منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Litecoin: LTC پس از سقوط به 182 دلار بهبود می یابد

تجزیه و تحلیل قیمت Litecoin: LTC پس از سقوط به 182 دلار بهبود می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تجزیه و تحلیل قیمت Litecoin نشان می دهد که LTC پس از سقوط به سطح 182 دلار رسیده است.
  • سقوط ناگهانی بازار را به دنبال پادشاه بیت کوین فرا گرفت.
  • پشتیبانی فعلی در علامت 173 دلار یافت می شود.
  • مقاومت فعلی در مارک 188 دلار یافت می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که ارز رمزنگاری شده از حرکت سقوط ناگهانی به شدت بیرون می آید. این ارز دیجیتال تقریباً 34 دلار با سقوط ناگهانی از محدوده 200 دلار به 164.84 دلار سقوط کرد. قیمت لایت کوین در 24 ساعت گذشته 16.60 درصد کاهش یافته است. با این حال ، ارز دیجیتال در هفت روز گذشته 5.62 درصد افزایش یافته است. وقتی صحبت از سرمایه کلی بازار می شود ، ارز رمزنگاری شده در رتبه دوازدهم قرار دارد. حرکت فعلی ناشی از سقوط ناگهانی بیت کوین است و بازار طبق معمول از موج پادشاهی رنج می برد.

تجزیه و تحلیل قیمت Litecoin: شمعدان 1 روزه کراس اوورهای نزولی را نشان می دهد

نمودار تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین یک روزه شمعی ، چند کراس اوور نزولی را نشان می دهد که در زمان نگارش به دلیل حرکت سریع فلش در 24 ساعت گذشته ایجاد شده است. نوار بالا Bollinger در علامت 221 دلار یافت می شود ، همچنین قوی ترین نقطه مقاومت را مشخص می کند. با افزایش نوسانات بسیاری از نوارها ، نوار پایین Bollinger در علامت 150.77 دلار یافت می شود که همچنین قوی ترین نقطه پشتیبانی است.

تجزیه و تحلیل قیمت Litecoin: LTC پس از سقوط 1 به 182 دلار بهبود می یابد
نمودار قیمت شمعدان LTC/USD 1 روز.

میانگین متحرک نه روزه و میانگین باندهای Bollinger کراس اوورهای نزولی را از سطح قیمت فعلی نشان می دهند. میانگین متحرک نه روزه در علامت 197 دلار یافت می شود که بسیار بالاتر از قیمت فعلی است. در حالی که میانگین باندهای بولینگر در علامت 186 دلار یافت می شود ، کمی بالاتر از قیمت فعلی که در زمان نگارش این مقاله در مارک 182.86 دلار وجود داشت. شاخص قدرت نسبی در نمره خنثی 50.07 یافت می شود و فرصت کافی را برای خریداران ایجاد می کند تا شکل حرکت آینده را ایجاد کنند.

نمودار 4 ساعته LTC/USD بیشتر شاخص های نزولی را نشان می دهد تا شاخص های صعودی

نمودار تجزیه و تحلیل قیمت Litecoin شمع چهار ساعته نیز سیگنال های نزولی بیشتری نسبت به حرکت صعودی نشان می دهد. نوسانات در مقایسه با 24 ساعت گذشته چندین برابر شده است ، در حالی که نوسانات در سطح مشابهی است که در چند روز گذشته برای حرکت قیمت Litecoin وجود داشت. نوار بالا Bollinger در مارک 247 دلار یافت می شود که همچنین قوی ترین مقاومت را نشان می دهد. در حالی که باند پایین بولینگر با 172.76 دلار یافت می شود ، همچنین قوی ترین حمایت را در نمودارها نشان می دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت Litecoin: LTC پس از سقوط 2 به 182 دلار بهبود می یابد
نمودار قیمت شمعدان LTC/USD 4 ساعته.

میانگین گروههای بولینگر و میانگین متحرک نه روزه کراس اوورهای نزولی را در نمودار نشان می دهند. میانگین گروههای بولینگر در علامت 210 دلار یافت می شود که اولین کراس اوور نزولی را نشان می دهد. میانگین متحرک 9 روزه 195 دلار است که دومین کراس اوور نزولی را نشان می دهد. قیمت Litecoin در زمان نگارش این مقاله بین 180 تا 182 دلار متغیر است. نمره شاخص قدرت نسبی (RSI) از منطقه فروخته شده به مقدار 30.99 کمی افزایش یافته است و وضعیت هنوز بیش از حد فروخته شده ارز رمزنگاری شده را نشان می دهد ، که همچنین یک سیگنال نزولی است.

نتیجه گیری قیمت Litecoin

نمودارهای تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که ارز دیجیتال حرکت کلی بازار را در مسیر موج نزولی دنبال می کند. در صورت تداوم سطح پشتیبانی فعلی ، احتمال دارد که آلت کوین پایه ای برای بازآزمایی سطوح بالاتر با قیمت 185 دلار و بالاتر از آن با 188 دلار باشد. اگر حمایت فعلی تضعیف شود ، احتمالاً آلت کوین به زیر محدوده 180 دلار سقوط می کند و احتمالاً تا سطح حمایت قوی 173 دلار کاهش می یابد.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیقات مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.