منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت IoTeX: IOTX به ATH در 0.25 دلار افزایش یافت و یک شبه 111 درصد افزایش یافت.

تجزیه و تحلیل قیمت IoTeX: IOTX به ATH در 0.25 دلار افزایش یافت و یک شبه 111 درصد افزایش یافت.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL;DR شکست

  • تحلیل قیمت IoTeX امروز بسیار صعودی است.
  • IOTX/USD در بالاترین سطح تاریخ 0.25 دلار است.
  • IoTeX به عنوان برنده مسابقه بلاک چین اینترنت اشیا ظاهر شده است.

تجزیه و تحلیل قیمت IoTeX نشان می دهد که IOTX/USD در حال حاضر به شدت صعودی است و روند صعودی اخیر از 28 اکتبر آغاز شده است. اما IOTX دیروز زمانی که به 0.215 دلار صعود کرد سر به فلک کشید و امروز نیز به روند صعودی خود ادامه داد. در یک نمونه دیروز، IOTX تا 0.394 دلار افزایش یافت اما در 0.215 دلار محدود شد.

IoTeX به عنوان برنده مسابقه بلاک چین IoT (اینترنت اشیا) ظاهر شده است، زیرا به دلیل آخرین پیشرفت های فناوری که IoTeX در حال توسعه و راه اندازی است، این توکن با بالاترین سود در حال حاضر است و آن را برای مشاغل مفیدتر می کند. و زندگی عملی، به ویژه اتصال رابط ماشین و انسان.

نمودار قیمت یک روزه IOTX/USD: IoTeX به روند صعودی خود ادامه می دهد

نمودار قیمت یک روزه برای تجزیه و تحلیل قیمت IoTeX نشان می دهد که این توکن همچنان بالاتر از 0.2 دلار است زیرا در زمان نگارش این مقاله با قیمت 0.25 دلار معامله می شود. جفت IOTX/USD افزایش 111 درصدی ارزش را در 24 ساعت گذشته و همچنین افزایش 161 درصدی ارزش را در طول هفت روز گذشته گزارش می‌دهد. ارزش بازار 117 درصد بهبود یافته و حجم معاملات 1548 درصد افزایش یافته است که نشان دهنده علاقه معامله گران به توکن است و به آن کمک می کند تا در جایگاه 80 در لیست 100 برتر قرار گیرد.

تجزیه و تحلیل قیمت IoTeX: IOTX به بالاترین سطح ATH در 0.25 دلار رسید و یک شبه 111 درصد افزایش یافت.
نمودار قیمت 1 روزه IOTX/USD. منبع: Tradingview

نوسانات برای جفت ارز دیجیتال از 2 نوامبر افزایش یافته است، زمانی که باندهای بولینگر به شدت گسترش یافتند و تا امروز با باند بالایی در 0.18 دلار که نشان دهنده پشتیبانی از جفت IOTX/USD است، به واگرایی ادامه می دهد. میانگین متحرک (MA) در سطح 0.1 دلار وجود دارد.

جفت IOTX/USD در حال حاضر در وضعیت خرید بیش از حد قرار دارد، زیرا شاخص قدرت نسبی (RSI) همچنان در منطقه اشباع خرید با شاخص 92 معامله می شود. اما RSI اکنون در شیب افقی معامله می شود که نشان دهنده کند شدن فعالیت خرید پس از آن است. تا دیروز 3 آبان به افزایش ادامه داد.

تجزیه و تحلیل قیمت IoTeX: پیشرفت های اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت IoTeX نشان می دهد که شکست قیمت امروز نزولی بوده است، اما پس از چند ساعت اصلاح، گاو نر تابع قیمت را در اختیار گرفت و قیمت شروع به نوسان به سمت بالا کرد که همچنان به سمت صعود ادامه دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت IoTeX: IOTX به بالاترین سطح ATH در 0.25 دلار رسید و یک شبه 111 درصد افزایش یافت.
نمودار قیمت 4 ساعته IOTX/USD. منبع: Tradingview

نوسانات در نمودار 4 ساعته نیز بالا است زیرا شاخص نوسانات واگرایی شدید با معاملات قیمت بالاتر از حد بالای اندیکاتور را نشان می دهد. RSI همچنان در منطقه اشباع خرید در یک منحنی رو به بالا معامله می کند که نشان می دهد خریداران دوباره قدرت پیدا می کنند.

به طور کلی، شاخص های فنی برای تجزیه و تحلیل قیمت IoTeX در سمت صعودی قرار دارند، با 12 شاخص فنی که سرمایه گذاری در IOTX را نشان می دهد و تنها دو شاخص نشان دهنده پرداخت نقدی هستند. با این حال، 9 شاخص فنی خنثی هستند و هیچ لطفی برای هیچ یک از طرفین نشان نمی دهند.

تجزیه و تحلیل قیمت IoTeX: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت IoTeX نشان می دهد که جفت ارز دیجیتال در این لحظه از زمان بسیار نوسان و صعودی است، زیرا در حال نوسان بالا است و بیش از 150 درصد ارزش را در هفته گذشته به دست آورده است، با شدیدترین افزایشی که دیروز مشاهده شد. چشم‌اندازها برای IOTX روشن‌تر است، زیرا بلاک چین پشتوانه آن قوی است و با سابقه اثبات شده برای پیشرفت‌ها و استفاده جدید، برتری آن را نسبت به رقبا فراهم می‌کند. برای امروز، انتظار داریم که IOTX/USD صعودی خود را ادامه دهد و بالاتر از ATH دیروز 0.215 دلار باشد، زیرا افزایش قیمت امروز بسیار قابل توجه است.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.