منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Monero: XMR/USD آماده است تا از ATH جدید با 318 دلار پیشی بگیرد

تجزیه و تحلیل قیمت Monero: XMR/USD آماده است تا از ATH جدید با 318 دلار پیشی بگیرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL ؛ خرابی DR

  • این هفته برای مونرو هفته سختی بود زیرا عموماً در روند نزولی معامله شد.
  • در نمودار تجزیه و تحلیل قیمت پنج روزه Monero ، قیمت XMR/USD بین 280 دلار -310 دلار متغیر است.
  • این قیمت پس از حمایت روزانه 296.24 دلار از مرز 300 دلار گذشته است.

تجزیه و تحلیل قیمت Monero: بررسی کلی قیمت

این هفته برای مونرو هفته سختی بود زیرا عموماً در روند نزولی معامله شد. با این حال ، در ابتدای این ماه ، سکه روند صعودی خود را آغاز کرد.

در نمودار تجزیه و تحلیل قیمت پنج روزه Monero ، قیمت XMR/USD بین 280 دلار -310 دلار متغیر است. این نشان می دهد که سکه بسیار فرار است.

MA 50 روزه سیگنال صعودی را نشان می دهد. میانگین متحرک 50 از میانگین متحرک 100 عبور کرده است و نشان می دهد بازار نزولی است. مونرو قرار است در چند روز آینده بالاترین سطح خود را از 318 دلار بشکند. نمودار تجزیه و تحلیل قیمت Monero نشان می دهد که بسیاری از شاخص ها به نفع گاوها هستند.

پس از پشتیبانی روزانه 296.24 دلار بر اساس تجزیه و تحلیل قیمت Monero ، قیمت از 300 دلار بیشتر شده است. اگر گاوها همچنان به حرکت خود ادامه دهند ، می توانند از بالاترین حد خود فراتر روند. پس از اتهام قابل توجه گاو نر ، گروههای بولینگر افزایش نوسان را پیشنهاد می کنند. از آنجا که به نظر می رسد خریداران در سرمایه گذاری روی دارایی بسیار مطمئن هستند ، می توان تصور کرد که ارزش آن حتی بیشتر افزایش یابد.

تجزیه و تحلیل قیمت Monero: XMR/USD آماده می شود تا از ATH جدید با 318 دلار 1 عبور کند

منبع: Coin360

دارایی غول دار دیجیتال BTC در حالی در حال خونریزی است که نزدیکترین رقیب آن ، Ethereaum (ETH) ، بیش از 2 درصد افزایش یافته است. IOTA با 30 درصد افزایش در صدر فهرست برندگان قرار دارد. SOL با بیش از 20 درصد افزایش رتبه دوم را به خود اختصاص داده است. اکثر آلت کوین ها ضررهایی را ثبت کرده اند. HEDGE بیشترین افت را ثبت کرده است. XMR در یک سیگنال صعودی معامله می شود و 0.62 درصد افزایش می یابد.

حرکت قیمت XMR/USD در 24 ساعت گذشته: مرحله انباشت Monero؟

نمودار تجزیه و تحلیل قیمت 24 ساعته مونرو در حالی آغاز شد که گاوها و خریداران در نبرد سختی بودند زیرا گاو سعی در افزایش قیمت داشت و در عین حال ، خرس ها سعی داشتند قیمت ها را پایین بیاورند. در نتیجه ، قیمت قبل از اینکه فروشندگان قدرت بیشتری به دست آورند ، با شتاب متوسط ​​معامله شد و باعث شد قیمت به پایین ترین سطح روز یعنی 293.4 دلار سقوط کند.

محدوده متوسط ​​واقعی (ATR) نشان می دهد که بازار در 24 ساعت گذشته بی ثبات بوده است. این برای معامله گران روز دوستانه نیست زیرا بسیار خطرناک است. در بازار با نوسانات بالاتر ، شانس انحلال بسیار زیاد است.

نمودار تجزیه و تحلیل قیمت چهار ساعته Monero: سیگنال صعودی

در زمان نگارش این مقاله ، بازار توسط خریداران کنترل می شود ، که منجر به معامله XMR/USD در حدود 300 دلار شده است. نوارهای Bollinger گسترش یافته اند و قیمت XMR/USD به سمت نوار بالایی حرکت می کند ، که نشان می دهد که بیش از حد خرید شده است.

تجزیه و تحلیل قیمت Monero: XMR/USD آماده می شود تا از ATH جدید با 318 دلار 2 پیشی بگیرد
منبع: Tradingview

شاخص تعادل قدرت کمی زیر 1 است ، به این معنی که گاوها قدرت بیشتری نسبت به فروشندگان دارند. بنابراین تسلط گاو تا آخر هفته ادامه دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت Monero: نتیجه گیری

شاخص قدرت نسبی در منطقه خنثی با امکان مانور به سمت منطقه خرید بیش از حد قرار دارد و نشان می دهد که گاوها بر بازار XMR/USD تسلط دارند. هدف بعدی مونرو این است که در صورت تعویض حرکت صعودی خرس ها ، آخر هفته از ATH جدید 318 دلاری بگذرد.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیق مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.