منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Litecoin: LTC با 181 دلار به خوبی بهبود می یابد

تجزیه و تحلیل قیمت Litecoin: LTC با 181 دلار به خوبی بهبود می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که آلت کوین به خوبی در حال بازیابی است.
  • به دنبال بیت کوین ، لایت کوین دچار افت شدید قیمت شد.
  • در حال حاضر پشتیبانی قوی در علامت 176.70 دلار یافت می شود.
  • در حال حاضر مقاومت قوی در مارک 185 دلار یافت می شود.

نمودار تجزیه و تحلیل قیمت Litecoin نشان می دهد که آلت کوین پس از سقوط فلش ​​7 سپتامبر به خوبی در حال بازیابی است. لایت کوین یکی از سکه هایی بود که ضربه کمتری نسبت به سکه های دیگر داشت. در 24 ساعت گذشته ، Litecoin 0.31 درصد کاهش یافته است ، در حالی که در نمودارهای هفت روزه ، 1.93 درصد کاهش یافته است. ارز دیجیتال در میان حرکتهای بهبودیافته با جزر و مدهای نزولی احاطه شده است.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین شمعدان یک روزه کراس اوورهای نزولی را نشان می دهد

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه Litecoin نشان می دهد که کراس اوورهای نزولی در نمودارها پر می شوند در حالی که نوسانات چند برابر افزایش می یابد. نوار بالا Bollinger در علامت 221 دلار یافت می شود که بالاترین نقطه مقاومت را نشان می دهد ، در حالی که نوار پایین Bollinger در مارک 150 دلار یافت می شود که بزرگترین علامت پشتیبانی را نشان می دهد. علاوه بر افزایش نوسان ، دو کراس اوور نزولی نمودارها را پر می کنند.

تجزیه و تحلیل قیمت Litecoin: LTC با 181 دلار به خوبی بهبود می یابد
نمودار قیمت شمعدان LTC/USD 1 روز.

اولین کراس اوور نزولی با میانگین متحرک 9 روزه (MA) 197 دلار و دومین کراس اوور نزولی با میانگین باندهای بولینگر در مارک 185.94 دلار یافت می شود. در حالی که قیمت فعلی در سطح 181.90 دلار است. شاخص قدرت نسبی در مقدار خنثی 49.74 یافت می شود که فرصت کافی برای شکل گیری گاوها در آینده را فراهم می کند.

نمودار زمان 4 ساعته LTC/USD علی رغم نوسانات تا حدی پشتیبانی می کند

نمودار تجزیه و تحلیل قیمت Litecoin چهار ساعته نشان می دهد که از altcoin پشتیبانی می کند ، جایی که میانگین متحرک به عنوان علامت پشتیبانی به جای مقاومت عمل می کند ، همانطور که در نمودار یک روزه مشاهده می شود. نوار بالای بولینگر در علامت 235 دلار یافت می شود که قوی ترین نقطه مقاومت را نشان می دهد ، در حالی که نوار پایین بولینگر در علامت 155 دلار یافت می شود که پایین ترین نقطه پشتیبانی را نشان می دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت Litecoin: LTC با 181 دلار 2 به خوبی بهبود می یابد
نمودار قیمت شمعدان LTC/USD 4 ساعته.

پادشاه ارزهای رمزنگاری شده ، بیت کوین ، تقریباً تمام سکه ها را با این افت سریع همراه کرده است. کراس اوور نزولی با میانگین گروههای Bollinger در قیمت 195 دلار اتفاق می افتد. در حالی که میانگین متحرک نه روزه حمایت خود را در مرز 180 دلار نشان می دهد. شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز با نمره 38.80 از روند صعودی حمایت می کند. نمره RSI در 24 ساعت گذشته تقریباً در همان حد قرار داشته است ، در حالی که از زمان سقوط به بعد پایین تر از آن بود.

نتیجه گیری قیمت Litecoin

تجزیه و تحلیل قیمت Litecoin توضیح می دهد که آلت کوین قرار است روزهای سختی را روی نمودار روزانه بگذارد ، اما به نوعی در حرکت چهار ساعته آرام است. این روند تا حد زیادی به نفع الگوی حرکت چهار ساعته است در حالی که در نمودارهای روزانه کاملاً فرار است. اگر سطوح فعلی قیمت حفظ شود ، احتمالاً آلت کوین مقاومت فعلی موجود در 185 دلار و بالاتر را آزمایش می کند. اگر حمایت فعلی تضعیف شود ، احتمال دارد که آلت کوین به زیر مرز 180 دلار برسد.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیق مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.