منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Monero: XMR به 280 دلار افزایش می یابد ، بعد خرس ها چه می کنند؟

تجزیه و تحلیل قیمت Monero: XMR به 280 دلار افزایش می یابد ، بعد خرس ها چه می کنند؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تجزیه و تحلیل روزانه قیمت Monero نشان می دهد که احساسات نزولی در نمودار 24 ساعته وجود دارد
  • محدوده روزانه حداقل 280 دلار تا حداکثر روزانه 287 دلار است
  • هیستوگرام MACD ما نوارهای قرمز کوتاه را در نمودار 1 ساعته نشان می دهد

تجزیه و تحلیل قیمت روزانه Monero نشان می دهد که احساسات نزولی در نمودار 24 ساعته وجود دارد ، زیرا گاوها نتوانستند قیمت ها را بالاتر از حمایت 285 دلار حفظ کنند. در نتیجه ، قیمت به تدریج از منطقه 290 دلار به مرز 280 دلار کاهش یافت. ما انتظار داریم روند نزولی در طول روز با اولین هدف 278 دلار ادامه یابد ، به این ترتیب خریداران می توانند قدرت کافی خود را برای مقابله با هرگونه رد صعودی در آینده تقویت کنند.

ارزهای رمزنگاری شده در بازار کلی با نتایج متفاوتی معامله می شوند که در آن BTC 0.18 درصد را از دست داده و حمایت خود را در 46.5 هزار دلار حفظ کرده است. از سوی دیگر ، اتریوم بیش از 6 درصد در ساعت 24 ساعته افزایش یافت ، سولانا 3.49 درصد را از دست داد تا بدترین عملکرد را از آن خود کند. در حالی که DOT ​​15 درصد افزایش یافت و مقاومت 29 دلار را شکست.

تجزیه و تحلیل قیمت Monero در 24 ساعت گذشته: XMR/USD تلاش می کند تا مقاومت 316 دلار را شکست دهد

تجزیه و تحلیل قیمت روزانه Monero نشان می دهد که جفت ارز XMR/USD در محدوده محدود روزانه ، در پایین ترین سطح روزانه 280 دلار به بالاترین سطح روزانه 287 دلار عمل کرده است. محدوده کاهش نوسان را نشان می دهد ، که ممکن است ناشی از کاهش 11 درصدی حجم معاملات روزانه به مجموع 204 میلیون دلار باشد. در همین حال ، در 24 ساعت گذشته شاهد افزایش 0.31 درصدی کل سرمایه بازار مونرو به مبلغ 5.09 میلیارد دلار بودیم. سکه حریم خصوصی از موقعیت شماره 28 تا 30 در 100 فهرست برتر ارزهای رمزنگاری شده برجسته جابجا شد.

نمودار 4 ساعته XMR/USD: آیا XMR افزایش می یابد؟

تجزیه و تحلیل روزانه قیمت Monero بر روی شمعدان های 4 ساعته ما نشان می دهد که جفت XMR/USD تلاش می کند مقاومت جزئی را در 283 دلار شکست دهد. پس از اینکه گاوها قیمت را از 280 دلار به قیمت 283 دلار در زمان مطبوعات رساندند ، این سکه طی 2 ساعت گذشته با یک روند صعودی شدید روبرو شد. گاوها خوشبین هستند که از حمایت اصلی 280 دلاری در برابر کاهش بیشتر زیر آن دفاع کنند.

تجزیه و تحلیل قیمت Monero
منبع XMR/USD: Tradingview

هیستوگرام MACD ما نشان می دهد نوارهای قرمز کوتاه در نمودار 1 ساعته و به تازگی از نوارهای کوتاه سبز تغییر کرده است. بیشتر میله ها قرمز هستند و نشان دهنده سوگیری بازار نسبت به خرس ها است.

این احتمال وجود دارد که حرکت نزولی تا جلسه آتی ادامه یابد زیرا گاوها با امتیازهای زیادی به زیر 300 دلار رسیدند. ما می توانیم به موارد فنی امیدوار باشیم که در ساعات آینده مانع از هرگونه نزولی شود ، اما احتمال وجود دارد که حرکت نزولی سکه را همچنان در حدود 280 دلار نگه دارد.

فروشندگان سرسخت بین 310 تا 320 دلار قرار دارند. در آن زمان شاخص قدرت نسبی ما به احتمال زیاد مثبت می شود. اگر سرمایه گذاران قصد داشته باشند قیمت بلندمدت Monero را در نظر بگیرند ، خریداران ممکن است 275 دلار جمع آوری کرده و قیمت بالایی را تقویت کنند.

عملکرد قیمت XMR/USD خود را در نزدیکی بولینگر وسط قرار داده است – و به سمت بالا نشان می دهد. شکست بیش از 285 دلار می تواند باعث افزایش چشمگیر شود و قیمت آن می تواند در چند ساعت آینده باند بالای Bollinger را بشکند.

تجزیه و تحلیل قیمت Monero: نتیجه گیری

سکه حریم خصوصی در محدوده خطر قرار دارد و در 24 ساعت آینده ، قیمت Monero می تواند به طور قابل توجهی به منطقه 275 دلار کاهش یابد. بنابراین ، تجزیه و تحلیل قیمت Monero نزولی است و ما باید در ساعات آینده منتظر پایین ترین سطح باشیم. به نظر می رسد شرایط فنی XMR کمی ضعیف است و برای از سرگیری افزایش عمومی بازار ، نیاز به حمایت از بازار گسترده تر دارد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.