منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Monero: قیمت XMR پس از جلب حمایت صعودی به 266 دلار می رسد

تجزیه و تحلیل قیمت Monero: قیمت XMR پس از جلب حمایت صعودی به 266 دلار می رسد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • قیمت تا 266 دلار بازیابی شده است.
  • تجزیه و تحلیل قیمت Monero روند صعودی را نشان می دهد.
  • پشتیبانی در سطح 250.66 دلار یافت می شود.

آخرین تجزیه و تحلیل قیمت مونرو نشان می دهد که قیمت بار دیگر پس از ظاهر شدن شمعدان سبز بر روی نمودار شمعدان دوباره احیا شده است. قیمت در هفته گذشته با افت نزولی در اوج خود مواجه شد. با این وجود ، حرکت صعودی امروز بازیابی شده و قیمت توانسته دوباره به سطح قبلی خود یعنی 266.8 دلار برسد. قیمت ممکن است در ساعات آینده نیز موقعیت فعلی خود را بالا ببرد.

نمودار قیمت 1 روزه XMR/USD: XMR پس از بازگشت صعودی در 266 دلار بهبود می یابد

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه Monero در حال افزایش قیمت است زیرا گاوها توانسته اند راه خود را برای بهبود پیدا کنند. ارزش XMR/USD بار دیگر احیا شده است زیرا قیمت را می توان در سطح 266.5 دلار مشاهده کرد. در هفته گذشته خرس ها پیشرو بازار بودند ، اما اکنون حرکت صعودی دوباره در حال افزایش است. شاخص میانگین متحرک (MA) ارزش خود را در نمودار قیمت یک روزه 266.5 دلار نشان می دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت Monero: قیمت XMR پس از کسب حمایت صعودی به 266 دلار می رسد
نمودار قیمت 1 روزه XMR/USD. منبع: TradingView

در چند روز گذشته ، به دلیل روند صعودی ، متقاطع بین SMA 20 و SMA 50 به وجود آمد. نوار بالینگر بالایی با علامت 286.50 دلار و باند پایین بولینگر با 250.66 دلار وجود دارد. شاخص قدرت نسبی (RSI) در حال افزایش نمره تا 51.56 است.

تجزیه و تحلیل قیمت Monero: روند صعودی قیمت را قادر می سازد تا بیش از 266.11 دلار مقاومت کند

تجزیه و تحلیل قیمت چهار ساعته Monero تایید می کند که روند صعودی در چهار ساعت گذشته دنبال شده است. خط روند رو به افزایش است زیرا قیمت در چند ساعت گذشته به طور مداوم در حال افزایش است. قیمت توانسته مقاومت 266 دلار را نیز پشت سر بگذارد و در حال حاضر در 266.5 دلار در حال تسویه است. در ادامه ، میانگین متحرک ارزش در نمودار قیمت چهار ساعته 260.4 دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت Monero: قیمت XMR پس از جلب حمایت صعودی 2 به 266 دلار بازگشت
نمودار قیمت 4 ساعته XMR/USD. منبع: TradingView

شاخص باند بولینگر به طور متوسط ​​258.10 دلار تعیین می کند. در حالی که ارزش بالایی آن در موقعیت 266.11 دلار و ارزش پایین در موقعیت 4250.09 قرار دارد. نمره RSI نیز به دلیل افزایش مداوم قیمت XMR/USD تا سطح 58.86 ارتقا یافته است.

تجزیه و تحلیل قیمت Monero: قیمت XMR پس از جلب حمایت صعودی 3 به 266 دلار می رسد
نمودار شاخص های فنی XMR/USD. منبع: TradingView

ارزش سکه XMR/USD در چند ماه گذشته تا حد زیادی افزایش یافته است. نمودار شاخص های فنی با سیگنال خرید بیشتر برنده صعودی است. 13 شاخص برای موقعیت خرید ، نه شاخص برای موقعیت خنثی وجود دارد در حالی که تنها چهار شاخص برای موقعیت فروش است.

نوسان سازها همچنین با یک سیگنال صعودی قوی ، افزایش قابل توجهی در قیمت را دیکته می کنند. در حال حاضر 11 شاخص در موقعیت خرید وجود دارد ، در حالی که سه شاخص در فروش و یک شاخص در موقعیت خنثی است. نوسان سازها بی طرفی خود را در طول روز حفظ می کنند ، با هشت نوسان ساز در سطح خنثی ، دو نوسان در سطح خرید و یک نوسان ساز در سطح فروش.

تجزیه و تحلیل قیمت Monero: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه و چهار ساعته Monero نشانه هایی از بهبود صعودی را نشان می دهد زیرا قیمت در 24 ساعت گذشته تا 266 دلار افزایش یافته است. قیمت در هفته های گذشته با کاهش مداوم روبرو بود ، اما اکنون پس از احیای حرکت صعودی دوباره به مسیر خود باز می گردد. قیمت در ساعات آینده نیز ارتفاعات بیشتری را دنبال خواهد کرد ، که برای خریداران اخبار کاملاً دلگرم کننده ای است.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.