منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Litecoin: LTC پس از رد از 180 دلار به 171.61 دلار کاهش می یابد

تجزیه و تحلیل قیمت Litecoin: LTC پس از رد از 180 دلار به 171.61 دلار کاهش می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین مقاومت قوی در 178 دلار را نشان می دهد.
  • کاهش ارزش بازار LTC مشکوک است.
  • سطح پشتیبانی فعلی 158.19 دلار است.

آخرین تحلیل قیمت لایت کوین علیرغم تلاش های مختلف برای شکستن مقاومت 165 دلاری ، روند نزولی را نشان می دهد. طی ساعات گذشته ، LTC/USD تلاش کرد مقاومت فعلی خود را در 167.25 دلار شکست دهد اما موفق نشد. اگر تغییرات قیمتی که در چند ساعت گذشته اتفاق افتاده است را بررسی کنیم ، یک حرکت نزولی پیوسته مشاهده می شود. فشار مداوم فروشندگان مقاومت را به رقم 165.8 دلار کاهش داده است و شمعدان های قرمز بر نمودار امروز که قیمت Litecoin را نشان می دهد غالب هستند.

نمودار 4 ساعته LTC/USD: اقدام کند قیمت ، احساس نزولی را تأیید می کند

تجزیه و تحلیل قیمت ساعتی Litecoin نتایج دلسرد کننده ای را برای خریداران امروزی به نمایش می گذارد. شاخص Bollinger Bands به تدریج در حال کاهش است و اشاره به کاهش نوسانات کلی ارز رمزنگاری شده دارد. از آنجا که روند امروز بیشتر نزولی بوده است ، این احتمال وجود دارد که نوسان کم پیش بینی کننده صعودی صعودی در آینده نزدیک باشد. میانگین نوارهای بولینگر در نمودار چهار ساعته همچنان در نمودار 167.25 دلار باقی مانده است ، همانطور که در نمودار زیر مشاهده می شود.

با حرکت به جلو و بحث در مورد آمار شاخص میانگین متحرک ، این در سطح 171.05 دلار موجود است. گروههای بولینگر اساساً ما را از آخرین روندهای بازار ارزهای رمزنگاری شده و تأثیرات مختلف آنها بر ارزش آتی سکه مطلع می کنند. دو سر گروههای بولینگر ارزشهای زیر را به ما می دهند ؛ نوار بالا 176.31 دلار است و نوار پایینی 158.19 دلار ثابت است.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC پس از رد شدن از 180 دلار به 41.61 دلار کاهش می یابد
نمودار قیمت Litecoin منبع: نمای معاملاتی

شاخص قدرت نسبی با نمودار پایین در نمودار کامل مشخص می شود. نمودار بنفش مقدار RSI 52.30 را نشان می دهد که یک رقم متوسط ​​است و احتمال زیادی وجود دارد که با RSI 70 نقطه خرید بیش از حد را لمس کند.

قیمت لایت کوین: نمودار روزانه سیگنال های نزولی را برای بازار می دهد

از دید کلی و تجزیه و تحلیل کلی نمودار ، می توان نتیجه گرفت که هر دو گاو نر و خرس در دو روز گذشته رقابت قوی از خود نشان داده اند. مجموعاً گروههای بولینگر 146.03 دلار می دهند. بالاترین نقطه گروههای بولینگر در مقاومت 171.3 دلاری وجود دارد. در حالی که کمترین ارزش باند Bollinger در استاندارد 120.79 دلار قرار دارد ، که توسط تجزیه و تحلیل دقیق قیمت Litecoin تأیید شده است.

تجزیه و تحلیل قیمت Litecoin: LTC پس از رد از 180 $ 5 به 171.61 دلار کاهش می یابد
نمودار قیمت 1 روزه LTC/USD.

همانطور که قبلاً توسط نوسانات پیش بینی شده بود ، RSI نیز 66.14 است که یک سیگنال عالی برای حرکت صعودی است. شاخص میانگین متحرک (MA) 156.52 دلار است که طبق تجزیه و تحلیل انجام شده به سمت نزولی متمایل است.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC پس از رد از 180 $ 6 به 171.61 دلار کاهش می یابد
نمودار شاخص های فنی LTC/USD.

با توجه به نمودار شاخص های فنی امروز ، یک روند تقریباً خنثی با احتمال محسوس افزایش آینده در روند صعودی وجود دارد. در مجموع 26 شاخص وجود دارد و در میان آنها ، هفت شاخص در موقعیت فروش و بی طرف هستند ، در حالی که 12 شاخص در وضعیت خرید باقی مانده اند. میانگین های متحرک یک روند خرید قوی را به ما نشان می دهد که سه شاخص به سمت فروش ، یکی به سمت خنثی و یازده به سمت خرید متمایل است.

شاخص های نوسان ساز همچنین در تعیین وضعیت فعلی بازار بسیار مهم هستند و وضعیت فروش را نشان می دهند. بر اساس تجزیه و تحلیل قیمت Litecoin ، چهار نوسان ساز تحت برچسب فروش ، شش مورد تحت خنثی و یک نوسان ساز تحت برچسب خرید قرار دارد.

نتیجه گیری قیمت Litecoin

می توان پیش بینی کرد که آمارهای به روز شده یک حرکت نزولی را نشان می دهند. اگر به نمودار یک روزه LTC/USD امروز نگاه کنیم ، به طور دقیق مقاومتی در قیمت 165.79 دلار وجود دارد. بی ثباتی همانطور که در نمودارها مشاهده می شود به تدریج در حال افزایش است ، که مانع از پیش بینی دقیق روندهای آینده می شود ، اما بیشتر به نفع گاوها است زیرا روزهای گذشته بازده صعودی بیشتری داشته است. اگر هزینه LTC/USD سطح پشتیبانی فعلی را حفظ کند ، در این صورت شانس کافی وجود دارد که به بالای 165.8 دلار برسد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. Ramzifa.ir holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.