منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Monero: گاوها تلاش می کنند تا قیمت را به طور ایمن بالای 307 دلار نگه دارند

تجزیه و تحلیل قیمت Monero: گاوها تلاش می کنند تا قیمت را به طور ایمن بالای 307 دلار نگه دارند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تجزیه و تحلیل قیمت Monero افزایش قیمت امروز را نشان می دهد.
  • ارزش قیمت تا 307.44 دلار بهبود یافته است.
  • پشتیبانی قوی با 299 دلار که به گاوها امتیاز می دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت مونرو علائم صعودی را نشان می دهد ، زیرا ارزش سکه در یک ساعت گذشته بهبود قابل توجهی را تجربه کرده است. قیمت تا 307.44 دلار افزایش یافته است که نشانه خوبی برای سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری است.

انتظار می رود سطوح قیمت حتی بیشتر افزایش یابد ، زیرا خط روند کوتاه مدت مسیر خود را در یک حرکت صعودی پوشش می دهد. با وجود تلاش های نزولی در چند ساعت گذشته ، گاوها قدرت خود را حفظ کرده اند تا ارزش ارز رمزنگاری شده را کاهش دهند.

نمودار قیمت 1 روزه XMR/USD: قیمت امروز افزایش می یابد زیرا گاوها محدوده 307 دلار را پوشش می دهند

نمودار تجزیه و تحلیل قیمت 1 روزه Monero نشان می دهد که گزارش ارزهای رمزنگاری شده در این روز صعودی است. سطح قیمت ها به ارتفاع 307 دلار رسیده است که پس از حرکت نزولی در روزهای گذشته پیشرفت بزرگی محسوب می شود.

قیمت در حال پیشرفت است و حتی به بالاتر از میانگین متحرک (MA) رسیده است که 298 دلار است. علاوه بر این. شاخص نوارهای بولینگر به طور متوسط ​​294 دلار به ما نشان می دهد که دارای نوسان نسبتاً بالایی است.

تجزیه و تحلیل قیمت Monero: گاوها تلاش می کنند تا قیمت را به طور ایمن بالاتر از $ 307 6 نگه دارند
نمودار قیمت 1 روزه XMR/USD. منبع: TradingView

سایر مقادیر مربوط به باندهای بولینگر به این ترتیب است. نوار بولینگر بالایی به 331 دلار رسیده است ، در حالی که نوار بولینگر پایینی به 257 دلار رسیده است. امتیاز RSI نیز با توجه به روند صعودی در حال افزایش است و در 24 ساعت گذشته به 60 رسیده است.

تجزیه و تحلیل قیمت مونرو: گاوها با مقاومت 310 دلاری به قدرت می رسند

تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته Monero نشان دهنده افزایش قیمت است ، زیرا شمعدان های سبز در نمودارهای قیمت پیش می روند. این سود قابل توجه است زیرا قیمت آن به 307.44 دلار رسیده است و در حال بهبود است.

در مقایسه با پیشرفت کلی ارزهای رمزنگاری شده در طول روز ، این نقطه عطف قابل توجه است. علاوه بر این ، میانگین متحرک در نمودار قیمت 4 ساعته 305 دلار است ، در حالی که باند Bollinger به طور متوسط ​​305 دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت Monero: گاوها تلاش می کنند تا قیمت را به طور ایمن بالاتر از 307 دلار 7 نگه دارند
نمودار قیمت 4 ساعته XMR/USD. منبع: TradingView

در ادامه ، ارزش بالای باندهای Bollinger 301.15 دلار تعیین شده است ، در حالی که ارزش پایین آن 299 دلار است ، زیرا نوسانات به تدریج در حال کاهش است. نمره RSI نیز به اوج جدیدی می رسد و در حال حاضر ، این نمره را در 57 نشان می دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت Monero: گاوها تلاش می کنند تا قیمت را به طور ایمن بالاتر از $ 307 8 نگه دارند
نمودار شاخص های فنی XMR/USD. منبع: TradingView

نمودار شاخص های فنی XMR/USD زیر سیگنال صعودی را نشان می دهد ، زیرا روندها امروز به نفع خریداران بوده است. خلاصه به ما می گوید که در مجموع 14 شاخص در موقعیت خرید ، 10 در حالت خنثی و تنها دو شاخص در موقعیت فروش وجود دارد.

شاخص میانگین متحرک نیز برای گاوها قوی است ، زیرا در چند روز گذشته فعالیتهای صعودی مشاهده شده است. 13 شاخص در موقعیت خرید وجود دارد و هر شاخص به ترتیب در مکان های فروش و بی طرف قرار دارد.

از آنجا که هر دو رقبای بازار تحت فشار شدید بوده اند ، نوسان سازها سیگنال خنثی را برای آن روز ارائه می دهند. 9 نوسان ساز در موقعیت خنثی قرار دارند ، در حالی که هر یک نوسان ساز در موقعیت های فروش و خرید یافت می شود.

نتیجه تجزیه و تحلیل قیمت Monero

تجزیه و تحلیل قیمت 1 روزه و 4 ساعته Monero در حال نشان دادن یک سیگنال صعودی برای آن روز است زیرا خریداران سطوح قیمت را به بالای 307 دلار رسانده اند. انتظار می رود از طرف صعودی حرکت بیشتری انجام شود ، زیرا خط روند نیز به نفع گاوها است.

حمایت 299 دلاری نیز بسیار قوی است تا ارز دیجیتال بتواند در مسیر صعودی حرکت کند. علیرغم تلاش خرس ها برای تصاحب مجدد نمودار قیمت ، گاوها با ایجاد علامت جدید 307.44 دلار ما را شگفت زده کردند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.