منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Litecoin: LTC تلاش می کند بالای 165 دلار بماند

تجزیه و تحلیل قیمت Litecoin: LTC تلاش می کند بالای 165 دلار بماند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تجزیه و تحلیل قیمت Litecoin نشان می دهد که حرکت نزولی در حال حاکمیت است.
  • جفت ارز LTC/USD با حمایت 162 دلاری حمایت قوی پیدا کرد.
  • LTC تلاش می کند تا بالای 165 دلار باقی بماند.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که ارز رمزنگاری شده حمایت قوی خود را در 175 دلار و در محدوده 170 دلار کمتر از آن از دست داده است و به زیر سطح پشتیبانی می رسد. Litecoin طی پنج روز گذشته از سطح حمایت قوی برخوردار بود ، اما حرکت نزولی سرانجام توانست سطح حمایت را بشکند. در زمان نگارش این مقاله ، قیمت LTC/USD در مارک 166.96 دلار است ، که قوی ترین پشتیبانی در مارک 162.50 دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت Litecoin: حرکت نزولی حمایت را در 24 ساعت گذشته شکست

نمودار قیمت 24 ساعته لایت کوین نشان می دهد که ارز دیجیتال در آینده نزدیک در حال افزایش است. سه روز گذشته تا حد زیادی نزولی بود و نوسانات افزایش یافته است. ارزش بالای نوارهای بولینگر 190.16 دلار است که قوی ترین نقطه مقاومت را نشان می دهد. در حالی که ارزش پایین باندهای بولینگر به 128.11 دلار می رسد و قوی ترین سطح حمایت بلند مدت را مشخص می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت Litecoin: LTC تلاش می کند بالای 165 دلار باقی بماند
نمودار شمعدانی قیمت 1 روزه LTC/USD.

در 24 ساعت گذشته ، حمایت قوی که قبلاً در قیمت 175 دلار یافت می شد ، پس از کنترل حرکت نزولی بر قیمت ، به سطح مقاومت قوی تبدیل شد. میانگین متحرک در نقطه 174 دلار قرار دارد و آن را به قوی ترین مقاومت تبدیل می کند ، در حالی که قوی ترین حمایت با میانگین ارزش باندهای بولینگر 159.15 دلار یافت می شود. شاخص قدرت نسبی (RSI) در علامت 57.24 قرار دارد که نه بیش از حد خریداری شده و نه بیش از حد فروخته شده است.

جفت قیمت LTC/USD نشان دهنده حرکت نزولی حاکم بر شمعدان های 4 ساعته است

حرکت نزولی در نمودار شمع چهار ساعته بسیار مشهود است ، جایی که ارزش نوارهای بولینگر پایین تر از 165 دلار است و در نزدیکی حمایت قوی ترین است. قیمت جفت ارز LTC/USD دقیقاً بالای آن قرار دارد ، در حالی که میانگین متحرک در علامت 172 دلار قرار دارد و آن را به قوی ترین مقاومت نزدیک تبدیل می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت Litecoin: LTC تلاش می کند بالای 165 دلار باقی بماند
نمودار شمع 4 ساعته LTC/USD.

ارزش نوارهای بولینگر بالای 190.99 دلار است که قوی ترین سطح مقاومت برای ارز رمزنگاری شده را نشان می دهد. این نوسانات نیز در چند ساعت گذشته چندین برابر افزایش یافته است. با این حال ، امتیاز RSI 39.69 است و کمی به سمت نشانگر فروش بیش از حد متمایل است.

تجزیه و تحلیل قیمت Litecoin: خلاصه شاخص های فنی

از بین 26 شاخص فنی ، 13 مورد مربوط به سیگنال خرید ، 10 مورد نشانگر فروش و تنها سه شاخص در سیگنال فروش قرار دارند. از بین 15 سیگنال میانگین متحرک ، 11 مورد در علامت خرید قرار دارند ، در حالی که یک علامت خنثی و سه شاخص در علامت فروش قرار دارند.

تجزیه و تحلیل قیمت Litecoin: LTC تلاش می کند بالای 165 دلار بماند 3
نمودار قیمت LTC/USD ، شاخص های فنی.

از بین 11 نوسان ساز ، سیگنال فروش صفر ، نه سیگنال خنثی و دو نشان خرید در زمان نوشتن وجود دارد. خلاصه ای از شاخص های فنی ، موقعیت خرید قدرتمندی را برای معامله کنندگانی نشان می دهد که به دنبال جبران برخی از زیان های قبلی خود هستند زیرا احتمال دارد مجددا ارز دیجیتال افزایش یابد.

نتیجه گیری قیمت Litecoin

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که ارز دیجیتال در حال حرکت نزولی است تا قیمت را تا 12 ساعت آینده بالاتر از مرز 165 دلار نگه دارد. به محض این که پشتیبانی قوی برای چند ساعت پایه ای پایدار ایجاد کند ، این ارز رمزنگاری شده احتمالاً مجدداً مقاومت قوی موجود در علامت 172 دلار را دوباره آزمایش می کند.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیق مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیمs