منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت OriginTrail: TRAC بالاتر از 3 دلار شکسته می شود، اصلاح پیش رو؟

تجزیه و تحلیل قیمت OriginTrail: TRAC بالاتر از 3 دلار شکسته می شود، اصلاح پیش رو؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تحلیل قیمت OriginTrail امروز بسیار صعودی است.
  • TRAC همچنان بالای 2.5 دلار رقابت می کند.
  • فهرست کوین بیس توجه بازار را به خود جلب کرد.

تجزیه و تحلیل قیمت OriginTrail نشان می دهد که TRAC پس از جهش بلند دیروز همچنان صعودی است. توکن محدوده رو به بالا را با سرعت خوبی پوشش می دهد. TRAC/USD از 19 اکتبر در یک روند صعودی قرار دارد، زمانی که توکن شروع به نشان دادن عملکرد خوب کرد و در 21 اکتبر به نزدیک 1 دلار رسید. این توکن همچنین در 27 اکتبر هنگامی که 1.3 دلار را لمس کرد، بالاترین سطح را مشاهده کرد و پس از آن برای یک دوره چهار روزه یک تغییر مجدد داشت. دیروز در 2 نوامبر، TRAC در یک حرکت سریع از 1.11 دلار به 2.4 دلار افزایش یافت و حدود 140 درصد ارزش یک شبه به دست آورد، و توکن همچنان صعودی خود را ادامه می دهد.

TRAC نشانه محلی OriginTrail است که یک پایگاه دانش غیرمتمرکز است. OriginTrail برای کشف، ذخیره داده ها، و مدیریت همه چیز از تأیید هنر، دیپلم، ردیابی زنجیره تأمین و گواهینامه تجاری استفاده می شود. جهش قیمت نیز توسط لیست Coinbase توکن نیز ایجاد می شود.

نمودار قیمت 1 روزه TRAC/USD: OriginTrail همچنان به روند صعودی خود ادامه می دهد

نمودار قیمت یک روزه برای OriginTrail نشان می‌دهد که این توکن بسیار صعودی است، زیرا تنها ۲۱ ساعت پیش در Coinbase فهرست شده است، و افزایش بالایی نیز در این مدت مشاهده شد. امروز این توکن همچنان به روند صعودی خود ادامه می دهد و در 24 ساعت گذشته 130 درصد ارزش کسب کرده است، زیرا TRAC در زمان انتشار با قیمت 3.05 دلار معامله می شود. این توکن همچنین از افزایش 190 درصدی ارزش خود در هفته گذشته خبر می دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت OriginTrail: TRAC بالاتر از 3 دلار شکسته می شود، اصلاح پیش رو؟  1
نمودار قیمت 1 روزه TRAC/USD. منبع: Tradingview

حجم معاملات ارقام غیرمعمولی را نشان می دهد زیرا 3876 درصد افزایش یافته است، این نوع افزایش در حجم معاملات به ندرت مشاهده می شود و باعث می شود TRAC در جایگاه 100 در نمودار صد ارز دیجیتال برتر قرار گیرد.

TRAC در این زمان بسیار نوسان است زیرا نشانگر نوسانات واگرایی زیادی را با حد بالایی باندهای بولینگر در 2.29 دلار نشان می دهد که نشان دهنده پشتیبانی فنی برای توکن است. شاخص قدرت نسبی (RSI) از اول نوامبر در منطقه اشباع فروش معامله می شود و به طور مداوم در حال افزایش است، در حال حاضر در شاخص 89 یافت می شود، RSI نشان دهنده فعالیت خرید بالا است.

تجزیه و تحلیل قیمت OriginTrail: پیشرفت های اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت OriginTrac نشان می دهد که شکست قیمت در شروع جلسه امروز نزولی بوده است، به دنبال آن یک روند صعودی برای هشت ساعت قبل و سپس مجدداً برای 4 ساعت کاهش یافت. بالاترین جهش تنها چند دقیقه پیش مشاهده شد که TRAC دوباره شروع به رالی کرد و به بالای 3 دلار رسید.

تجزیه و تحلیل قیمت OriginTrail: TRAC بالاتر از 3 دلار شکسته می شود، اصلاح پیش رو؟  2
نمودار قیمت TRAC/USD 4 ساعته. منبع: Tradingview

نوسانات در نمودار 4 ساعته نیز بالا است، و RSI در اینجا نیز در منطقه اشباع فروش قرار دارد، زیرا خوانش 87 را نشان می دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت OriginTrail: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت OriginTrail نشان می دهد که توکن پس از فهرست شدن در Coinbase بسیار نوسان است. معامله گران بسیار مشتاق توکن هستند زیرا حجم معاملات در حال عبور از سقف است. عملکرد فعلی TRAC فراتر از هرگونه حدس و گمان فنی است، اما این توکن مبتنی بر یک پروژه قوی با سابقه پنج ساله است. بسیاری از پروژه های کمتر مفید با ارزش های بالاتر وجود دارد. بنابراین می توانیم با اطمینان آینده بهتری را برای TRAC در زمان آینده در نظر بگیریم. برای معاملات روزانه توکن بسیار نوسان است، و یک اصلاحی می تواند هر زمانی آغاز شود. برعکس آن نیز ممکن است زیرا نوسانات وحشی در طبیعت کریپتو تعبیه شده اند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.