منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Litecoin: LTC برای حداکثر 150 دلار تنظیم شده است

تجزیه و تحلیل قیمت Litecoin: LTC برای حداکثر 150 دلار تنظیم شده است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تجزیه و تحلیل قیمت Litecoin نشان می دهد که سر و شانه معکوس در نمودار 4 ساعته شکل می گیرد.
  • حجم Litecoin همچنین نشان دهنده صعود خوب در بازار است.
  • LTC/USD به زودی به مرز 149 دلار می رسد.
  • خرس ها در 24 ساعت گذشته توسط گاوها شکست خورده اند.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که پس از وحشت و مبارزه زیاد بین گاوهای نزولی و صعودی ، اکنون کنترل بازار را به دست آورده اند تا ارز رمزنگاری شده را به بالاترین حد برساند. بر اساس تجزیه و تحلیل قبلی ما ، قیمت لایت کوین تا 146.61 دلار افزایش یافت ، اما امروز در برابر مرز 142.44 دلار تسلیم کمترین قیمت ها شد. با این حال ، حرکت صعودی پس از سقوط شدید سه دلاری در اوایل امروز ، به سرعت در حال افزایش است.

تجزیه و تحلیل قیمت Litecoin: نمودار 4 ساعته یک حرکت سر و شانه را نشان می دهد

نمودار چهار ساعته شمعدان نشان می دهد که یک حرکت کوچک سر و شانه ذخیره در نمودار شکل می گیرد. نمودار شمعدانی نشان می دهد که حرکت نزولی در حال حاضر جای خود را به یک حرکت صعودی در چند ساعت آینده می دهد که می تواند قیمت را بالا ببرد و به نقطه 147.50 دلار بازگردد.

تجزیه و تحلیل قیمت Litecoin: LTC برای 150 دلار بالا تعیین شده است 3
قیمت نمودار قیمت Litecoin 4 ساعته: نمای تجاری

حجم معاملات در نمودار همچنین وضعیت امیدوارکننده ای را برای حرکت صعودی برای کنترل بازار و افزایش قیمت نشان می دهد. حجم معاملات بیشتر در سبزها نشان می دهد که الگوی نزولی کوچک اکنون برای جفت ارز LTC/USD در حال شکست است و بازار را به حرکت صعودی می کشاند.

قیمت Litecoin در نمودار 1 روزه افزایش مداوم را نشان می دهد

نمودار یک روزه برای جفت ارز LTC/USD همچنین نشان دهنده حرکت قوی صعودی در بازار در نیمه بعدی روز است. نمودار صعود مداوم قیمت Litecoin را در ساعات آینده نشان می دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت Litecoin: LTC برای 150 دلار بالا تعیین شده است 4
منبع نمودار قیمت 1 روزه Litecoin: نمای تجاری

حجم معاملات این ارز رمزنگاری شده نیز طی چند روز گذشته روند صعودی امیدوارکننده ای را با نکات نزولی اندکی در اینجا و آنجا نشان می دهد. 24 ساعت گذشته بیشتر برای جفت ارز LTC/USD صعودی بوده است و اگر گاوها بتوانند سطح پشتیبانی فعلی خود را در نقطه 142 دلار حفظ کنند ، LTC/USD می تواند تا مرز 150 دلار افزایش یابد.

علاوه بر این ، نوار بولینگر افزایش ناچیزی را امروز نسبت به چند روز گذشته برای ارز رمزنگاری شده نشان می دهد. نوسان کمی بیشتر اجازه می دهد تا نشانه های جزئی از حرکت نزولی در حرکت تا حد زیادی صعودی باشد ، اما قادر به کنترل خرس بر بازار نیست. شاخص قدرت نسبی (RSI) در 60 ایستاده است که حجم معاملات سالم این جفت را در زمان نگارش این مقاله نشان می دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت Litecoin: LTC برای 150 دلار بالا تنظیم شده است 5
منبع نمودار قیمت شاخص های قیمت Litecoin منبع: نمای معاملاتی

از مجموع 26 شاخص ، نه شاخص در موقعیت خرید ، هفت شاخص در موقعیت خنثی و 10 شاخص در موقعیت فروش قرار دارند. با این حال ، از 11 شاخص نوسان ساز ، شش شاخص خنثی هستند ، یکی در خرید و چهار در فروش بازار را به سمت فروش سوق می دهد. اما از بین 15 شاخص میانگین متحرک ، هشت شاخص در زمان خرید ، یک شاخص در حالت خنثی و شش شاخص در موقعیت فروش قرار دارند و بازار را به سمت خرید سوق می دهند. موقعیت کلی بازار به دلیل تفاوت در شاخص ها در حالت خنثی قرار دارد.

نتیجه

قیمت لایت کوین در حال حرکت سریع است و اگر الگو با حرکت نزولی قطع نشود ، احتمالاً ارز رمزنگاری شده به بالاترین سطح جدید در 147 دلار و شاید بالاتر از آن در مرز 150 دلار خواهد رسید. اگر حرکت صعودی نتواند سطح حمایتی فعلی را حفظ کند ، به احتمال زیاد یک بار دیگر به زیر علامت 140 دلار سقوط می کند تا دوباره اوج های جدید را دوباره آزمایش کند.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. Ramzifa.ir هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیق مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.