منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Litecoin: LTC در 173 دلار منطقه حمایتی حیاتی ، حرکت صعودی افزایش می یابد

تجزیه و تحلیل قیمت Litecoin: LTC در 173 دلار منطقه حمایتی حیاتی ، حرکت صعودی افزایش می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • Litecoin نزدیک به خطوط میانگین متحرک 20 ، 50 و 100 روزه ، منطقه پشتیبانی فعلی ، معامله می شود.
  • LTC علاقه روزافزون خود را برای پرش از میانگین متحرک متحرک (DMA) حیاتی حفظ کرد
  • مقاومت در سطح 190 دلار باقی می ماند ، اگرچه عقب نشینی اخیر از بالاترین قیمت هفته گذشته 191 دلار به گاوها فرصت دیگری داد.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که ارز رمزنگاری شده به طور خطرناکی در نزدیکی محدوده پشتیبانی حدود 170 دلار در سناریوی فعلی معامله می شود. پس از بهبودی نسبت به اوایل هفته که قیمت آن در 26 آگوست به 166.67 دلار کاهش یافت ، پانزدهمین ارز رمزنگاری شده بزرگ جهان در زمان نگارش این مقاله به 174 دلار می رسد.

فشار فروش در نزدیکی علامت 200 دلار مشاهده شد که سطح مقاومت را در حدود 190 دلار تعیین کرد. قیمت فعلی در معاملات روزانه 3.2 درصد افزایش یافته است ، در حالی که حجم معاملات نیز به همان میزان کاهش یافته است و چشم انداز اصلاح جزئی ورودی را نشان می دهد.

LTC پیشرفت مثبتی را در بازار بزرگتر ارزهای رمزنگاری شده به دنبال صعود بیت کوین تا نزدیک 49000 دلار دنبال کرد که بالاترین رقم در 7 روز گذشته بود. اتریوم با افزایش 4 درصدی به 3،243 دلار رسید ، در حالی که Altcoins نیز پیشرو بود. Ripple و Dogecoin تقریبا افزایش یافت. هر کدام 5 درصد به ترتیب 1.17 دلار و 0.28 دلار هستند ، در حالی که بیشترین افزایش در کاردانو (9.4 درصد) و سولانا (10.4 درصد) مشاهده شد.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC در 173 دلار منطقه حمایتی حیاتی ، حرکت صعودی افزایش می یابد 1
تجزیه و تحلیل قیمت Litecoin: نقشه حرارتی ارز رمزنگاری شده. منبع: Coin360

نمودار 24 ساعته LTC/USD: قیمت نزدیک به 170 دلار در نوسان است

نمودار 24 ساعته برای جفت ارز LTC/USD الگوی سر و شانه ها را نشان می دهد که در آن قیمت LTC در 12 آگوست 166 دلار تعیین می شود ، اما در مدت 4 روز تا 184 دلار افزایش می یابد. این جفت ارز در روزهای آینده به 167 دلار کاهش یافت و پس از آن به بالاترین سطح یک ماهه 187 دلار بازگشت و شانه دیگری ایجاد کرد.

از آن زمان ، قیمت در طول 4 شمعدان گذشته با RSI نزدیک 54 به زیر میانگین متحرک ساده حرکت کرده است ، که نشان می دهد از اینجا هر اتفاقی می تواند بیفتد. از آنجا که این جفت ارز بالای 20 ، 50 و 100 روز میانگین متحرک (DMA) شناور می شود به همراه حجم معاملات خوب ، روند صعودی قوی را می توان در جلسات معاملاتی آینده مشاهده کرد.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC در 173 دلار در منطقه حمایتی حیاتی ، حرکت صعودی افزایش می یابد 2
تجزیه و تحلیل قیمت Litecoin: نمودار 24 ساعته. منبع: Trading View

نمودار 4 ساعته LTC/USD: یک جلسه صعودی دیگر برای پیشرفت بیشتر مورد نیاز است

نمودار 4 ساعته برای جفت ارز LTC/USD یک نبرد کلاسیک بین خریداران و فروشندگان را نشان می دهد زیرا قیمت در سطح حمایت پشتیبانی می شود. پس از یک عقب نشینی جزئی ، می توان روند نزولی را در چند جلسه معاملاتی گذشته ادامه داد.

در طول چند شمعدان 4 ساعته گذشته ، قیمت را می توان در فاصله بین منحنی بولینگر وسط مشاهده کرد ، که میانگین متحرک ساده (SMA) نشان دهنده الگوی فروخته شده است.

در صورت تداوم روند ، بر اساس تجزیه و تحلیل قیمت Litecoin ، می توان بهبودی مثبتی را در جلسات معاملاتی آینده مشاهده کرد. RSI در چند جلسه گذشته نسبتاً مسطح شده است و نزدیک به 40 نمره است که ممکن است فعالیت خرید در آن آغاز شود.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC در 173 دلار منطقه حمایتی حیاتی ، حرکت صعودی رشد 3 را نشان می دهد
تجزیه و تحلیل قیمت Litecoin: نمودار 4 ساعته. منبع: Trading View

تجزیه و تحلیل قیمت Litecoin: نتیجه گیری

معامله جفت ارز LTC/USD در نزدیکی سطح پشتیبانی فعلی که در 170 دلار تعیین شده است ، ادامه می یابد که دوره تعیین کننده ای برای ارز رمزنگاری شده است.

اگر قیمت بتواند بالاتر از سطوح حمایتی فعلی باقی بماند و حجم معاملات افزایش یابد ، ممکن است وضعیتی بیش از حد فروخته شود ، پس از آن خریداران وارد بازار شده و قیمت را بیشتر افزایش می دهند. در مقابل ، اگر قیمت در جلسات معاملاتی بعدی حفظ نشود ، رکود ممکن است به سطح حمایت پایین تر در 150 دلار افزایش یابد.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیق مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.