منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Litecoin: روند صعودی LTC با مقاومت سنگینی در $ 190 مواجه است

تجزیه و تحلیل قیمت Litecoin: روند صعودی LTC با مقاومت سنگینی در $ 190 مواجه است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • همبستگی لایت کوین با بیت کوین در آغاز هفته روند صعودی را ایجاد کرد
  • خوش بینی بیشتر در مورد راه اندازی خدمات رمزنگاری شده در انگلستان توسط PayPal جرقه زد
  • الگوی نزولی پس از بالاترین سطح دیروز LTC در 191.94 دلار ظاهر می شود

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین نشان می دهد که توکن در بحبوحه شروع صعودی هفته برای بازار ارزهای دیجیتال ، در نقطه بحرانی مقاومت قرار دارد. LTC در حال حاضر با 179.93 دلار معامله می شود ، زیرا از نقطه مقاومت اصلی تعیین شده دیروز کاهش یافته بود.

افزایش قدرتمند Litecoin با ارتباط آن با بیت کوین مرتبط است. هر دوی این توکن ها به دلیل عملکرد بلاک چین همزمان هر دو و استفاده از LTC به عنوان بلاک چین پروکسی برای BTC توسط برخی از سرمایه گذاران ، تقریباً 1 رابطه دارند. از آنجا که بزرگترین ارز رمزنگاری شده در جهان بیش از 50،000 دلار افزایش یافته است ، Litecoin نیز به افزایش خود ادامه می دهد. تشویق بیشتر بازار به این دلیل بود که PayPal خدمات رمزنگاری ، از جمله LTC ، را برای کاربران در انگلستان در اوایل هفته فعال کرد.

بازار بزرگتر ارزهای رمزپایه امروز با اصلاحاتی روبرو شد زیرا بیت کوین با افت 2.67 درصدی کمی بالاتر از 48.500 دلار قرار گرفت. اتریوم از الگوی مشابهی پیروی کرد و 2.5 درصد سقوط کرد و Altcoins Cardano ، Ripple و Polkadot هر کدام 4.5 درصد کاهش یافتند. بیشترین افت در Dogecoin مشاهده شد ، زیرا با کاهش 6 درصدی به 0.29 دلار رسید.

تجزیه و تحلیل قیمت Litecoin: روند صعودی LTC با مقاومت سنگین 190 $ 4 روبرو است
تجزیه و تحلیل قیمت Litecoin – نقشه Cryptocurrency Heat. منبع: Coin360

نمودار قیمت 24 ساعته LTC/USD: پایان یک طلسم امیدوار کننده گاو در کارت ها

نمودار 24 ساعته نشانه های نزولی را برای نشان دادن نشان می دهد ، و پایان دویدن گاو را نشان می دهد که LTC را از میانگین متحرک 25 و 50 روزه خود بالاتر می برد. پس از صعودهای پیاپی در 48 ساعت گذشته و افزایش نرخ خرید تا 192 دلار ، در 24 ساعت گذشته از 186 دلار به 179.3 دلار کاهش یافت. قیمت همچنان بالاتر از میانگین متحرک (MA) 179.63 دلار است ، که نشان می دهد این روند همچنان صعودی است.

ارزش پایین بولینگر باند به طور قابل توجهی 145 دلار است ، که نشان می دهد قیمت تقریباً نزدیک نقطه مقاومت خود است. شاخص قدرت نسبی (RSI) درست زیر 60 قرار دارد و در قیمت بیش از حد ارزش گذاری می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت Litecoin: روند صعودی LTC با مقاومت سنگین 190 $ 5 روبرو است
تجزیه و تحلیل قیمت Litecoin: نمودار 24 ساعته. منبع: TradingView

نمودار قیمت 4 ساعته LTC/USD: دوپوش ظاهر می شود

در نمودار قیمت 4 ساعته ، LTC علائم نزولی را نشان می دهد زیرا یک الگوی دو طرفه در نمودار 4 ساعته ظاهر می شود ، که معمولاً نشان می دهد که در حال تغییر روند صعودی است. اولین قله در نمودار 4 ساعته با علامت 188.70 دلار قابل مشاهده است و پس از آن مارپیچ تا 180.86 دلار پایین می آید.

قیمت دیگر در 23 آگوست با 190.3 دلار ظاهر می شود. شمع 4 ساعته فعلی کاهش قیمت را از پایین ترین سطح قبلی نشان می دهد و الگوی دو طرفه را تأیید می کند. با این حال ، قیمت همچنان بالاتر از میانگین متحرک 25 و 50 روزه ، همراه با افزایش واگرایی همگرایی میانگین متحرک (MACD) است.

تجزیه و تحلیل قیمت Litecoin: روند صعودی LTC با مقاومت سنگین 190 $ 6 روبرو است
تجزیه و تحلیل قیمت Litecoin: نمودار 4 ساعته. منبع: TradingView

نتیجه گیری قیمت Litecoin

به نظر می رسد قیمت لایت کوین طی روزهای آینده با روندی نزولی روبرو خواهد شد و طلسم مثبتی را شکست که سطح حمایت قبلی را در 162 و 175 دلار شکست. مقاومت در حال حاضر 190-192 دلار است و هر خریدار پیشران باید برای شکستن روند نزولی به این نقطه نزدیک شود. با پایین آمدن قیمت ، پیش بینی می شود که حمایت کوتاه مدت جدید در حدود 178 دلار پیش از خریداران برای افزایش قدرت پیدا شود.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیقات مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.