منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Filecoin: زمانی که گاوها تابع قیمت را تعریف می کنند، FIL به 4.38 دلار می رسد

تجزیه و تحلیل قیمت Filecoin: زمانی که گاوها تابع قیمت را تعریف می کنند، FIL به 4.38 دلار می رسد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

آخرین تحلیل قیمت Filecoin نشانه هایی از روند صعودی را نشان می دهد زیرا قیمت در 24 ساعت گذشته بهبود قابل توجهی داشته است. صعود صعودی منجر به بهبود قابل توجهی در قیمت شده است زیرا ارزش آن به 4.38 دلار ارتقا یافته است. اگرچه امروز نیز قیمت در مقاطع خاصی کاهش یافت، اما در کل، بازار توسط گاوها اداره می شود. قیمت ممکن است در ساعات نزدیک از سطوح بالاتر نیز فراتر رود.

آلت کوین در سطح 4.32 دلار پشتیبانی به دست آورده است که پایه ای قوی برای گاو نر فراهم می کند. با این حال، برخی از خطرات کوتاه مدت نیز وجود دارد، و FIL/USD ممکن است این پشتیبانی را در روزهای آینده آزمایش کند. با این حال، اگر بتواند بالاتر از این سطح حمایت باقی بماند، مشاهده می‌شود که بالاتر رفته و از بالاترین سطح قبلی خود در 4.49 دلار عبور می‌کند. اگر این اتفاق بیفتد، روند صعودی بلندمدت به‌طور محکمی تثبیت خواهد شد و سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال می‌توانند در آینده نزدیک انتظار حرکت صعودی بیشتری در قیمت Filecoin داشته باشند.

نمودار قیمت یک روزه FIL/USD: قیمت به 4.38 دلار باز می گردد

نمودار قیمت یک روزه برای تجزیه و تحلیل قیمت Filecoin نشان می دهد که گاوها در بیشتر اوقات در هفته گذشته بر نمودار قیمت حکمرانی کرده اند و FIL/USD بالای 4.32 دلار حفظ شده است. در 24 ساعت گذشته نیز افزایش قیمت به ثبت رسیده است و قیمت به بالای 4.38 دلار صعود کرده است. پیش بینی می شود در ساعات آینده نیز روند افزایشی تشدید شود. اگر شاخص میانگین متحرک را در نمودار قیمت یک روزه ذکر کنیم، در موقعیت 4.34 دلار قرار دارد.

تصویر 509
نمودار قیمت یک روزه FIL/USD، منبع: TradingView

نوسانات ملایم بوده و باندهای بولینگر تقریباً همان مقادیر را حفظ کرده اند. باند بالایی 4.49 دلار است که نشان دهنده مقاومت FIL است و باند پایینی 4.32 دلار است که نشان دهنده حمایت از FIL است. امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) نزدیک به مرکز منطقه خنثی در شاخص 40.53 رسیده است و فضای بیشتری برای تمرین صعودی بیشتر باقی می گذارد.

تجزیه و تحلیل قیمت فایل کوین: به روز رسانی های اخیر

تجزیه و تحلیل چهار ساعته قیمت Filecoin نشانه هایی از افزایش را نشان می دهد زیرا قیمت در طول روز به طور قابل توجهی بهبود یافته است. حرکت صعودی طی چند ساعت گذشته مجدداً تشدید شده است و قیمت روند صعودی داشته است. در حال حاضر قیمت آن در مرز 4.38 دلار قرار دارد و پیش بینی می شود به نقطه بالاتری نیز برسد. میانگین متحرک همچنان در مقایسه با قیمت در سطح پایین تری قرار دارد، یعنی در 4.37 دلار، اما یک متقاطع در SMA20 و SMA50 در حال وقوع است که نشانه صعودی بیشتر است.

تصویر 508
نمودار قیمت 4 ساعته FIL/USD منبع: TradingView

اندیکاتور باندهای بولینگر در نمودار چهار ساعته قیمت میانگین ارزش 4.39 دلار را حفظ می کند. در حالی که ارزش بالای آن به مرز 4.49 دلار رسیده است و مقدار پایین آن در موقعیت 4.17 دلار است، این اندیکاتور نوسان بالایی را برای FIL نشان می دهد. با افزایش مجدد قیمت به دلیل فعالیت خرید اخیر در بازار، امتیاز RSI دوباره در حال افزایش است. اندیکاتور RSI 50.80 را در نمودار 4 ساعته نشان می دهد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت فایل کوین

تجزیه و تحلیل قیمت Filecoin نشان می‌دهد که گاوها از دیروز پیشتاز خود را حفظ کرده‌اند و امروز تا 4.38 دلار در اواخر شب افزایش یافته‌اند و پس از اصلاحی در بین این دو، دوباره در نمودارها پیشروی می‌کنند. انتظار داریم FIL/USD امروز به سمت 4.49 دلار صعود کند.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.