منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Litecoin: LTC با صعود 190 دلار به صعود ادامه می دهد

تجزیه و تحلیل قیمت Litecoin: LTC با صعود 190 دلار به صعود ادامه می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • لایت کوین پس از شکستن سد 180 دلاری به قدرت خود ادامه می دهد
  • با اصلاحات جزئی ، سطح پشتیبانی جدید می تواند بالای 175 دلار باشد
  • بسته شدن موفقیت آمیز بالای 180 دلار نشان دهنده پیشرفت قابل توجهی در جهت رسیدن به هدف پایانی سال 200 دلار است

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین سبزهای بیشتری را در یک دوره پرحادثه برای توکن نشان می دهد. پس از تعیین سطح حمایت در حدود 162 دلار در اوایل هفته ، LTC در شکستن رکورد 180 دلار در 24 ساعت گذشته به شدت افزایش یافته است. تجارت آلت کوین بالاتر از 3 منطقه اصلی پشتیبانی خود ادامه می دهد و برای صعود چشمگیرتر به سمت آرزوی 190 دلاری پیش بینی شده است.

بازار ارزهای رمزنگاری شده دیروز به بهترین سطح خود رسید ، پس از آنکه بیت کوین نزدیک به 2 درصد صعود کرد و به بالاترین سطح 2 ماهه خود یعنی 49،500 دلار رسید. اتریوم همچنین با 0.75 درصد افزایش روزانه عملکرد خوبی را پشت سر گذاشت و درست زیر 3300 دلار بسته شد ، در حالی که Altcoins رفتارهای مخلوطی با Cardano (ADA) و Ripple (XRP) نشان داد که تقریباً کاهش می یابد. هر کدام 2 درصد Dogecoin (DOGE) و Solana (SOL) نیز کاهش یافته اند ، در حالی که Polkadot (DOT) 4.5 درصد و Litecoin 0.6 درصد افزایش یافته است.

تجزیه و تحلیل قیمت Litecoin: LTC با صعود 190 دلار به صعود خود ادامه می دهد 1
تجزیه و تحلیل قیمت Litecoin: Heatmap ارز رمزنگاری شده. منبع: Coin360

نمودار 24 ساعته LTC/USD: صعودی شدن روند صعودی با کمی اصلاح؟

نمودار 24 ساعته نشان می دهد که برخی از فعالیت های فروش پس از افزایش صعودی Litecoin به بالای 180 دلار برای اولین بار از 13 آگوست انجام می شود. الگوی 24 ساعته فعلی نشان می دهد که فروشندگان در جفت LTC/USD فعال هستند. انتظار می رود این روند قیمت LTC را تا حدی اصلاح کند که کمی بالاتر از سطح پشتیبانی مورد انتظار در 175 دلار است.

RSI 24 ساعته نیز در منطقه بیش از حد ارزشمند قرار دارد ، که نشان می دهد بهترین زمان برای معامله LTC نیست. با این حال ، هدف اصلی گاوها حفظ قیمت بالاتر از SMA 200 روزه 190 دلار است ، که در حال حاضر به خوبی در جای خود قرار دارد. در روند فعلی ، این سکه در محدوده روزانه تا حداقل 178 دلار معامله می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت Litecoin: LTC با صعود 190 دلار به صعود خود ادامه می دهد 2
تجزیه و تحلیل قیمت Litecoin: نمودار معاملات 24 ساعته. منبع: TradingView

نمودار 4 ساعته LTC/USD: LTC قدرت غلبه بر تمرکز فروشنده را نشان می دهد

نمودار تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته برای Litecoin یک نبرد سخت بین فروشندگان و خریداران را درست زیر علامت 180 دلار نشان می دهد ، با تمرکز بر 2 شمعدان 4 ساعته گذشته به دلیل افزایش قیمت خریداران.

الگوی 4 ساعته همچنین نشان می دهد که در کوتاه مدت بالاتر از مرز 180 دلار شکل می گیرد. به نظر می رسد که غلظتی در این منطقه شکل گرفته و قیمت نه به طور قابل توجهی به سمت پایین حرکت می کند و نه افزایش می یابد. به محض وقوع شکست از اینجا ، روند بعدی شکل می گیرد.

بسته شدن موفقیت آمیز بالاتر از این سطوح ، صعودی زودهنگام به مرز 200 دلار ارائه می دهد که قبلاً برای پایان سال تعیین شده بود. برعکس ، شکست شکست خورده می تواند حرکت معکوس را برای بازگشت به پایین تر از حمایت فعلی در حدود 175 دلار مشاهده کند.

تجزیه و تحلیل قیمت Litecoin: LTC با صعود 190 دلار به صعود خود ادامه می دهد 3
تجزیه و تحلیل قیمت Litecoin: نمودار معاملاتی 4 ساعته. منبع: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت Litecoin: نتیجه گیری

در مورد Litecoin بسیار هیجان انگیز است ، همانطور که در روند صعودی در طول هفته مشاهده شد. این سکه موانع متعددی را برای تعیین سطوح پشتیبانی جدید شکسته است و به نظر می رسد این روند تا آخر هفته ادامه یابد.

RSI یک رکورد دوگانه را تشکیل می دهد ، به نفع گاوها است و حتی با اصلاح کوتاه مدت مورد انتظار در کارت ها ، تا زمانی که بازار کلی ارزهای رمزنگاری شده همچنان صعودی است ، این توکن باید تا 190 دلار افزایش یابد. سطح مقاومت جدید برای LTC هنوز شکل نگرفته است و باید دید در کجا از صعود بیشتر جلوگیری می شود.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیق مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.