منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Filecoin: FIL 40 درصد کاهش می یابد ، برای یک شبه بازگشت سریع انجام می شود؟

تجزیه و تحلیل قیمت Filecoin: FIL 40 درصد کاهش می یابد ، برای یک شبه بازگشت سریع انجام می شود؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تحلیل قیمت Filecoin برای امروز صعودی است.
  • FIL/USD امروز شاهد افزایش 40 درصدی بود.
  • Filecoin پشتیبانی بالای 70 دلار پشتیبانی قبلی را پیدا کرد.

تحلیل قیمت فایلکوین امروز صعودی است زیرا بازار چند ساعت پیش امروز 40 درصد کاهش یافته و در حال بهبود است. بنابراین ، ما انتظار داریم که FIL/USD در 24 ساعت آینده افزایش یابد و بخشی از ضررهای بعدی را بدست آورد.

تجزیه و تحلیل قیمت Filecoin: FIL 40 درصد کاهش می یابد ، برای یک شبه سریع برگشت می شود؟  1
نقشه گرمای ارز رمزنگاری شده منبع: Coin360

بازار ارزهای رمزپایه در 24 ساعت گذشته با ضرر قابل ملاحظه ای معامله شد ، زیرا طی ساعات گذشته روند نزولی سریع در سراسر جهان مشاهده شد. بیت کوین 9.27 درصد کاهش یافته و اتریوم 12.31 درصد کاهش یافته است. Filecoin با افت 20 درصدی در بین بدترین عملکردها قرار دارد.

حرکت قیمت Filecoin در 24 ساعت گذشته: Filecoin برای مدت کوتاهی به 71 دلار کاهش یافت

FIL/USD در محدوده 73.10 دلار – 110.69 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات عظیم در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 4.88 درصد افزایش یافته و به 3.86 میلیارد دلار رسیده است ، در حالی که کل ارزش بازار حدود 8.59 میلیارد دلار معامله می شود.

نمودار 4 ساعته FIL/USD: FIL بیش از 80 دلار بازیابی می شود

در نمودار 4 ساعته ، می بینیم که قیمت Filecoin روند صعودی خود را نپذیرفته و پس از جهش سریع به 71 دلار ، دوباره شروع به پیشروی می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت Filecoin: FIL 40 درصد کاهش می یابد ، قرار است یک شبه بازگردد؟
نمودار 4 ساعته FIL/USD. منبع: TradingView

قیمت Filecoin در اواخر ماه اوت پس از آنکه بالاترین سطح جدید در 82 دلار تعیین شد ، روند صعودی متوسطی را تجربه کرد. پس از چند روز تجمیع بالای 70 دلار ، FIL/USD پیشرفت کرد و از بالاترین سطح قبلی عبور کرد.

آنچه پس از آن پیش رفت قابل توجهی بیش از 40 درصد تا مرز 120 دلار بود. از آنجا ، Filecoin دیروز دوباره شاهد اصلاح جزئی بود. با این حال ، برخی از حمایت ها در ابتدا در حدود 105 دلار یافت شد.

پس از یکپارچه سازی حول حمایت یک شبه ، FIL/USD در اوایل امروز دوباره کاهش یافت. ابتدا علامت 100 دلار شکسته شد و در ساعات بعدی افزایش قابل توجهی به 71 دلار رسید.

گاوها حرکت خود را از آنجا بالا بردند و از آن زمان FIL را به بالای 80 دلار رساندند که نشان می دهد در 24 ساعت آینده روند بهبودی ادامه خواهد داشت. به طور کلی ، قیمت Filecoin طی چند روز گذشته 40 درصد افزایش یافته است.

تجزیه و تحلیل قیمت Filecoin: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت Filecoin در 24 ساعت آینده صعودی است زیرا بازار شاهد افزایش شدید قیمت تا 71 دلار بود و از آن زمان ، گاوها کنترل خود را به دست آوردند. بنابراین ، ما انتظار داریم FIL/USD طی 24 ساعت آینده افزایش یابد و بخشی از زیان دیده شده در ساعات گذشته را به دست آورد.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر Filecoin هستید ، مقالات ما را در مورد Bitcoin بسته بندی شده ، مبادلات غیر متمرکز و همچنین بازار NFT بخوانید.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیقات مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.