منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Filecoin: FIL با تشدید فشار فروش نزولی را در 5.12 دلار نشان می دهد

تجزیه و تحلیل قیمت Filecoin: FIL با تشدید فشار فروش نزولی را در 5.12 دلار نشان می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Filecoin امروز کاهش قیمت را نشان می دهد و از 5.56 دلار به 5.12 دلار در 24 ساعت گذشته کاهش یافته است. این نتیجه افزایش فشار فروش است که چند روزی است ادامه دارد. جفت ارز FIL/USD در حال حاضر با رد شدید در سطح 5.56 دلار مواجه است که سطح فعلی دو روز گذشته بود.

علیرغم افت اخیر، هنوز هم پشتیبانی خوبی از Filecoin با قیمت 5.08 دلار وجود دارد که در حال حاضر به عنوان یک سطح روانی قوی عمل می کند. این ممکن است نشان دهد که خریداران همچنان در تلاشند تا از FIL استفاده کنند تا از قیمت پایین فعلی آن استفاده کنند.

با نگاهی به آینده، نظارت بر سطح مقاومت 5.56 دلاری بسیار مهم خواهد بود، زیرا خریداران می توانند به طور بالقوه از آن برای بالا بردن قیمت به 6 دلار استفاده کنند. اگر گاوها بتوانند از این سطح عبور کنند، پتانسیل ادامه یافتن قیمت های FIL در مسیر صعودی وجود دارد. از سوی دیگر، اگر فروشندگان همچنان کنترل بازار را در دست داشته باشند، ممکن است شاهد کاهش بیشتر ارزش Filecoin باشیم.

نمودار 4 ساعته FIL/USD: Filecoin در یک کانال نزولی با مقاومت قوی در 5.56 دلار معامله می شود.

با نگاهی به نمودار 4 ساعته برای تجزیه و تحلیل قیمت Filecoin، FIL در حال حاضر در یک کانال نزولی با کاهش قیمت به منطقه 5.12 دلار معامله می شود. نشانگر دو اوج پایین متوالی و سه نزول پایین را تشکیل داده است که نشان دهنده روند نزولی است. نشانگر میانگین متحرک نیز از این روند پشتیبانی می کند زیرا MA 50 روزه از MA 200 روزه عبور کرده است که نشان دهنده یک متقاطع نزولی است.

تصویر 636
نمودار قیمت 4 ساعته FIL/USD منبع: TradingView

نوسانات در بازار ارزهای دیجیتال اخیراً افزایش یافته است و باندهای بولینگر با کاهش قیمت در یک محدوده کاهش یافته است. باند بالایی بولینگر در حال حاضر در 5.518 دلار است که نشان دهنده سطح مقاومت قوی برای Filecoin است، در حالی که باند پایین در 5.206 دلار قرار دارد که سطح حمایت احتمالی را نشان می دهد. RSI در حال حاضر روی 51.75 است که نشان دهنده بازار خنثی است.

تجزیه و تحلیل قیمت فایل کوین نمودار 24 ساعته: FIL/USD با مقاومت قوی در 5.56 دلار مواجه است.

نمودار تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه Filecoin معاملات FIL/USD را در محدوده باریکی بین 5.56 تا 4.69 دلار نشان می دهد. قیمت در حال حاضر با مقاومت قوی در سطح 5.56 دلار مواجه است، جایی که فروشندگان در دو روز گذشته قیمت را به پایین کاهش داده اند. روند صعودی در اوایل امروز در بازار بود و قیمت را به 5.56 دلار رساند، اما این روند صعودی کوتاه مدت بود زیرا فروشندگان به سرعت کنترل بازار را در دست گرفتند.

تصویر 637
نمودار قیمت 24 ساعته FIL/USD منبع: TradingView

شاخص میانگین متحرک در حال حاضر 5.340 دلار است که نشان دهنده کاهش در بازار است. RSI همچنین در حال حاضر روی 68.05 است، که نشان می دهد قیمت می تواند در کوتاه مدت قبل از ایجاد هر گونه تغییر قابل توجهی به حرکت خود ادامه دهد. نوسانات در بازار نیز افزایش یافته است، به طوری که هم باندهای بولینگر بالا و هم باندهای پایین سفت شده اند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت فایل کوین

تجزیه و تحلیل قیمت Filecoin به این نتیجه می رسد که FIL/USD در یک روند نزولی معامله می شود و احساسات بازار همچنان نزولی است زیرا قیمت برای عبور از سطح مقاومت 5.56 دلار تلاش می کند. گاوها نتوانسته اند کنترل بازار را در دست بگیرند و خریداران از FIL در سطوح فعلی پشتیبانی نمی کنند.