منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Pancakeswap: قیمت CAKE به مقاومت 24.25 دلار افزایش می یابد ، در ادامه معکوس می شود؟

تجزیه و تحلیل قیمت Pancakeswap: قیمت CAKE به مقاومت 24.25 دلار افزایش می یابد ، در ادامه معکوس می شود؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تحلیل قیمت Pancakeswap برای امروز نزولی است.
  • CAKE/USD امروز به مقاومت 24.25 دلار رسید.
  • CAKE به احتمال زیاد بیشتر مورد بررسی قرار می گیرد.

تجزیه و تحلیل قیمت Pancakeswap نشان می دهد که روند نزولی امروز ادامه خواهد داشت زیرا بازار با افزایش سریع 24.25 دلار مواجه شد ، جایی که صعود بیشتر رد شد. بنابراین ، ما انتظار داریم که CAKE/USD امروز معکوس شود و به نظر می رسد که به پشتیبانی 23 دلار بازگردیم.

تجزیه و تحلیل قیمت Pancakeswap: قیمت CAKE به مقاومت 24.25 دلار افزایش می یابد ، در ادامه معکوس می شود؟  1
نقشه گرمای ارز رمزنگاری شده منبع: Coin360

بیشتر بازار ارزهای رمزنگاری شده در 24 ساعت گذشته به رنگ قرمز معامله شد. بیت کوین 1.53 درصد کاهش یافته و اتریوم 2.04 درصد کاهش یافته است. Litecoin (LTC) و Filecoin (FIL) با افزایش 6.5 درصدی بهترین عملکرد را دارند.

حرکت قیمت Pancakeswap در 24 ساعت گذشته: تجمع Pancakeswap تا 24.5 دلار افزایش یافته است

CAKE/USD در محدوده 23.17 دلار – 24.59 دلار معامله می شود که نشان دهنده نوسان milf در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 4.62 درصد کاهش یافته و بالغ بر 402 میلیارد دلار است ، در حالی که کل ارزش بازار حدود 5.28 میلیارد دلار معامله می شود و در مجموع سکه را در رتبه 34 قرار می دهد.

نمودار 4 ساعته CAKE/USD: CAKE مجدداً تنظیم می شود؟

در نمودار 4 ساعته ، می توانیم قیمت Pancakeswap را پس از جهش سریع بالای مقاومت 24.25 دلار ، صعودی نبینیم.

تجزیه و تحلیل قیمت Pancakeswap: قیمت CAKE به مقاومت 24.25 دلار افزایش می یابد ، در ادامه معکوس می شود؟
نمودار 4 ساعته CAKE/USD. منبع: TradingView

قیمت تخلیه پنکیک طی هفته های گذشته پیشرفت چشمگیری داشته است. پس از تعیین پایین ترین سطح نوسان در حدود 11 دلار در 20 جولای ، CAKE/USD بیش از 140 درصد افزایش یافت تا اینکه مقاومت در 26 آگوست در 26.5 دلار مشخص شد.

در اول سپتامبر ، یک تقویت قوی تقریباً 20 درصدی به 21.5 دلار رسید. در طول 24 ساعت بعد ، CAKE/USD با مقاومت سریع 24.25 دلار مواجه شد ، جایی که صعود بیشتر به شدت رد شد و دیگر قله پایین تر تعیین شد.

از آن زمان به بعد ، قیمت Pancakeswap بالای 23 دلار تثبیت شد تا این که در ساعات گذشته شاهد افزایش سریع آن بودیم. با این حال ، از آنجا که ما می توانیم فشار فروش قوی را در مقاومت 24.25 دلار دوباره ببینیم ، انتظار داریم CAKE/USD بعداً امروز بازگردد و به پایین ترین سطح برسد.

تجزیه و تحلیل قیمت Pancakeswap: نتیجه گیری

تحلیل قیمت Pancakeswap برای امروز نزولی است زیرا بازار در اوایل امروز شاهد افزایش سریع مقاومت 24.25 دلار بود و در حال حاضر صعود بیشتر را رد می کند. بنابراین ، ما انتظار داریم CAKE/USD دیروز معکوس شود و مجدداً پشتیبانی 23 دلاری را دوباره آزمایش کنیم.

در حالی که منتظر حرکت Pancakeswap هستید ، مقالات ما را در مورد Bitcoin بسته بندی شده ، مبادلات غیر متمرکز و همچنین بازار NFT بخوانید.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیق مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.