منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Monero: XMR با قیمت 309 دلار به عنوان روند نزولی تسخیر می شود

تجزیه و تحلیل قیمت Monero: XMR با قیمت 309 دلار به عنوان روند نزولی تسخیر می شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تجزیه و تحلیل قیمت مونرو نشان می دهد که خرس با مقاومت 317.89 دلار مقاومت قوی را نشان می دهد.
  • کاهش شدید قیمت از 317 دلار به 309.96 دلار
  • هنوز شانس حرکت صعودی در جفت ارز XMR/USD وجود دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت Monero نشان می دهد که روند صعودی پس از یک روند صعودی مداوم در چند روز گذشته ، زمانی که قیمت در ماه اوت به بالاترین حد خود رسید ، ایجاد شد. بولز از 19 اوت 2021 به بعد در صدر جدول بود و قیمت را به بالاترین سطح برای این ماه یعنی 318.89 دلار رساند. اما از دیروز ، خرس ها در حال مبارزه هستند و در چند ساعت گذشته مقاومت قابل توجهی از خود نشان داده اند و قیمت آن را در زمان نگارش این گزارش به 309.31 دلار رسانده اند.

در حال حاضر ، پشتیبانی روزانه 252.24 دلار است. تلاش های صعودی قابل توجه بوده است ، و نوارهای بولینگر نیز نشان دهنده افزایش نوسانات هستند. با وجود همه این موارد ، قیمت ممکن است افزایش یابد ، زیرا به نظر می رسد خریداران هنوز برای سرمایه گذاری روی دارایی اطمینان کافی ندارند.

نمودار قیمت 1 روزه XMR/USD: خرس هایی که قیمت را به زیر 309 دلار می رسانند

در نمودار 1 روزه ، تجزیه و تحلیل قیمت Monero نشان می دهد که قیمت ارز دیجیتال به دلیل فشار نزولی مداوم در چند ساعت گذشته کاهش یافته است. با این حال ، همانطور که در نمودارها مشاهده می شود ، نوسانات نیز با حاشیه قابل توجهی در حال افزایش است ، که نشان دهنده عدم قطعیت است و ممکن است بیشتر به خرس ها کمک کند. گرچه گاوها رقابت زیادی را ارائه دادند ، اما خرس ها در حال حاضر برنده هستند.

تجزیه و تحلیل قیمت Monero: XMR در 309 دلار به عنوان روند نزولی بیش از 1 می شود
نمودار قیمت 1 روزه XMR/USD. منبع: Tradingview

نوارهای بولینگر وضعیت ناپایداری را نشان می دهند زیرا انتهای بالاتر باند در مارک 309.92 دلار و انتهای پایینی در مارک 236.99 دلار قرار دارد. نمره شاخص قدرت نسبی (RSI) 68.61 است که در حال حاضر نزدیک به ارقام خرید بیش از حد است.

تجزیه و تحلیل قیمت Monero: روند نزولی در میان نوسانات محدود حاکم است

نمودار قیمت 4 ساعته نشان می دهد که خرس ها با کاهش قیمت به ترتیب به 309.31 دلار ، مقاومت فوق العاده ای در برابر افزایش قیمت به دلیل حرکت صعودی قبلی نشان می دهند.

این نوسان هنوز وجود دارد ، اما به نظر می رسد در حال حاضر دوباره در یک روند محدود کننده قرار دارد ، همانطور که در نمودار 4 ساعته مشاهده می شود ، که ممکن است در آینده نزدیک مقداری بالشتک برای گاوها ایجاد کند. میانگین متحرک (MA) 318.88 دلار بالاتر از قیمت فعلی بوده است ، در حالی که میانگین باندهای بولینگر 305.22 دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت Monero: XMR با قیمت 309 دلار به عنوان روند نزولی به بیش از 2 می رسد
نمودار 4 ساعته XMR/USD. منبع: Tradingview

مقادیر باندهای بولینگر به شرح زیر است: نوار بالای بولینگر علامت 338.56 دلار را لمس می کند در حالی که نوار پایینی آن 271.88 دلار است. نمره RSI نیز به سمت محدوده خنثی در حال عقب نشینی است و طبق تجزیه و تحلیل قیمت Monero این رقم 56.48 است.

روند کلی امروز نزولی بوده است ، اما به نظر می رسد معامله گران خرید را ترجیح می دهند ، همانطور که در نمودار شاخص های فنی XMR/USD نیز مشاهده می شود. در روزهای گذشته شاهد حرکت صعودی بودیم ، در حالی که خرس ها در حال تلاش برای شکستن نرخ نسبت به چند ساعت گذشته هستند.

از مجموع 26 شاخصی که در دسترس ما است ، 14 مورد در مرحله خرید و تنها چهار مورد در نقطه فروش قرار دارند ، در حالی که هشت شاخص دیگر خنثی هستند.

تجزیه و تحلیل قیمت Monero: XMR در 309 دلار به عنوان روند نزولی بیش از 3 طول می کشد
نمودار شاخص های فنی XMR/USD. منبع: Tradingview

میانگین های متحرک کاملاً در صعود قرار دارند و 13 شاخص را در موقعیت خرید ، یکی در نقطه فروش و دیگری در حالت خنثی نشان می دهند. در مورد نوسان سازها ، سه مورد نشان دهنده فروش هستند ، و یکی در موقعیت خرید است در حالی که هفت شاخص خنثی هستند ، که نشان دهنده رقابت شدید بین گاو و خرس در حال حاضر است.

نتیجه تجزیه و تحلیل قیمت Monero: خرس ها XMR را گروگان گرفته اند

از تجزیه و تحلیل قیمت Monero فوق ، می توان گفت که فروشندگان بر بازار تسلط دارند ، که با حرکت نزولی باورنکردنی که حرکت قیمت را دیکته می کند ، ثابت شده است. به نظر می رسد افزایش نوسانات نیز به نفع خرس ها است ، اما اگر افزایش حمایت 281.08 دلاری به اندازه کافی قوی باشد ، XMR/USD ممکن است همچنان از روند صعودی برخوردار باشد.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیقات مستقل و/یا مشورت با افراد واجد شرایط را توصیه می کنیم