منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Filecoin: FIL پشتیبانی 80 دلار را پیدا کرد ، آماده تجمع در آخر هفته است؟

تجزیه و تحلیل قیمت Filecoin: FIL پشتیبانی 80 دلار را پیدا کرد ، آماده تجمع در آخر هفته است؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تحلیل قیمت Filecoin برای امروز صعودی است.
  • FIL/USD دیروز پشتیبانی 80 دلاری پیدا کرد.
  • Filecoin امروز آماده تجمع است.

تحلیل قیمت فایلکوین امروز صعودی است زیرا بازار در 24 ساعت گذشته به پایین ترین حد خود از مرز 80 دلار رسیده است. بنابراین ، ما انتظار داریم که FIL/USD امروز افزایش یابد و به نظر برسد که هفته آینده به بالای 94 دلار قبلی برسد.

تجزیه و تحلیل قیمت Filecoin: FIL پشتیبانی 80 دلار را پیدا کرد ، آماده تجمع در آخر هفته است؟  1
نقشه گرمای ارز رمزنگاری شده منبع: Coin360

بازار ارزهای رمزنگاری شده در 24 ساعت گذشته در وضعیت سبز قرار گرفت. بیت کوین با اندکی افزایش 0.11 درصدی مواجه شد ، در حالی که اتریوم 0.15 درصد افزایش داشت. کاردانو (ADA) با 12.19 درصد افزایش همچنان به تسلط خود ادامه می دهد.

حرکت قیمت Filecoin در 24 ساعت گذشته: Filecoin به پایین ترین سطح خود در 80 دلار رسید

FIL/USD در محدوده 79.61 دلار – 84.91 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسان خفیف طی 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 30.76 درصد کاهش یافته و در مجموع 1.25 میلیارد دلار است ، در حالی که کل ارزش بازار در حدود 8.68 میلیارد دلار معامله می شود.

نمودار 4 ساعته FIL/USD: FIL دوباره شروع به تجمع می کند

در نمودار 4 ساعته ، می بینیم که امروز Filecoin شروع به افزایش می کند زیرا گاوها دوباره در حال حرکت هستند.

تجزیه و تحلیل قیمت Filecoin: FIL پشتیبانی 80 دلار را پیدا کرد ، آماده تجمع در آخر هفته است؟
نمودار 4 ساعته FIL/USD. منبع: TradingView

اقدام قیمت Filecoin طی هفته گذشته با دامنه وسیعی معامله شد. پس از تحکیم بالای حمایت 70 دلاری در پایان ماه ژوئیه ، گاوها در اولین روزهای ماه سپتامبر شروع به افزایش سریع FIL/USD کردند.

مقاومت سرانجام 120 دلار پیدا شد که به معنی افزایش 70 درصدی در هفته برای Filecoin است. با این حال ، آنچه در 6 سپتامبر اتفاق افتاد ، یک تغییر جزئی در ابتدا به 105 دلار بود و کاهش دیگری در 7 سپتامبر به پشتیبانی 70 دلار بازگشت.

در اواخر این هفته ، اقدام Filecoin شروع به بازیابی کرد و به 94 دلار منتقل شد. از آنجا ، دیروز پس از کمی تثبیت در روز پنجشنبه ، اصلاح جزئی دیگری مشاهده شد. دیروز ، حمایت در 80 دلار یافت شد ، و برخی از شتاب صعودی امروز زود بازگشت.

تجزیه و تحلیل قیمت Filecoin: نتیجه گیری

تحلیل قیمت فایلکوین امروز صعودی است زیرا دیروز پایین ترین سطح آن بالای 80 دلار تعیین شد و یکپارچگی یک شبه مشاهده شد. بنابراین ، ما فرض می کنیم گاوها شتاب خود را جمع کرده اند تا FIL/USD را دوباره در آخر هفته افزایش دهند.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر Filecoin هستید ، مقالات ما را در مورد Bitcoin بسته بندی شده ، مبادلات غیر متمرکز و همچنین بازار NFT بخوانید.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیق مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.