منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Monero: خرس ها XMR را به 271.43 دلار افزایش می دهند

تجزیه و تحلیل قیمت Monero: خرس ها XMR را به 271.43 دلار افزایش می دهند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تجزیه و تحلیل قیمت Monero نشان می دهد که روند صعودی روند صعودی را قطع کرده است.
  • تحلیل قیمت مونرو سطح مقاومت 279.43 دلار را نشان می دهد.
  • اگر خرس ها همچنان به فرمانروایی خود ادامه دهند ، حمایت ممکن است کمتر از 261.21 دلار باشد.

آخرین تجزیه و تحلیل قیمت Monero یک حرکت نزولی را نشان می دهد و سطح قیمت ها به سطح 271 دلار کاهش می یابد. نسبت هفتگی برای بازار حمایت کننده است ، با این حال ، آخرین تجزیه و تحلیل خلاف این را نشان می دهد. شمعدان قرمز در نمودار قیمت امروز وجود دارد و ارزش سکه هنوز از سطح 278.8 دلار عبور نکرده است.

تجزیه و تحلیل قیمت Monero: حرکت قیمت در نمودار 4 ساعته کاهش بیشتر قیمت را پیش بینی می کند

تجزیه و تحلیل قیمت امروز مونرو روند متفاوتی را در برابر تداوم حرکت صعودی نشان داده است. سطوح قیمت به طرز شگفت آوری با کاهش روبرو شده و با پایین آوردن قیمت تا 271.43 دلار بر نمودارها تسلط یافتند. به نظر می رسد نوسانات در حال افزایش است و به پیشرفت خرس ها در بازار در آینده اشاره می کند. میانگین متحرک (MA) به ارزش 272.22 دلار رسیده است ، در حالی که میانگین گروههای بولینگر در حال حاضر 270.94 دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت Monero: خرس ها XMR را به 271.43 دلار افزایش می دهند 4
نمودار قیمت 4 ساعته XMR/USD. منبع: نمای معاملاتی

علاوه بر این ، نوار بالای نوارهای بولینگر 280.67 دلار است و نوار پایینی آن 261.21 دلار است. شاخص قدرت نسبی (RSI) تقریباً به 70 می رسد زیرا اکثر شمعدان هایی که در طول روز ظاهر می شوند سبز هستند. با این حال ، نمره 61.4 تعیین شده است که مقدار قابل توجهی بالایی است.

حرکت قیمت Monero در 24 ساعت گذشته: تجزیه و تحلیل صعود خارق العاده را به 278.8 دلار تایید می کند

نمودار یک روزه شمعدان XMR/USD به ما در مورد بهبود قابل توجه ارزش سکه اطلاع می دهد. سطح مقاومت به 278.78 دلار رسیده است ، در حالی که در هفته گذشته همچنین SMA 20 با عبور از SMA 50 روبرو شده است ، که همچنین نشانه صعودی است. میانگین باند Bollinger ارزش 287.13 دلار و میانگین متحرک (MA) ارزش 268.35 دلار را نشان می دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت Monero: خرس ها XMR را به 271.43 دلار افزایش می دهند 5
نمودار قیمت 1 روزه XMR/USD. منبع: نمای معاملاتی

نوارهای بولینگر کاهش نوسان را نشان می دهند ، که نوار بالایی آن 287.13 دلار و نوار پایینی آن 222.90 دلار است. امتیاز RSI با افزایش تدریجی ارزش تا 65.64 به سمت خریداران می رود.

تجزیه و تحلیل قیمت Monero: خرس ها XMR را به 271.43 دلار افزایش می دهند
نمودار شاخص های فنی XMR/USD. منبع: نمای معاملاتی

احساسات کلی بازار به سمت صعودی است و متر کمی به سمت خرید متمایل است. خلاصه به ما نشان می دهد که از مجموع 26 شاخص ، یکی در موقعیت فروش ، 10 در موقعیت خنثی و 15 در شاخص خرید قرار دارد.

میانگین متحرک به ما می گوید که فشار قوی از طرف خریداران توسط ارزهای رمزنگاری شده تجربه می شود. 14 نشانگر در علامت خرید وجود دارد در حالی که یکی در علامت خنثی ، هیچ یک را به عنوان فروشنده باقی نمی گذارد. نوسان سازها ارزش خنثی را نشان می دهند ، با 9 شاخص خنثی ، دو مورد دیگر به عنوان شاخص خرید و فروش موجود است.

نتیجه

روندهای کلی که در بازار ارزهای رمزنگاری شده امروز مشاهده می شود ، نزولی بوده است ، اگرچه هفته گذشته تحت کنترل گاوها قرار گرفت. اگر گاوها به اعتصاب خود ادامه دهند ، همانطور که در نمودارهای قیمت یک روزه و 4 ساعته XMR/USD مشاهده می شود ، این احتمال وجود دارد که قیمت از 278.8 دلار فراتر رود. سطح پشتیبانی یعنی 222.90 دلار ارزش سکه را در صورت حفظ توسط ارز رمزنگاری شده بالاتر می برد.

در کل ، می توان انتظار خریداران بیشتری را داشت که دارایی های سکه Monero را خریداری می کنند ، زیرا امتیاز RSI نیز مطلوب است. خط روند کوتاه مدت همانطور که در نمودار 1 روزه مشاهده می شود نیز به سمت بالا حرکت می کند که برتری صعودی را تأیید می کند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.