منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Monero: خرس ها XMR/USD را به زیر 300 دلار می رسانند

تجزیه و تحلیل قیمت Monero: خرس ها XMR/USD را به زیر 300 دلار می رسانند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تجزیه و تحلیل قیمت مونرو پس از از دست دادن 1 درصد در نمودار روزانه نزولی است.
  • XMR/USD در محدوده محدود روزانه 311 دلار – 316 دلار معامله می شود.
  • هیستوگرام MACD به تازگی از نوارهای سبز کوتاه به نوارهای قرمز کوتاه منتقل شده است.

تحلیل قیمت مونرو پس از از دست دادن 1 درصد ارزش خود در 24 ساعت گذشته ، در نمودار روزانه نزولی است. ما انتظار داریم که این سکه بیشتر بازگردد زیرا در جهت آماده سازی برای غلبه بر مقاومت سربار در 320 دلار ، حمایت مجدد و تجمیعی می یابد. بنابراین ، امروز ما فقط می توانیم خط روند نزولی را پیش بینی کنیم که در آن XMR/USD می تواند پایین ترین سطح را تعیین کند.

بازار عمومی دارایی های دیجیتال پس از آنکه همه ارزهای دیجیتال به دنبال ضرر و زیان در روز پنجشنبه وارد حالت کمی صعودی شدند. بیت کوین ، اتریوم و کاردانو به ترتیب 3.72 درصد ، 4.12 درصد و 10.69 درصد رشد کردند. سولانا ، کاردانو و دوج کوین با افزایش بیش از 10 درصد همچنان بهترین بازیگران روز هستند.

تجزیه و تحلیل قیمت Monero در 24 ساعت گذشته: XMR/USD تلاش می کند تا مقاومت 316 دلار را شکست دهد

بر اساس تجزیه و تحلیل قیمت روزانه Monero ، XMR/USD در محدوده محدود روزانه 290 دلار – 306 دلار معامله می شود. در نتیجه کاهش نوسانات در 24 ساعت گذشته نشان می دهد. علاوه بر این ، سکه حریم خصوصی از دیروز شاهد کاهش 15 درصدی حجم معاملات بود.

حجم کل معاملات روزانه 236 میلیون دلار است. در همین حال ، سرمایه بازار مونرو در 24 ساعت گذشته با 3.45 درصد افزایش به مجموع 5.6 میلیارد دلار رسید. با توجه به Coin Market Cap ، Monero از نظر ارزش بازار رمز ارز شماره 28 است.

نمودار 4 ساعته XMR/USD: آیا XMR تجمع می کند؟

در نمودار تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته Monero ، جفت ارز XMR/USD در تلاش است تا کف محکمی را در 311 دلار ایجاد کند و گاوها سخت در تلاش هستند تا از هرگونه نزولی بیشتر زیر 310 دلار جلوگیری کنند.

تجزیه و تحلیل قیمت Monero: خرس ها XMR/USD را به زیر 300 دلار پشتیبانی می کنند 1
منبع: Tradingview

با مشاهده شاخص های فنی 4 ساعته Monero در تجزیه و تحلیل قیمت ما ، هیستوگرام MACD به تازگی از نوارهای سبز کوتاه به نوارهای قرمز کوتاه منتقل شده است-بنابراین نشان دهنده تغییر حرکت به نفع خرس ها است. کاهش اندازه میله ها نشان می دهد که حرکت نزولی می تواند کوتاه مدت و ناکافی باشد تا قیمت را به پایین ترین سطح روزانه برساند.

شاخص قدرت نسبی مونرو (RSI) در برابر یک بازار نزولی متمایل است و در سطح شاخص 38 صعودی است. در همین حال ، شانس تغییر RSI به سمت خنثی وجود دارد ، جایی که گاوها باید برای حمایت بیشتر از بازار برای مقابله با هرگونه نزولی و ایجاد یک روند صعودی قوی بر اساس تجزیه و تحلیل قیمت Monero وجود داشته باشند.

بیشترین فشار فروش در مرز 300 دلار است و منطقه مقاومت را به 295 و 305 دلار کاهش داده است. قیمت زمان مطبوعات در حال حاضر چند درصد از بالاترین سطح روزانه کاهش یافته است و شاخص تعادل قدرت نشان می دهد که خرس ها برتری بهتری در برابر گاوها دارند.

نزدیک به شمعدان های 4 ساعته ، قیمت XMR/USD در نزدیکی خط وسط نوارهای Bollinger-(همچنین به عنوان میانگین متحرک ساده نامیده می شود)-نشان دهنده حرکت نزولی است. تنها تغییر گاو بستگی به این دارد که بتواند فراتر از 305 دلار را پشت سر بگذارد و به نقطه 310 دلار برسد. در آن زمان ، خریداران بیشتری وارد بازار می شوند و ساختار بازار صعودی را تقویت می کنند.

تجزیه و تحلیل قیمت Monero: نتیجه گیری

تحلیل قیمت Monero نشان می دهد که روند نزولی در 24 ساعت آینده وجود دارد. نزولی های جزئی را در نظر بگیرید ، اما زیاد نخواهند بود. به نظر می رسد خریداران دست نخورده هستند تا محدوده تنگ را حفظ کنند یا آن را به سمت بالا فشار دهند ، نه اینکه آن را به زیر 310 دلار برسانند. با این حال ، قیمت هنوز هم می تواند به زیر این علامت کاهش یابد ، اما کمی تا چند واحد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions