منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Monero: هدف XMR/USD فراتر رفتن از بالاترین سطح روزانه 271.2 دلار است

تجزیه و تحلیل قیمت Monero: هدف XMR/USD فراتر رفتن از بالاترین سطح روزانه 271.2 دلار است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL ؛ خرابی DR

  • نوارهای Bollinger در بیشتر جلسات معاملاتی گسترده هستند و نشان می دهد که بازار بی ثبات تر است.
  • در 24 ساعت گذشته ، مونرو اندکی صعود کرد.
  • شاخص قدرت نسبی کمی زیر 70 است ، که نشان دهنده یک روند صعودی قوی است.

تجزیه و تحلیل قیمت Monero: بررسی کلی قیمت

قیمت مونرو در اواخر جلسه دیروز افزایش یافت و در حالی که در حرکت صعودی معامله می شد ، الگوی جام و دسته را تشکیل می داد. نمودار تجزیه و تحلیل قیمت روزانه Monero روند نزولی را آغاز کرد. قیمت ها با افت شدید روبرو شد و قیمت را به پایین ترین سطح 257.5 دلار رساند. در این مرحله ، گاوها حمایت قابل توجهی را ارائه کردند که باعث شد قیمت در صعودی افزایش یابد ، که چندین الگوی روند صعودی را به بالاترین سطح روزانه 271.2 دلار تشکیل داد.

خرس ها نمی توانند بنشینند و گاوها را ببینند که قیمت ها را بیشتر پیش می برند ، بنابراین آنها در انبوهی جمع شدند و یک مخزن انرژی ایجاد کردند که آنها را در پایین آوردن قیمت تسهیل کرد.

نوارهای Bollinger در بیشتر جلسات معاملاتی گسترده هستند و نشان می دهد که بازار بی ثبات تر است. علاوه بر این ، به نظر می رسد قیمت ها به منطقه فروخته شده نزدیک می شوند ، به این معنی که خرس ها چرخ ها را از گاوها می گیرند.

معامله این ارز دیجیتال در بازار خرس از عصر دیروز آغاز شد و روند منفی در نقشه گرمای امروز ادامه یافت زیرا بیشتر آن قرمز است و تنها چند نقطه سبز دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت Monero: هدف XMR/USD فراتر رفتن از بالاترین سطح روزانه 271.2 دلار است

منبع: سکه 360

برجسته ترین دارایی مجازی BTC با بیش از 11 درصد کاهش 46.4 دلار معامله شد. نزدیکترین رقیب BTC ، اتر ، در همان جهت با دارایی فوق العاده معامله می شود که 12 درصد افت قیمت را ثبت کرده و سکه را 3.4 هزار دلار معامله می کند.

حرکت قیمت مونرو در 24 ساعت گذشته: تسلط گاو نرها

در 24 ساعت گذشته ، مونرو در بازار کمی صعودی معامله شد و باعث افزایش قیمت ها شد تا اینکه خرس ها در بالاترین روز با 271 دلار مقاومت قوی ایجاد کردند. به نظر می رسد در زمان نگارش این خبر ، گاوها کنترل بازار را در دست گرفته اند و 266.5 دلار معامله می شوند.

نمودار قیمت چهار ساعته Monero: گاوها به سمت بالاترین سطح روزانه حرکت می کنند

شاخص BoP تقریباً در نمره 1 قرار دارد و نشان می دهد قدرت گاوها بیشتر از خرس ها است.

تجزیه و تحلیل قیمت Monero: هدف XMR/USD فراتر رفتن از بالاترین سطح روزانه 271.2 دلار است

منبع: نمای تجاری

RSI کمی پایین تر از علامت 70 است و به نظر می رسد به سمت منطقه خرید بیش از حد حرکت می کند. اگر RSI به مرز 70 برسد ، خرس ها نمی توانند قیمت سکه ها را پایین آورند مگر اینکه آنها در تعداد زیادی جمع شوند و قدرت قابل توجهی برای مهار روند گاو نر ایجاد کنند.

تجزیه و تحلیل قیمت Monero: نتیجه گیری

خط واگرایی همگرایی میانگین متحرک (MACD) از خط سیگنال قرمز عبور کرده است ، که نشان می دهد فشار گاو بیشتر از فشار فروش است و از این رو افزایش قیمت را نشان می دهد.

اکثریت دارایی های دیجیتال روند منفی دارند. مونرو ، مانند بسیاری از ارزهای رمزنگاری شده دیگر ، در جهت منفی معامله می شود. با این حال ، این پتانسیل را دارد که همه چیز را برعکس کرده و گاو نر را شروع کند.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیقات مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.