منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Litecoin: LTC نزدیک 140 دلار حرکت می کند ، زیرا گاوها در کانال صعودی حرکت می کنند

تجزیه و تحلیل قیمت Litecoin: LTC نزدیک 140 دلار حرکت می کند ، زیرا گاوها در کانال صعودی حرکت می کنند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین با اولین پشتیبانی عمده در 136 دلار خنثی می شود
  • سطح محوری در 143 دلار در حال شکستن سطح سختی است
  • LTC/USD با اولین مقاومت عمده در 147 دلار مواجه است

لایت کوین شروع متفاوتی را در این روز داشت ، که صبح زود شروع به صعود کرد و به بالاترین سطح روزانه خود یعنی 149.87 دلار قبل از برگشت رسید. لایت کوین طی دو روز گذشته دو سطح اصلی مقاومت را در 147 دلار و 149 دلار شکست.

برعکس ، ارزش لایت کوین به پایین ترین سطح خود در روزهای اخیر یعنی 138.14 دلار رسید. Litecoin قبل از بازگشت جزئی به سطح 142 دلار سقوط کرد.

حرکت قیمت Litecoin در 24 ساعت گذشته: نوسان بین سطوح پشتیبانی

تجزیه و تحلیل قیمت Litecoin: LTC نزدیک 140 دلار حرکت می کند ، زیرا گاوها در کانال 1 صعودی حرکت می کنند
نمودار قیمت 1 روزه Litecoin منبع: TradingView

قیمت Litecoin در بازار خوب عمل می کند و معاملات LTC/USD بالاتر از میانگین متحرک 9 و 21 روزه است. روزانه 1.8 درصد افزایش نشان می دهد. شمع های چند روز گذشته به حرکت صعودی فعلی احترام می گذارند. عبور از میانگین متحرک 9 روزه ممکن است قیمت بازار را بر اساس تجزیه و تحلیل قیمت Litecoin کاهش دهد.

در همین حال ، پشتیبانی در حدود میانگین متحرک 21 روزه 130 دلار است. موج شمالی ممکن است حرکت بالایی را در بالای مرز فوقانی کانال مشاهده کند. بر اساس تجزیه و تحلیل قیمت Litecoin ، به نظر می رسد قیمت Litecoin به موازات کانال صعودی در حال حرکت است.

قیمت لایت کوین از بالاترین سطح روزانه خود در اوایل امروز عقب نشینی می کند. در عین حال ، حتی اگر قیمت کمتر از پیش بینی ما باشد ، همچنان می تواند باعث خرید شدید در سطح مقاومت 170 ، 180 دلار و 190 دلار شود.

نمودار 4 ساعته LTC/USD: انباشت قبل از صعود؟

تجزیه و تحلیل قیمت Litecoin: LTC نزدیک 140 دلار حرکت می کند و گاوها در کانال 2 صعودی حرکت می کنند
نمودار قیمت 4 ساعته Litecoin منبع: TradingView

از سوی دیگر ، قیمت Litecoin ممکن است در نزدیکی سطح پشتیبانی در $ 138 معلق باشد. این پایین ترین سطح فعلی است. اگر قیمت Litecoin به زیر سطح پشتیبانی 125 دلار برسد ، به احتمال زیاد به نزدیکترین نقطه پشتیبانی خود یعنی 125 دلار کاهش می یابد.

در عین حال ، پشتیبانی در میانگین متحرک نمایی 21 روزه است تا قیمت ها به طور بالقوه به زیر 120 دلار ، 110 دلار یا حتی اگر 100 دلار فروخته شود ، کاهش یابد. مهمتر از همه ، شاخص فنی شاخص قدرت نسبی نشان می دهد که در صورت ادامه روند صعودی خط سیگنال ، بازار ممکن است از حدود 60 عبور کند.

خریداران در حال حاضر پول نقد می گیرند در حالی که بیت کوین به زیر میانگین متحرک 21 روزه کاهش می یابد. در جبهه LTC/BTC ، اوضاع نیز چندان متفاوت نیست. در همین حال ، از نقطه نظر کنترل صعودی ، نزدیکترین سطح مقاومت در 3800 SAT است و بالاتر از شاخص فنی ، RSI (14) از سطح 40 فراتر می رود. MA 9 روزه هنوز کمتر از MA 21 روزه است. این می تواند به این معنا باشد که بازار ممکن است در مسیر نزولی بماند.

نتیجه تجزیه و تحلیل قیمت Litecoin: گاوها در حال افزایش کانال قیمت هستند

پس از صبح کمی مختلط ، Litecoin با کاهش 139.93 دلار مواجه شد و سپس بار دیگر سطح 141.36 دلار را آزمایش کرد. جفت ارز LTC/USD بدون برخورد به مناطق پشتیبانی و مقاومت در نوسان بود.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که این جفت ارز برای شروع بازی به سمت مقاومت 147 دلار باید به بالای محور 143 دلار حرکت کنند. حمایت گسترده تر از بازار نقش عمده ای در شکستن سطح بالای 145 دلار ایفا می کند. در صورت صعود بیت کوین ، مقاومت بالایی در برابر هر حرکت قابل توجهی بالاتر خواهد بود.

در صورت شکست طولانی مدت ، LTC ممکن است به سمت مقاومت 155 دلار حرکت کند. شکست در رد شدن از نقطه 142.5 دلار می تواند باعث فروش مجدد شود.

به احتمال زیاد ، Litecoin به فروش خود ادامه نخواهد داد و به زیر قیمت 130 دلار خواهد رسید. سطح دوم پشتیبانی از 131 دلار باید نکات منفی تحلیل قیمت Litecoin امروز را محدود کند.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. Ramzifa.ir هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیق مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.