منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Litecoin: LTC آماده است تا با تسلط گاوها بر بازار ، دوباره علامت 184 دلار را به چالش بکشد

تجزیه و تحلیل قیمت Litecoin: LTC آماده است تا با تسلط گاوها بر بازار ، دوباره علامت 184 دلار را به چالش بکشد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • انتظار می رود قیمت لایت کوین به 184 دلار افزایش یابد
  • نزدیکترین سطح پشتیبانی 179 دلار است
  • قیمت لایت کوین در برابر 185 دلار با مقاومت روبرو است

قیمت لایت کوین سرانجام از مرز 160 دلار عبور کرد و حرکت صعودی قوی این قیمت را به چالش کشید و علامت 182 دلار را به چالش کشید. قیمت لایت کوین طی هفت روز گذشته بیش از 22 درصد افزایش قیمت را نشان می دهد که نشان از تسلط فوق العاده قوی صعودی دارد. با این حال ، فعالیت شدید صعودی جا برای حرکت بی ثبات قیمت می گذارد.

در سراسر بازار گسترده ارزهای رمزنگاری شده ، در 24 ساعت گذشته یک حرکت صعودی خالص مشاهده شده است و اکثر ارزهای رمزنگاری شده اصلی در طول این دوره سود ثبت کرده اند. بازیکنان اصلی شامل BNB و ADA هستند که به ترتیب 2.96 و 5.58 درصد افزایش را ثبت می کنند. در همین حال ، بیت کوین و اتریوم 2.94 و 1.83 درصد افزایش را ثبت کردند

شاخص های فنی LTC/USDT

تجزیه و تحلیل قیمت Litecoin: LTC آماده است تا با تسلط گاوها بر بازار 1 ، دوباره علامت 184 دلار را به چالش بکشد
شاخص های فنی LTC/USDT با نمای تجاری

در سراسر شاخص های فنی ، MACD حرکت قوی صعودی را نشان می دهد که در افزایش اندازه هیستوگرام سبز تیره مشاهده شده است. این شاخص در ساعت 8 صبح دیروز شاهد روند صعودی بود ، از آن زمان به بعد فشار صعودی به طور پیوسته در حال افزایش است و این شاخص در حال حاضر درست زیر علامت 5.4 قرار دارد. در سراسر EMA ها ، 12-EMA بالاتر از 26-EMA معامله می شود و در حالی که هر دو EMA افزایش می یابند ، همچنان در حال تغییر است.

RSI در حال حاضر در منطقه خنثی کمی بالاتر از علامت 64.00 معامله می شود و سیگنالی صادر نمی کند. این شاخص در 3 روز گذشته در منطقه خنثی معامله شده است. در زمان مطبوعات ، RSI دوباره جهش کوچکی به سمت منطقه خرید بیش از حد داشته است که نشان می دهد خریداران در حال مقابله هستند.

نوارهای بولینگر در زمان مطبوعات گسترده هستند و به دلیل سبز بودن شمعدان های آخر ، نوارها در آینده نزدیک بیشتر گسترش می یابند. با در اختیار گرفتن گاوها حرکت بازار ، باعث افزایش بی ثباتی قیمت Litecoin در کوتاه مدت می شود. علاوه بر این ، با نزدیک شدن قیمت به حد بالایی به جای میانگین گروه ، نوارها برای چند شمعدان بعدی به سمت بالا متمایل می شوند.

به طور کلی ، تجزیه و تحلیل فنی 4 ساعته سیگنال خرید را با 14 مورد از 26 شاخص اصلی فنی اصلی نشان می دهد که حمایت آنها از یک حرکت صعودی را نشان می دهد. از سوی دیگر ، تنها پنج شاخص سیگنال هایی را به فروش می رسانند که نشان دهنده بهبود نزولی است. در همین حال ، هفت شاخص روی حصار قرار گرفته اند و هیچ حمایتی از طرفین بازار ندارند.

تجزیه و تحلیل فنی 24 ساعته این احساس را به اشتراک می گذارد و همچنین سیگنال خرید را با 15 مورد از 26 شاخص نشان می دهد که حرکت صعودی در برابر تنها پنج شاخص نشان دهنده بازگشت نزولی است. در همین حال ، شش شاخص خنثی باقی می مانند و هیچ سیگنالی در هنگام نوشتن ارسال نمی کنند

از قیمت Litecoin چه انتظاری می توان داشت؟

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: LTC آماده است تا با تسلط گاوها بر بازار 2 ، دوباره علامت 184 دلار را به چالش بکشد
نمودار قیمت 4 ساعته توسط نمای تجاری

قیمت لایت کوین در حال حاضر با مقاومت 185 دلاری روبرو است ، اما بازار احساس قوی صعودی دارد. شاخص های فنی کوتاه مدت از گاوها حمایت می کنند در حالی که تکنیک های میان مدت پتانسیل حرکت شدید رو به بالا را نشان می دهد. به عنوان چنین معامله گران باید انتظار داشته باشند که قیمت از مرز 184 دلار بیشتر شود. در صورت تداوم حرکت فعلی ، معامله گران می توانند انتظار یک پیشرفت صعودی بالاتر از علامت 187 دلار داشته باشند. علاوه بر این ، اگر خرس ها بازار را در دست بگیرند ، قیمت کمتر از علامت 180 دلار نخواهد بود.