منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Filecoin: قیمت FIL به دلیل یک تصاحب نزولی به 5.52 دلار سقوط کرد

تجزیه و تحلیل قیمت Filecoin: قیمت FIL به دلیل یک تصاحب نزولی به 5.52 دلار سقوط کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تصویر 48
نقشه حرارتی قیمت ارزهای دیجیتال: Coin360

آخرین تحلیل قیمت Filecoin روند نزولی را برای امروز تأیید می کند، زیرا فعالیت فروش تشدید شده است. تابع قیمت در حال حاضر به سمت پایین حرکت می کند که نشان دهنده کاهش ارزش ارز دیجیتال است، زیرا اکنون در پایین ترین سطح 5.52 دلار قرار دارد. اگرچه گاوها در روز گذشته پیشتاز بازار بودند، روند فعلی بازار از خرس ها حمایت می کند. کاهش بیشتر ارزش FIL/USD در ساعات آینده قابل انتظار است.

نمودار قیمت یک روزه FIL/USD: ارزش کریپتوکارنسی به حاشیه 5.52 دلار بازگشت

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه Filecoin یک روند نزولی را برای بازار پیش بینی می کند زیرا امروز کاهش ناگهانی قیمت مشاهده شد. اگرچه گاوها در هفته گذشته به سرعت پیشرفت می کردند، اما روندها به نفع فروشندگان تغییر می کند. ارزش سکه به 5.52 دلار کاهش یافته است و به دلیل آخرین شوک نزولی یک شبه حدود 0.75 درصد از ارزش خود را از دست داده است. ارزش میانگین متحرک (MA) هنوز بسیار پایین تر از سطح قیمت است که در 5.53 دلار قرار دارد.

تصویر 46
FIL/USD در نمودار قیمت 1 روزه، منبع: TradingView

باندهای بولینگر به آرامی در حال انقباض هستند، به این معنی که کاهش بیشتر قیمت کاملاً قابل انتظار است. ارزش بالای شاخص باندهای بولینگر اکنون 5.64 دلار است، در حالی که مقدار پایین اکنون 5.50 دلار است که نشان دهنده نوسانات بالا برای FIL است. نمودار شاخص قدرت نسبی (RSI) منحنی نزولی را نیز نشان می‌دهد، زیرا امتیاز به شاخص 45.62 تنزل یافته است، اما این هنوز یک نمره قابل قبول خوب است.

تجزیه و تحلیل قیمت فایل کوین: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت Filecoin نشان می دهد که ارزش در چهار ساعت گذشته کاهش یافته است، زیرا قیمت یک حرکت نزولی را پوشش داده است. نمودار قیمت چهار ساعته نشان می دهد که یک شمعدان قرمز در جایگاه برتر قرار دارد و قیمت به پایین ترین سطح 5.52 دلار کاهش یافته است. با افزایش فشار نزولی، احتمالاً فعالیت فروش بیشتر تشدید خواهد شد. همانطور که در نمودار قیمت چهار ساعته ذکر شد، ارزش میانگین متحرک در بالاترین سطح 5.53 دلار بالاتر از سطح قیمت قرار دارد.

تصویر 47
نمودار قیمت 4 ساعته FIL/USD منبع: TradingView

با توجه به آخرین رکود، میانگین باندهای بولینگر اکنون به مرز 5.51 دلار رسیده است. انتهای بالایی اندیکاتور باندهای بولینگر 5.64 دلار و انتهای پایین آن 5.50 دلار است. نمودار RSI منحنی نزولی را نشان می دهد و پس از سقوط از منطقه بیش از حد خرید، این اندیکاتور در شاخص 47.95 در محدوده خنثی قرار می گیرد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت فایل کوین

تجزیه و تحلیل قیمت فایل کوین نزولی را نشان می دهد و انتظار می رود کاهش بیشتری در بازار وجود داشته باشد. گاوها تلاش کرده بودند قیمت ها را بالاتر ببرند اما با شکست بازار در سطح 5.50 دلار شکست خوردند. قیمت ها در حال حاضر در سطح 5.64 دلار با مقاومت روبرو هستند و اگر قیمت ها بتوانند از این سطح بالاتر بروند، نشانه صعودی برای بازار خواهد بود. با این حال، اگر قیمت ها نتوانند از الگوی کانال نزولی خارج شوند، این یک علامت نزولی خواهد بود زیرا ممکن است قیمت ها به سطح 5.50 دلار بازگردد.