منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت PancakeSwap: افزایش CAKE به 18.5 دلار ، پس از آن تغییر سریع انجام می شود؟

تجزیه و تحلیل قیمت PancakeSwap: افزایش CAKE به 18.5 دلار ، پس از آن تغییر سریع انجام می شود؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تحلیل قیمت PancakeSwap برای امروز صعودی است.
  • CAKE/USD امروز 25 درصد کاهش یافت.
  • PancakeSwap با پشتیبانی 18.5 دلار یافت شد.

تجزیه و تحلیل قیمت PancakeSwap برای امروز صعودی است زیرا در 24 ساعت گذشته شاهد افزایش بیش از 25 درصد بودیم و رد شدید برای نزولی بیشتر در محدوده قیمت 18.5 تا 21 دلار مشاهده شد. بنابراین ، ما انتظار داریم که CAKE/USD معکوس شود و به دنبال بازگرداندن ضرر در اواخر امروز باشیم.

تجزیه و تحلیل قیمت PancakeSwap: افزایش CAKE به 18.5 دلار ، پس از آن تغییر سریع انجام می شود؟  1
نقشه گرمای ارز رمزنگاری شده منبع: Coin360

بازار ارزهای رمزنگاری شده در 24 ساعت گذشته با حرکت نزولی قوی معامله شد. بیت کوین و اتریوم رهبران بازار به ترتیب 8.36 و 10.62 درصد کاهش یافته اند. در همین حال ، سولانا (SOL) با افزایش بیش از 13 درصد بهترین بازیگر است.

حرکت قیمت PancakeSwap در 24 ساعت گذشته: کاهش PancakeSwap بیش از 25 درصد است

CAKE/USD در محدوده 18.83 دلار – 24.90 دلار معامله شد که نشان دهنده بی ثباتی شدید در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 38.5 درصد افزایش یافته و بالغ بر 596.1 میلیارد دلار است ، در حالی که کل ارزش بازار در حدود 4.62 میلیارد دلار معامله می شود و در مجموع سکه را در رتبه 32 قرار می دهد.

نمودار 4 ساعته CAKE/USD: CAKE ضرر امروز را بازیابی می کند

در نمودار 4 ساعته ، ما می توانیم شاهد رد شدید برای نزولی بیشتر باشیم ، با بازگشت CAKE/USD به بالای 20 دلار.

تجزیه و تحلیل قیمت PancakeSwap: افزایش CAKE به 18.5 دلار ، پس از آن تغییر سریع انجام می شود؟
نمودار 4 ساعته CAKE/USD. منبع: TradingView

قیمت PancakeSwap طی هفته گذشته با مشکل مواجه شده است. پس از تعیین بالاترین سطح چند ماه اخیر در 26.57 دلار ، هفته گذشته تقریباً 20 درصد افت شد. حمایت ابتدا 21.50 دلار بود و دیروز پایین ترین سطح آن در حدود 25 دلار تعیین شد.

با این حال ، گاوها از شتاب کافی برای افزایش قیمت بازار برخوردار نبودند و امروز اصلاح دیگری آغاز شد. پایین ترین سطح 21.50 دلار به سرعت شکسته شد و در نهایت CAKE/USD را به 18.5 دلار فرستاد ، جایی که 50 درصد فیبوناچی از صعود قابل توجه قبلی دیده می شود.

از آنجا که نکات منفی دیگر به شدت رد شد ، ما فرض می کنیم که قیمت PancakeSwap در روزهای آینده همچنان افزایش می یابد. به طور کلی ، این اقدام قیمتی می تواند منجر به افزایش چند هفته ای بالاتر از بالاترین سطح نوسان 26.57 دلار شود.

تجزیه و تحلیل قیمت PancakeSwap: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت PancakeSwap در 24 ساعت آینده صعودی است زیرا هرگونه نزولی بیشتر در ساعات گذشته رد شد و قیمت بازار به بالای 20 دلار بازگشت. بنابراین ، ما انتظار داریم که CAKE/USD به روند معکوس خود ادامه دهد و بیشتر زیان را طی 24 ساعت آینده پس بگیرد.

در حالی که منتظر حرکت PancakeSwap هستید ، مقالات ما را در مورد Bitcoin بسته بندی شده ، مبادلات غیر متمرکز و همچنین بازار NFT بخوانید.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیقات مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.