منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Filecoin: نوسان صعودی منجر به صعود قیمت به بالای 5.19 دلار می شود

تجزیه و تحلیل قیمت Filecoin: نوسان صعودی منجر به صعود قیمت به بالای 5.19 دلار می شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

آخرین تجزیه و تحلیل قیمت Filecoin تأیید می کند که یک روند صعودی بر نمودارها در 24 ساعت گذشته غالب بوده است. در 8 ساعت گذشته نیز افزایش قیمت مشاهده شده است که برای خریداران بسیار دلگرم کننده است. قیمت تا سطح 5.19 دلار افزایش یافته است، زیرا گاوها با موفقیت خط روند صعودی را حفظ کرده اند. اگرچه قیمت در هفته گذشته نزولی را تجربه کرده و همچنین روز گذشته اصلاحی قوی نیز مشاهده شد، اما روند امروز مجدداً صعودی بوده است.

بازار گسترده‌تر کریپتو نشان‌دهنده احساسات مثبت است زیرا پادشاه بیت‌کوین پس از رسیدن به بالاترین قیمت ۱۹۱۴۹.۶۷ دلار در حال اصلاح است. اتریوم نیز به محدوده 1286.11 دلار بازگشته است. بیشتر سکه های برتر نیز سودهای 24 ساعت گذشته را گزارش می کنند. با این حال، تعداد معدودی مسابقه می دهند و ضررهای زیادی را گزارش می کنند و Waves با افزایش بیش از 9.22 درصدی در صدر جدول قرار دارد.

نمودار قیمت یک روزه FIL/USD: رالی صعودی قیمت را تا 5.19 دلار افزایش می دهد

نمودار قیمت یک روزه برای تجزیه و تحلیل قیمت Filecoin افزایش قابل توجهی را در قیمت نشان می دهد، زیرا این ارز دیجیتال در زمان نگارش این مقاله با قیمت 5.19 دلار معامله می شود. به طور کلی، Filecoin در 24 ساعت گذشته بیش از 3.19 درصد ارزش کسب کرده است و از کاهش شگفت انگیز 3.95 درصدی ارزش قیمت در طول هفت روز گذشته خبر می دهد. حجم معاملات در 24 ساعت گذشته 41.10 درصد افزایش یافته است و در حال حاضر در 150,964,646 دلار قرار دارد که نشان دهنده سطح علاقه معامله گران است. ارزش بازار نیز بهبود 3.45 درصدی را نشان می دهد که در حال حاضر در زمان نگارش این مقاله به 1,547,311,908 دلار رسیده است.

تصویر 220
نمودار قیمت یک روزه FIL/USD، منبع: TradingView

هیستوگرام MACD نیز به رنگ سبز است که نشان می دهد گاوها در حال حاضر دست بالا را در بازار دارند. شاخص قدرت نسبی در حال حاضر در سطح 40.69 قرار دارد که نشان می دهد بازار نه بیش از حد خرید است و نه بیش از حد فروش. باندهای بولینگر نیز در حال گسترش هستند که نشان دهنده افزایش نوسانات بازار است.

تجزیه و تحلیل قیمت فایل کوین نمودار قیمت 4 ساعته: FIL/USD پس از یک دوره صعودی با قیمت 5.19 دلار معامله می شود.

تجزیه و تحلیل چهار ساعته قیمت Filecoin نشانه هایی از روند صعودی ثابت را نشان می دهد، زیرا قیمت به طور قابل توجهی افزایش یافته است. پس از آخرین اصلاح قیمتی که دیروز مشاهده شد، روند به نفع طرف صعودی معکوس شد، زیرا گاوها پیشتر در نمودار قیمت پیشرو بودند. با این وجود، در چهار ساعت گذشته روند صعودی مشاهده شده است، زیرا قیمت پس از نوسان به سطح مقاومت 5.27 دلار تا سطح 5.19 دلار حرکت کرده است.

تصویر 221
نمودار قیمت 4 ساعته FIL/USD منبع: TradingView

خط MACD بالای خط سیگنال قرار دارد که نشان می دهد گاوها کنترل حرکت بازار را در دست دارند. شاخص قدرت نسبی در نمودار قیمت 4 ساعته در حال حاضر نزدیک به سطح 50 است که نشان می دهد بازار در منطقه خرید بیش از حد است. با این حال، از آنجایی که RSI در سطوح شدید نیست، هنوز هم فضایی برای افزایش قیمت ها وجود دارد. گاوها کنترل بازار را در دست دارند زیرا باندهای بولینگر در بالای شمعدان ها حرکت می کنند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت فایل کوین

تجزیه و تحلیل قیمت فایل کوین نشان می دهد که بازار در این روز روند صعودی را دنبال کرده است. قیمت به طور قابل توجهی بهبود یافت و اکنون به مرز 5.19 دلار بالاتر از حد بالای شاخص نوسانات رسیده است، بنابراین ممکن است اصلاح دیگری در کار باشد. با این حال، ما انتظار داریم FIL حرکت صعودی را برای امروز ادامه دهد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.