منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Monero: XMR به احتمال زیاد در بازار صعودی به 280 دلار خواهد رسید

تجزیه و تحلیل قیمت Monero: XMR به احتمال زیاد در بازار صعودی به 280 دلار خواهد رسید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تجزیه و تحلیل قیمت Monero یک حرکت صعودی را نشان می دهد.
  • قیمت XMR در حرکت فعلی به احتمال زیاد از مرز 280 دلار عبور می کند.
  • پشتیبانی قوی در مارک 265 دلار یافت می شود.

نمودارهای تجزیه و تحلیل قیمت مونرو نشان می دهد که ارز رمزنگاری شده برای حرکت صعودی قوی است و یک الگوی جام و دسته کوچک در نمودار شمع 4 ساعته شکل می گیرد. این ارز دیجیتال در زمان نگارش این مقاله با 268.27 دلار معامله می شود و گاوها به وضوح بازار را به بالاترین سطح خود می رسانند. به نظر می رسد که حرکت قیمت Monero حرکت قیمت بیت کوین را از نزدیک دنبال می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت مونرو: 4 ساعت شمع نشان دهنده جام و الگوی دسته

مونرو همیشه تا حد زیادی به حرکت قیمت بیت کوین وابسته است. امروزه به نظر می رسد که ارزها در حرکت یکسان هستند زیرا در نمودار شمع 4 ساعته ، هر دو بیت کوین و مونرو یک الگوی جام و دسته را نمایش می دهند. با این حال ، Monero نوسان کمتری نسبت به بیت کوین در نمودار 4 ساعته نشان می دهد. گروه بولینگر نشان می دهد که نوسان ارز دیجیتال در نمودار 4 ساعته در حال کاهش است ، با ارزش پایین تر از 256.68 دلار و ارزش بالای آن با 274.70 دلار.

تجزیه و تحلیل قیمت Monero: XMR به احتمال زیاد در بازار صعودی به 280 دلار خواهد رسید
نمودار قیمت XMR/USD 4 ساعته.

میانگین متحرک نشان می دهد که حمایت قوی در سطح 264.72 دلار وجود دارد ، در حالی که سطح حمایت ، در گروه بولینگر ، کمی بالاتر از 265.69 دلار است. مهمترین عاملی که نشان می دهد گاوها همچنان ادامه دارند نمره شاخص قدرت نسبی 59.45 (RSI) است. نمره RSI نشان می دهد که بازار نه بیش از حد خریداری شده و نه بیش از حد فروخته شده است ، بلکه در وضعیت سالم قرار دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت Monero: نمودار 1 روزه نوسانات بیشتری را نشان می دهد

از سوی دیگر ، نمودار تجزیه و تحلیل قیمت 1 روز شمعی Monero نشان می دهد که ارز دیجیتال دارای نوسان بالاتری نسبت به نمودار 4 ساعته است. ارزش بالای باند بولینگر در 277.94 دلار و در سطح پایین در 189.55 دلار قرار دارد که باعث می شود منحنی نوسان بسیار بالاتر از نمودار 4 ساعته باشد.

تجزیه و تحلیل قیمت Monero: XMR به احتمال زیاد در بازار صعودی به 280 دلار خواهد رسید
نمودار قیمت 1 روزه XMR/USD.

میانگین متحرک که به عنوان پشتیبانی فعلی قوی عمل می کند ، 250.29 دلار است ، در حالی که سطح حمایت بولینگر در 233.74 دلار است. آخرین سیگنال برای نمودار قیمت XMR/USD به جای علامت صعودی کمی نزولی است. RSI همچنین در نمودار شمعدان 1 روزه در نمره 66.14 بالاتر ایستاده است. با این حال ، حتی بالاتر در لیست نمرات RSI امن است.

قیمت مونرو در شاخص های فنی

شاخص های فنی ، احساس کلی بازار را نشان می دهد. از بین 26 شاخص ، 15 شاخص نشانگر خرید هستند ، در حالی که 10 شاخص خنثی هستند و تنها یک نشانگر نشان دهنده فروش است.

تجزیه و تحلیل قیمت Monero: XMR به احتمال زیاد در بازار صعودی به 280 دلار خواهد رسید 3
نمودار شاخص های فنی XMR/USD.

از بین 11 نوسان ساز ، تنها دو شاخص سیگنال خرید را با نه حالت خنثی و از میانگین متحرک 15 ، 13 مورد را نشان می دهد که تنها یک مورد فروش و یک نشانگر خنثی است.

نتیجه

جفت قیمت XMR/USD در نمودارهای کوتاه مدت با روند صعودی قوی روبرو می شود در حالی که نمودارهای بلند مدت نیز انحراف از الگوی نزولی به حرکت صعودی را نشان می دهند. اگر الگوی جام و دسته کنونی همچنان ادامه داشته باشد ، احتمال دارد که ارز رمزنگاری شده از مرز 270 دلار عبور کرده و قبل از رفتن برای آزمایش مارک 280 دلار بالاتر از آن باقی بماند.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. Ramzifa.ir هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیقات مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.