منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Filecoin: FIL پایین ترین سطح خود را در 80 دلار تعیین می کند ، آماده تجمع در آخر هفته هستید؟

تجزیه و تحلیل قیمت Filecoin: FIL پایین ترین سطح خود را در 80 دلار تعیین می کند ، آماده تجمع در آخر هفته هستید؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تحلیل قیمت Filecoin برای امروز صعودی است.
  • FIL/USD امروز شاهد افزایش سریع 80 دلار بود.
  • Filecoin نزولی بیشتر را رد می کند ، که نشان دهنده معکوس آینده است.

تحلیل قیمت Filecoin برای امروز صعودی است زیرا بازار دوباره رشد کرده و امروز در حدود 80 دلار پشتیبانی پیدا کرده است. از آنجایی که نزول بیشتر در حال حاضر رد می شود ، ما فرض می کنیم که FIL/USD در آخر هفته افزایش می یابد و به نظر می رسد که از بالاترین سطح فعلی 94 دلار عبور کند.

تجزیه و تحلیل قیمت Filecoin: FIL پایین ترین سطح خود را در 80 دلار تعیین می کند ، آماده تجمع در آخر هفته هستید؟  1
نقشه گرمای ارز رمزنگاری شده منبع: Coin360

بازار ارزهای رمزنگاری شده در 24 ساعت گذشته به کمترین حد خود رسید. بیت کوین 3.32 درصد و اتریوم 6.39 درصد کاهش یافته است. در همین حال ، سولانا (SOL) با از دست دادن 12.57 درصد در بین بدترین عملکردها قرار دارد.

حرکت قیمت Filecoin در 24 ساعت گذشته: Filecoin دوباره به پایین ترین سطح خود می رسد

FIL/USD در محدوده 79.13 دلار – 91.93 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسان قوی در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 37.23 درصد کاهش یافته است و در مجموع 1.8 میلیارد دلار است ، در حالی که کل ارزش بازار در حدود 8.47 میلیارد دلار است و سکه را در رتبه 23 قرار می دهد.

نمودار 4 ساعته FIL/USD: آیا قرار است FIL در آخر هفته بالاتر برود؟

در نمودار 4 ساعته ، قیمت Filecoin نزولی بیشتری را رد می کند ، که نشان دهنده تغییر آینده است.

تجزیه و تحلیل قیمت Filecoin: FIL پایین ترین سطح خود را در 80 دلار تعیین می کند ، آماده تجمع در آخر هفته هستید؟
نمودار 4 ساعته FIL/USD. منبع: TradingView

اقدام قیمت Filecoin طی هفته گذشته نوسان قابل توجهی داشته است. پس از تجمع قوی در آغاز ماه سپتامبر با حمایت 70 دلاری ، FIL/USD در نهایت به زیر 120 دلار رسید.

از بالاترین قیمت نوسان 120 دلاری ، در 7 سپتامبر یک بازگشت بسیار قوی مشاهده شد و با سقوط بازار کلی ، علامت 70 دلار دوباره مورد آزمایش قرار گرفت. با این حال ، یک رد قوی برای نزول بیشتر در بالای پشتیبانی مشاهده شد و FIL را به 94 دلار در چند روز آینده ارسال کرد.

پس از ایجاد تثبیت در زیر مقاومت ، قیمت Filecoin امروز با جهش سریع به مرز 80 دلار رسید. از آنجا که نزول بیشتر رد شد ، ما انتظار داریم که پایین ترین سطح جدید تعیین شود و FIL/USD در آخر هفته از آنجا بالاتر خواهد رفت.

تجزیه و تحلیل قیمت Filecoin: نتیجه گیری

تحلیل قیمت Filecoin صعودی است زیرا ساختار عملکرد قیمت پس از پایین ترین سطح در حدود 80 دلار در اوایل امروز دوباره صعودی می شود. بنابراین ، ما فرض می کنیم که FIL/USD در آخر هفته افزایش می یابد و به نظر می رسد که از نوسان فعلی 94 دلار عبور کند.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر Filecoin هستید ، مقالات ما را در مورد Bitcoin بسته بندی شده ، مبادلات غیر متمرکز و همچنین بازار NFT بخوانید.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیق مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.