منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Filecoin: Filecoin برای 24 ساعت آینده صعودی است

تجزیه و تحلیل قیمت Filecoin: Filecoin برای 24 ساعت آینده صعودی است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تحلیل قیمت فایل کوین امروز نزولی است.
  • FIL/USD طی 24 ساعت گذشته کاهش یافته است.
  • Filecoin در حال حاضر با قیمت 64 دلار معامله می شود.

بالاترین قیمت 66 دلاری قبلی به عنوان یک مانع قیمتی قابل توجه برای FIL/USD عمل کرده و قیمت Filecoin را به سمت نزولی سوق داده است. حتی پس از پایین ترین سطح قوی هفته گذشته، ممکن است پیش بینی کنیم FIL/USD به کاهش خود ادامه دهد.

نمودار روزانه نشان می دهد که عملکرد قیمت پس از رسیدن به پایین ترین سطح بالاتر، کاهش یافته است. همانطور که مشاهده می شود، FIL/USD بالاترین سطح پایین تری را در 65 دلار ایجاد کرده است. همچنین سطوح اصلاح فیبوناچی نیز وجود دارد. توجه داشته باشید که آن‌ها به ما نشان می‌دهند که کجا باید منتظر موانع قیمتی قوی برای قیمت‌های Filecoin باشیم.

بالای اکشن قیمت نمودار روزانه، بازه زمانی 4 ساعته و تایم فریم هفتگی است. هنگام تجزیه و تحلیل FIL/USD باید این شاخص های فنی را در نظر بگیرید.

حرکت قیمت Filecoin در 24 ساعت گذشته: Filecoin به زیر 66 دلار حرکت می کند

قیمت Filecoin در 24 ساعت گذشته محدود بوده و بین 62.36 تا 64.88 دلار در نوسان بوده است. این نشان دهنده نوسانات محدود در ساعات اخیر است. حجم 67.17 درصد افزایش یافته است و اکنون حدود 879 میلیون دلار ارزش دارد، در حالی که ارزش کل بازار تقریباً 8 میلیارد دلار است.

طی 24 ساعت گذشته، FIL پیشرفت قابل توجهی داشته است و از مقاومت 66 دلاری عبور کرده است. اکنون پس از رد اولیه که قیمت را برای لحظه ای به 63 دلار کاهش داد، درست بالاتر از این سطح معامله می کنیم.

نمودار 4 ساعته FIL/USD: به نظر می رسد FI به زیر 64 دلار می رسد

همچنین ممکن است فشار خرید قابل توجهی را بر روی نمودار 4 ساعته مشاهده کنیم زیرا به نظر می رسد مقاومت 66 دلاری در حال فروپاشی است و کانالی نزولی برقرار است.

تجزیه و تحلیل قیمت Filecoin: Filecoin برای 24 ساعت آینده صعودی است
نمودار 4 ساعته FIL/USD. منبع: TradingView

در نمودار 4 ساعته، می بینیم که سطح مقاومت 65 دلاری برای بار دوم خود را قوی نگه داشت. اکنون به عنوان پشتیبانی برای کمک به بالا بردن قیمت Filecoin از اینجا عمل می کند.

نمودار هفتگی به ما نشان می دهد که قیمت توسط یک خط میانه محدود شده است. قیمت اکشن اکنون زیر سطح قیمت 66 دلار معامله می شود که به عنوان مقاومت در فریم های زمانی 4 ساعته و روزانه عمل می کند.

2 میانگین متحرک ساده (SMA) با بازه های زمانی مختلف، یکی بالاتر از دیگری تلاقی می کنند. SMA 200 (قرمز) بالاتر از 100 SMA (مشکی) است. 100 SMA برای مدت کوتاهی از SMA 200 عبور کرد تا یک سیگنال صعودی به ما بدهد، اما از آن زمان به پایین تر سقوط کرده است. این بدان معناست که فعالان بازار در مورد جهت روند توافق ندارند.

از 60 دلار، قیمت Filecoin شروع به افزایش کرد. اولین بالاترین قیمت این جفت در 64 دلار ایجاد شد که پس از آن پایین ترین قیمت در 56 دلار قرار گرفت. از آن زمان، قیمت FIL/USD به طور پیوسته بهبود یافته است، با غلبه بر مقاومت در ساعات اخیر پس از یک شکست کوتاه.

تجزیه و تحلیل قیمت فایل کوین: نتیجه گیری

از سوی دیگر، قیمت Filecoin امروز پس از شکسته شدن مقاومت 66 دلاری پس از یک رد جزئی در ابتدا، نزولی بوده است. در نتیجه، انتظار می‌رود که FILUSD به کاهش خود ادامه دهد و در اواخر امروز به بالاترین حد خود ادامه دهد.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.