منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Filecoin: FIL به 7.35 دلار افزایش یافت و یک شبه 23 درصد افزایش یافت

تجزیه و تحلیل قیمت Filecoin: FIL به 7.35 دلار افزایش یافت و یک شبه 23 درصد افزایش یافت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت Filecoin حاکی از یک روند صعودی قوی برای آن روز است. قیمت در طول بیست و چهار ساعت گذشته به شدت افزایش یافته و اکنون به مرز 7.35 دلار رسیده است. به طور کلی، ارز دیجیتال در چند هفته گذشته در حال تثبیت بود زیرا قیمت در یک کانال قیمت خاص محدود شده بود. امروز به نظر می رسد سکه پس از ادامه روند صعودی از 26 ژوئیه 2022 از تثبیت خارج می شود، زیرا قیمت امروز پس از یک دوره طولانی افزایش یافته است. در حال حاضر، سکه از مقاومت حیاتی 7.2 دلار عبور کرده است که یک دستاورد بزرگ است.

نمودار قیمت یک روزه FIL/USD: حرکت صعودی در اوج خود

قیمت یک روزه Filecoin نشانه های دلگرم کننده ای را برای خریداران نشان می دهد زیرا سکه در حال مسابقه است و تابع قیمت در حال دنبال کردن حرکت صعودی است. قیمت در طول روز شتاب کافی دریافت کرد که این امکان را برای آن فراهم کرد تا به سطح 7.35 دلار برسد و در 24 ساعت گذشته 23 درصد ارزش داشته باشد زیرا این روند از 26 جولای 2022 صعودی بوده است. سکه در گذشته 32.37 درصد ارزش داشت. هفته حجم معاملات امروز نیز 83 درصد افزایش یافته است.

در 1 روز
نمودار قیمت 1 روزه FIL/USD. منبع: Tradingview

مقدار میانگین متحرک (MA) در 5.79 دلار بالاتر از منحنی SMA 50 نیز وجود دارد که یک دستاورد عالی برای گاو نر است. در مقابل، میانگین باندهای بولینگر در 5.62 دلار باقی مانده است.

نوسانات در سمت افزایش است. باندهای بولینگر شروع به واگرایی کرده اند، زیرا قیمت از حد بالایی شاخص نوسان جهش کرده است که یک تمایل صعودی قوی را نشان می دهد. گروه های بولینگر نیز ارزش های خود را تغییر داده اند. اکنون باند بالا به مرز 6.59 دلار رسیده است، در حالی که باند پایین به مرز 4.66 دلار رسیده است که نشان دهنده قوی ترین حمایت از ارز دیجیتال است. شاخص قدرت نسبی (RSI) به تازگی پس از حرکت در یک منحنی تند به دلیل شتاب خرید قوی در بازار، وارد منطقه اشباع خرید شده است زیرا کلاه امتیازی به شاخص 71 رسید.

تجزیه و تحلیل قیمت فایل کوین: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تحلیل 4 ساعته قیمت Filecoin نیز در جهت صعودی حرکت می کند، زیرا قیمت به طور مداوم در حال افزایش است. این اتفاق پس از آن رخ داد که گاوها در شروع روز شروع به کار کردند و از آن زمان، حرکت آنها قدرت خود را نشان داده است. قیمت به 7.39 دلار افزایش یافته است که در مقایسه با سطوح قیمت دیروز بسیار بالا است. ارزش میانگین متحرک در علامت 6.31 دلار وجود دارد.

در 4 ساعت
نمودار قیمت 4 ساعته FIL/USD. منبع: Tradingview

باندهای بولینگر به افزایش شدید نوسانات اشاره می کنند و میانگین خود را در 5.92 دلار نشان می دهند، در حالی که ارزش بالای آنها در 6.98 دلار و پایین تر در 4.87 دلار است. امتیاز RSI برای نمودار قیمت 4 ساعته به 85 می رسد که بسیار بالا است و سکه را در حال حاضر بیش از حد ارزش گذاری شده نشان می دهد و منحنی اندیکاتور همچنان رو به بالا است.

تجزیه و تحلیل قیمت فایل کوین: نتیجه گیری

طبق آخرین تجزیه و تحلیل قیمت Filecoin، با کسب امتیاز بالا، قیمت افزایش یافته است. ارزش FIL/USD در زمان نگارش مقاله 7.35 دلار است و انتظار می‌رود در ساعات آینده نیز ارزش آن افزایش یابد. با این حال، ممکن است سکه در جلسه معاملاتی بعدی اصلاح شود زیرا گاوها ممکن است خستگی ناشی از رالی فعلی را احساس کنند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.