منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Monero: XMR پس از سقوط شدید به سمت پایین 226 دلار بهبود می یابد

تجزیه و تحلیل قیمت Monero: XMR پس از سقوط شدید به سمت پایین 226 دلار بهبود می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL;DR شکست

  • تحلیل قیمت مونرو امروز صعودی است.
  • قیمت دیروز در یک سقوط بازار به زیر 230 دلار سقوط کرد.
  • XMR/USD نزولی زیر 226 دلار را رد کرد.

تجزیه و تحلیل قیمت مونرو نشان می دهد که سکه پس از سقوط به سطح 226 دلار در روز گذشته، در تلاش برای بازیابی است. گاوها کنترل عملکرد قیمت را به دست گرفته اند زیرا امروز افزایش اندکی در قیمت مشاهده شده است زیرا XMR/USD در حال بهبودی از ضرر است.

مونرو چرخه ضرر را از 10 نوامبر بارها و بارها تکرار کرده است، زیرا خط روند رو به پایین بوده و سکه پس از فاصله زمانی هر سه یا چهار روز در حال سقوط است و خسارت دیروز نیز ادامه روند نزولی بود. با این حال، گاوها سعی می کنند پس از هر سقوط تا حدودی قیمت را بازیابی کنند.

نمودار قیمت یک روزه XMR/USD: گاوها در تلاش برای بهبود هستند

نمودار قیمت 1 روزه برای تحلیل قیمت Monero افزایش قیمت را برای امروز نشان می دهد زیرا XMR در زمان نگارش این مقاله با قیمت 229.73 دلار معامله می شود. امروز جفت ارز دیجیتال در محدوده 226 تا 231.4 دلار معامله شد و افزایش قیمت 2.18 درصدی را در 24 ساعت گذشته گزارش کرد. اما با توجه به روند نزولی، سکه در هفته گذشته 7.44 درصد از ارزش قیمتی خود را کاهش داده است. حجم معاملات طی 24 ساعت گذشته بیش از 11 درصد کاهش داشته است. با این حال، ارزش بازار برای مدت مشابه 2.11 درصد افزایش یافت.

تجزیه و تحلیل قیمت مونرو: XMR پس از سقوط شدید به سمت پایین 226 دلار بهبود می یابد
نمودار قیمت 1 روزه XMR/USD. منبع: TradingView

نوسانات برای XMR زیاد است زیرا باندهای بولینگر در حال گسترش هستند و علامت نگران کننده این است که باند پایین واگرایی بیشتری به سمت پایین نشان می دهد. با این حال، باند پایین نیز نشان دهنده حمایت از سکه در 215 دلار است، و میانگین میانگین شاخص نشان دهنده سطح مقاومت برای XMR در 251 دلار است.

شاخص قدرت نسبی (RSI) با شاخص 41 در نیمه پایینی منطقه خنثی معامله می شود و منحنی رو به بالا RSI نشان دهنده کندتر شدن فعالیت خرید در بازار است که به همین دلیل بهبود نیز کند و اندک است.

تحلیل قیمت مونرو: پیشرفت‌های اخیر و نشانه‌های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت Monero نشان می دهد که قیمت پس از اواسط جلسه دیروز پس از کاهش تاثیر بیشتر شروع به بهبود کرد. روند بازیابی کند است و نسبتاً تکه های بسیار کوچک است، حتی امروز خرس ها سعی کردند به ارزش قیمت آسیب برسانند، اما گاوها دوباره تابع قیمت را در دست گرفتند، زیرا آخرین کندل بعد از کندل قرمز سبز است.

تجزیه و تحلیل قیمت Monero: XMR پس از سقوط شدید به سمت پایین 226 دلار بهبود می یابد
نمودار قیمت XMR/USD 4 ساعته. منبع: TradingView

نوسانات نیز در نمودار 4 ساعته افزایش یافته است و باندهای بولینگر به مقادیر زیر رسیده اند. باند بالا 255 دلار و باند پایین 219 دلار است، میانگین باندهای بولینگر در 237 دلار نشان دهنده مقاومت XMR است. قیمت به تازگی بالاتر از میانگین متحرک، که در 229.01 دلار است، حرکت کرده است، و RSI اکنون کمی منحنی رو به بالا نشان می دهد که به افزایش فعالیت خرید اشاره دارد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت مونرو

همانطور که تحلیل کلی قیمت Monero نشان می دهد، به نظر می رسد XMR به روند نزولی خود ادامه می دهد. خسارات بسیار جدی است و بازیابی ها کم است و سکه همچنان به پایین ترین سطح خود ادامه می دهد. امروز نیز به نظر ادامه روند بهبودی است که ممکن است تا فردا یا پس فردا ادامه یابد. حرکت صعودی به اندازه کافی قدرتمند نبوده است که بتواند از این روند خارج شود و گاوهای XMR برای ادامه روند صعودی در هفته آینده به قدرت بیشتری نیاز دارند که شرایط برای آن مساعد به نظر نمی رسد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.