منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Litecoin: LTC به 165 دلار باز می گردد ، امروز قرار است به آرامی معکوس شود؟

تجزیه و تحلیل قیمت Litecoin: LTC به 165 دلار باز می گردد ، امروز قرار است به آرامی معکوس شود؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تحلیل قیمت لایت کوین برای امروز صعودی است.
  • LTC/USD یک شبه به تحکیم بالای 165 دلار ادامه داد.
  • Litecoin آماده برگشت است.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین امروز صعودی است چراکه بازار پس از کاهش قابل توجه در اوایل این هفته ، یک شبه در حدود حمایت 165 دلار تثبیت شد. بنابراین ، ما فرض می کنیم که LTC/USD در 24 ساعت آینده معکوس می شود و به دنبال بازگرداندن بخشی از ضرر است.

تجزیه و تحلیل قیمت Litecoin: LTC به 165 دلار باز می گردد ، امروز قرار است به آرامی معکوس شود؟  1
نقشه گرمای ارز رمزنگاری شده منبع: Coin360

بازار کلی در 24 ساعت گذشته با کمی جهش صعودی معامله می شود. پیشروان بازار ، بیت کوین و اتریوم ، هر دو حدود 0.7 درصد رشد کرده اند. سولانا (SOL) با 23.9 درصد بهترین عملکرد را دارد.

حرکت قیمت لایت کوین در 24 ساعت گذشته: پشتیبانی از لایت کوین هنوز بالای 165 دلار است

LTC/USD در محدوده 165.40 دلار – 172.31 دلار معامله شد که نشان دهنده بی ثباتی خفیف در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 37 درصد افزایش یافته و به 2.42 میلیارد دلار می رسد ، در حالی که کل ارزش بازار در حدود 11.28 میلیارد دلار معامله می شود و در مجموع سکه در رده پانزدهم قرار می گیرد.

نمودار 4 ساعته LTC/USD: آیا LTC از پشتیبانی 165 دلار معکوس می شود؟

در نمودار 4 ساعته ، می بینیم که قیمت Litecoin در حال آماده شدن برای افزایش بیشتر است زیرا مارک 165 دلار پشتیبانی قوی را ارائه کرده است.

تجزیه و تحلیل قیمت Litecoin: LTC به 165 دلار باز می گردد و امروز معکوس می شود؟
نمودار 4 ساعته LTC/USD. منبع: TradingView

قیمت لایت کوین بیش از 80 درصد نسبت به کمترین نوسان قبلی 105 دلار افزایش یافته است. با این حال ، صعود بیشتر در آخر هفته گذشته امکان پذیر نبود ، تنها با یک رکورد کمی بالاتر.

این اقدام قیمت Litecoin منجر به اصلاح دیگری در این هفته شد. پشتیبانی قبلی ، حدود 165 دلار ، دیروز به دست آمد و تاکنون پشتیبانی قوی را ارائه کرده است.

به طور کلی ، مگر اینکه حمایت 165 دلاری قطع شود ، می توان انتظار داشت که LTC/USD در آخر هفته معکوس شود و راه خود را به سمت مقاومت اصلی 190 دلاری آغاز کند. پس از شکست 190 دلار ، هدف بعدی برای شکستن Litecoin ، مرز 200 دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت Litecoin: نتیجه گیری

تحلیل قیمت لایت کوین امروز صعودی است زیرا بازار همچنان به حمایت 165 دلاری خود پس از کاهش شدید در اوایل این هفته ، احترام می گذارد. بنابراین ، ما فرض می کنیم که خرس ها تمام شده اند و LTC/USD طی 24 ساعت آینده بخشی از ضرر خود را پس می گیرد.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر لایت کوین هستید ، مقالات ما را در مورد بیت کوین بسته بندی شده ، مبادلات غیر متمرکز و همچنین بازار NFT بخوانید.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیقات مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.