منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Litecoin: LTC/USD تا نیمه شب از 180 دلار عبور می کند

تجزیه و تحلیل قیمت Litecoin: LTC/USD تا نیمه شب از 180 دلار عبور می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • نمودار تجزیه و تحلیل قیمت 24 ساعته Litecoin دیروز کمی صعودی بود.
  • MTN از نظر دستاوردها در مجموع بهترین است و تقریباً 90 درصد افزایش داشته است.
  • در ساعات اولیه ، بخش بزرگی از نقشه حرارتی ارز رمزنگاری شده قرمز بود.

تجزیه و تحلیل قیمت Litecoin: بررسی کلی قیمت

دیروز نمودار تجزیه و تحلیل قیمت 24 ساعته Litecoin دیروز کمی صعودی بود. در آخرین ساعات جلسه دیروز ، خرس ها یک کانال نزولی را چرخاندند. با این حال ، در پنج دقیقه اول در نمودار تجزیه و تحلیل قیمت امروز لایت کوین ، گاوها کنترل بازار را در دست گرفتند و قیمت ها را بالاتر بردند. کانال صعودی با مقاومت قوی در 172 دلار به پایان رسید.

قیمت لایت کوین متغیر بود و اغلب در قالب سر و شانه معامله می شد زیرا بسیاری از فروشندگان در بازار LTC/USD بودند. گاوها روی میز طراحی بودند و برنامه هایی برای تغییر روند نزولی داشتند. یک ساعت پس از شروع نمودار روزانه ، گاوها در کمترین سطح روزانه 169.1 دلار سد مهمی ایجاد کردند. از آن زمان ، گاوها کنترل بازار را در دست داشتند.

نوارهای بولینگر در اوایل معاملات گسترش یافتند و نشان می داد که LTC/USD بسیار بی ثبات بود. قیمت Litecoin نزدیک به خط میانی گروههای Bollinger بود که حرکتی متوسط ​​را نشان می داد. در زمان نگارش این مقاله ، شاخص Choppiness (CHOP) در 30 قرار دارد ، که نشان می دهد بازار دارای حرکتهای جهت دار محکمی است.

در ساعات اولیه ، بخش بزرگی از نقشه حرارتی ارز رمزنگاری شده قرمز بود. با این حال ، تقریباً تمام نقشه سبز است و نشان می دهد که ارزهای رمزنگاری شده در یک روند صعودی ثابت هستند.

تجزیه و تحلیل قیمت Litecoin: LTC/USD تا نیمه شب از 180 دلار عبور می کند

منبع: سکه 360

علیرغم برجسته ترین دارایی دیجیتالی که یک هفته طولانی داشت ، چراغ جلوی تونل را دید و شارژ آن برای رسیدن به هدف 50 هزار دلاری قبل از شروع تعطیلات آخر هفته است. تقریبا 90 درصد افزایش داشته است. اگرچه بیشتر معاملات آلت کوین در روند صعودی قرار دارد ، اما برخی از آنها انحرافات عظیمی را ثبت کرده اند. Litecoin افزایش 2 درصدی را ثبت کرده است و در حال حاضر 174 دلار معامله می شود.

حرکت قیمت لایت کوین در 24 ساعت گذشته: جهش Litecoin به 174 دلار

تجزیه و تحلیل قیمت 24 ساعته Litecoin ثبت کرده است که محدوده معاملات روزانه LTC/USD از پایین ترین سطح روزانه 168 دلار-174 دلار شروع می شود. چنین دامنه وسیعی نشان دهنده افزایش نوسانات در 24 ساعت گذشته است.

حجم معاملات لایت کوین 5 درصد افزایش یافته است و در حال حاضر 2.3 میلیارد دلار است. در زمان مطبوعات ، Litecoin در رتبه 16 با تسلط 0.55 درصدی در بازار و در مجموع 11 میلیارد دلار سرمایه بازار قرار دارد.

نمودار 4 ساعته LTC/USD: LTC/USD تا نیمه شب به 180 دلار می رسد

در نمودار قیمت چهار ساعته ، شمعدان های سبز بیشتر از شمع های قرمز هستند و این نشان می دهد که روحیه بازار خوش بینانه است. به نظر می رسد LTC/USD در یک الگوی سر و شانه قرار دارد ، که معامله گران آن را یک روند صعودی می دانند.

تجزیه و تحلیل قیمت Litecoin: LTC/USD تا نیمه شب از 180 دلار عبور می کند

منبع: نمای تجاری

RSI در ناحیه خنثی ، حدود 50 قرار دارد و به نظر می رسد در حال حرکت به سمت بالاتر است. در صورت رسیدن RSI به محدوده خرید بیش از حد ، LTC/USD قبل از نیمه شب به 180 دلار خواهد رسید.

تجزیه و تحلیل قیمت Litecoin: نتیجه گیری

اگر گاوهای بیت کوین همچنان تحت سلطه خود باشند ، انتظار می رود که LTC/USD از 180 دلار عبور کند. بر اساس تجزیه و تحلیل قیمت Litecoin ، احتمال برگشت صعودی کم است.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیق مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.