منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Filecoin: FIL به بالاترین سطح 82 دلار قبلی خود رسید و در 85 دلار مقاومت پیدا کرد

تجزیه و تحلیل قیمت Filecoin: FIL به بالاترین سطح 82 دلار قبلی خود رسید و در 85 دلار مقاومت پیدا کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تحلیل قیمت Filecoin برای امروز نزولی است.
  • FIL/USD دیروز دیروز به بالاترین سطح قبلی خود در 82 دلار رسید.
  • Filecoin در 85 دلار مقاومت پیدا کرد.

تحلیل قیمت Filecoin برای امروز نزولی است زیرا بازار کمی بالاتر رفته و مقاومت خود را در مرز 85 دلار پیدا کرده است. بنابراین ، ما انتظار داریم که FIL/USD دیروز امروز معکوس شود و پیش از ادامه صعود به پایین ترین سطح خود برسد.

تجزیه و تحلیل قیمت Filecoin: FIL 82 دلار را به بالاترین سطح قبلی خود می رساند و در 85 $ 2 مقاومت می یابد
نقشه گرمای ارز رمزنگاری شده منبع: Coin360

بازار ارزهای رمزنگاری شده در 24 ساعت گذشته با وجود کاهش 0.78 و 1.05 درصدی ارزش بیت کوین و اتریوم ، در 24 ساعت گذشته بیشتر در سطح سبز معامله شد. Filecoin (FIL) با 8 درصد افزایش در بین بهترین بازیگران قرار دارد.

حرکت قیمت Filecoin در 24 ساعت گذشته: جهش Filecoin به 85 دلار

FIL/USD در محدوده 77.09 دلار – 84.27 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسان قوی در 24 ساعت گذشته است. در همین حال ، حجم کل معاملات 1.18 میلیارد دلار است که 115 درصد نسبت به دیروز افزایش یافته است. ارزش کل بازار حدود 8.59 میلیارد دلار معامله می شود که در مجموع سکه را در رتبه 23 قرار می دهد.

نمودار 4 ساعته FIL/USD: آیا FIL امروز دوباره تنظیم می شود؟

در نمودار 4 ساعته ، می بینیم که قیمت Filecoin در زیر مقاومت 85 دلار تقویت می شود ، در حالی که خرس ها آماده می شوند تا سرعت خود را افزایش دهند.

تجزیه و تحلیل قیمت Filecoin: FIL 82 دلار را به بالاترین سطح قبلی می رساند و مقاومت را در 85 دلار می یابد
نمودار 4 ساعته FIL/USD. منبع: TradingView

اقدام قیمت Filecoin طی ماه گذشته افزایش چشمگیری داشته است. پس از ایجاد یک نوسان عمده در حدود 40 دلار در 20 جولای ، FIL/USD به سرعت شروع به پیشروی کرد تا این که در هفته گذشته به 82 دلار رسید.

از مرز 82 دلار ، FIL/USD با پشتیبانی سریع از 70 دلار بهبود سریع پیدا کرد. پس از بازآزمایی مجدد پشتیبانی در روز سه شنبه ، Filecoin شروع به پیشروی کرد و در حدود 77.5 دلار تثبیت شد.

در طول شب ، حرکت افزایشی قیمت Filecoin با جهش سریع بالاتر از مقاومت اصلی قبلی در 82 دلار از سر گرفته شد. مقاومت در 85 دلار یافت شد و منجر به یکپارچگی در ساعات گذشته شد ، که نشان دهنده بهبود آینده است.

تجزیه و تحلیل قیمت Filecoin: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت Filecoin در 24 ساعت آینده نزولی است زیرا بازار در 24 ساعت گذشته به بالاترین سطح خود رسید و مقاومت خود را در مرز 85 دلار پیدا کرد. بنابراین ، ما انتظار داریم که FIL/USD امروز معکوس شود و انتظار می رود در آخر هفته پایین ترین سطح خود را ثبت کند.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر Filecoin هستید ، مقالات ما را در مورد Bitcoin بسته بندی شده ، مبادلات غیر متمرکز و همچنین بازار NFT بخوانید.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیق مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.