منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Filecoin: FIL/USD به زیر 8.31 دلار می رسد زیرا استرس نزولی بازار را تحت تأثیر قرار می دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت Filecoin: FIL/USD به زیر 8.31 دلار می رسد زیرا استرس نزولی بازار را تحت تأثیر قرار می دهد.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تصویر 455
نقشه حرارتی قیمت ارزهای دیجیتال، منبع: Coin360

تجزیه و تحلیل قیمت Filecoin نشان دهنده یک حرکت نزولی قوی برای قیمت های FIL است زیرا خرس ها کنترل خود را بر بازار افزایش می دهند. FIL/USD جلسه امروز را با قیمت 8.99 دلار آغاز کرد و تا کنون با 5.50 درصد از دست دادن به 8.31 دلار معامله شده است. پس از صعود کوتاه قیمت به مقاومت 9.31 دلار، قیمت های FIL/USD به شدت کاهش یافت و اکنون نزدیک به 8.09 دلار معامله می شود. فشار نزولی احتمالاً در کوتاه‌مدت ادامه خواهد داشت زیرا شاخص‌های فنی حرکت نزولی بیشتری را نشان می‌دهند. انتظار می رود بازار در کوتاه مدت نزولی باقی بماند زیرا فشار فروش همچنان در بازار مشاهده می شود.

احساسات کلی بازار برای Filecoin نزولی است زیرا سرمایه گذاران در مورد شرایط فعلی بازار محتاط هستند. حجم معاملات برای قیمت FIL/USD در حال کاهش است، که اکنون به 556,961,720 دلار رسیده است زیرا دارایی دیجیتال نزدیک به سطح 8.30 دلار تجمیع شده است. ارزش کل بازار برای Filecoin اکنون به 1,757,676,950 دلار رسیده است زیرا این ارز دیجیتال در جایگاه دوازدهم لیست بزرگترین دارایی های دیجیتال باقی مانده است.

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه FIL/USD: Filecoin در حدود 8.31 دلار ادغام می شود

تجزیه و تحلیل Filecoin در نمودار روزانه نشان می دهد که قیمت FIL در 24 ساعت گذشته تغییرات عمده ای ایجاد کرده است. جفت FIL/USD در حال حاضر با قیمت 8.31 دلار معامله می شود. در 24 ساعت گذشته بیشترین قیمت 9.31 دلار و کمترین آن 8.09 دلار بوده است. شاخص‌ها نشان می‌دهند که بازار در وضعیت نزولی قرار دارد زیرا RSI به زیر سطح 50 سقوط کرده است، که نشان می‌دهد احتمالاً فشار فروش در کوتاه‌مدت ادامه خواهد داشت.

تصویر 456
FIL/USD در نمودار قیمت 1 روزه، منبع: TradingView

اندیکاتور MACD نیز به سمت منطقه نزولی حرکت می کند که نشان دهنده حرکت نزولی بیشتر است. سطوح EMA-13 ​​نیز بازار نزولی را نشان می دهد زیرا قیمت ها در حال حاضر زیر این سطح معامله می شوند. به طور کلی، بازار نزولی است و می‌توان انتظار زیان بیشتری را در کوتاه‌مدت داشت زیرا FIL/USD در حدود 8.31 دلار معامله می‌شود.

نمودار قیمت 4 ساعته FIL/USD: توسعه اخیر و نشانه های فنی بیشتر

نمودار قیمت 4 ساعته برای تجزیه و تحلیل قیمت Filecoin نشان می دهد که بازار در یک روند نزولی قرار دارد زیرا قیمت ها به سمت پایین حرکت می کنند. دارایی دیجیتال زیر میانگین متحرک معامله می شود که نشان می دهد روند نزولی احتمالاً در کوتاه مدت ادامه خواهد داشت.

تصویر 458
نمودار قیمت 4 ساعته FIL/USD منبع: TradingView

RSI در حال حاضر نزدیک به سطح 40 است، که نشان می دهد فشار فروش احتمالا در بازار ادامه دارد، شاخص های EMA زیر قیمت ها هستند که یک سیگنال نزولی است. اندیکاتور MACD نیز در منطقه نزولی قرار دارد و احتمالاً حرکت نزولی بیشتری را ارائه می دهد.

نتیجه گیری تجزیه و تحلیل قیمت فایل کوین

در نتیجه، تجزیه و تحلیل کلی قیمت Filecoin نزولی است زیرا دارایی دیجیتال نزدیک به سطح 8.31 دلار ادغام می شود. با ادامه وزش بادهای نزولی، شاخص های بازار به حرکت نزولی بیشتر در کوتاه مدت اشاره می کنند. سرمایه گذاران همچنان نسبت به شرایط فعلی اقتصادی محتاط هستند. در صورت تداوم فشار فروش، کاهش قیمت ها ادامه خواهد داشت.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.