منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Filecoin: با ادامه روند صعودی، FIL/USD به 5.96 دلار رسید.

تجزیه و تحلیل قیمت Filecoin: با ادامه روند صعودی، FIL/USD به 5.96 دلار رسید.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Filecoin نشان می دهد که جفت FIL/USD پس از یک دوره تثبیت در حدود 5.60 دلار شروع به افزایش شتاب صعودی کرده است. نمودار روزانه نشان می دهد که قیمت از یک الگوی مثلث نزولی خارج شده و در حال حاضر با قیمت 5.96 دلار معامله می شود. خروج از این الگو نشان می دهد که گاوها در کنترل هستند و ممکن است قیمت در کوتاه مدت به افزایش خود ادامه دهد. سطح مقاومت برای گاوها در 6.19 دلار است. از جنبه نزولی، پشتیبانی 5.60 دلار موجود است.

بازار کریپتوکارنسی در 24 ساعت گذشته شاهد حرکت مثبت زیادی بوده است، در حالی که اکثر دارایی‌های اصلی با افزایش قابل توجهی روبرو بوده‌اند، قیمت سکه در روز گذشته 6.58 درصد افزایش یافته است. ارزش بازار در حال حاضر 1.46 میلیارد دلار است و حجم معاملات 24 ساعته بیش از 344 میلیون دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه Filecoin: FIL/USD پس از یک دوره صعودی با قیمت 5.96 دلار معامله می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه Filecoin نشان می دهد که جفت FIL/USD طی چند ساعت گذشته در محدوده 5.60 تا 6.19 دلار معامله می شود و به نظر می رسد که گاوها به آرامی کنترل بازار را به دست می گیرند زیرا قیمت ها را از قیمت بالا می برند. انتهای پایین محدوده بازار توانسته است اوج های بالاتر و پایینی های بالاتری داشته باشد که نشانه حرکت صعودی است.

تصویر 294
نمودار قیمت یک روزه FIL/USD، منبع: TradingView

خط واگرایی همگرایی میانگین متحرک در آستانه یک کراس اوور صعودی قرار دارد که نشانه مثبتی برای بازار است. هیستوگرام MACD نیز به رنگ سبز است که نشان می دهد گاوها در حال حاضر دست بالا را در بازار دارند. شاخص قدرت نسبی در حال حاضر نزدیک به سطح 50 است، که نشان می دهد بازار نه بیش از حد خرید است و نه بیش از حد فروش.

باندهای بولینگر نیز در حال گسترش هستند که نشان دهنده افزایش نوسانات بازار است. به طور کلی، اندیکاتورهای فنی در نمودار قیمت 24 ساعته Filecoin سیگنال‌های صعودی را کنار می‌گذارند که از روند صعودی فعلی بازار پشتیبانی می‌کند.

تجزیه و تحلیل قیمت فایل کوین در نمودار قیمت 4 ساعته: توسعه اخیر و نشانه های فنی بیشتر

نمودار ساعتی قیمت Filecoin نشان می دهد که جفت FIL/USD یک الگوی پرچم صعودی را تشکیل داده است که یک الگوی ادامه است. خروج از این الگو نشان می دهد که گاوها کنترل بازار را در دست دارند و ممکن است قیمت ها در کوتاه مدت به افزایش خود ادامه دهند. سکه امروز با 5.85 دلار شروع به معامله کرد و به 6.19 دلار رسید، اما گاوها نتوانستند این قیمت ها را حفظ کنند و سکه به سطح قیمت فعلی خود یعنی 5.96 دلار بازگشت.

تصویر 293
نمودار قیمت 4 ساعته FIL/USD منبع: TradingView

خط MACD بالای خط سیگنال قرار دارد که نشان می دهد گاوها کنترل حرکت بازار را در دست دارند. شاخص قدرت نسبی در نمودار قیمت 4 ساعته در حال حاضر نزدیک به سطح 60 است که نشان می دهد بازار در منطقه خرید بیش از حد است. با این حال، از آنجایی که RSI در سطوح شدید نیست، هنوز هم فضایی برای افزایش قیمت ها وجود دارد. گاوها کنترل بازار را در دست گرفته‌اند و باندهای بولینگر بالای شمعدان‌ها حرکت می‌کنند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت فایل کوین

در نتیجه، تجزیه و تحلیل قیمت Filecoin نشان می دهد که گاوها کنترل بازار را در دست دارند و ممکن است قیمت ها در کوتاه مدت به افزایش خود ادامه دهند. شاخص های فنی در نمودارهای 4 ساعته و 1 روزه هر دو سیگنال های صعودی می دهند که نشان می دهد ممکن است قیمت ها در کوتاه مدت به افزایش خود ادامه دهند. سطح بعدی مقاومت برای گاوها 6.19 دلار است و اگر آنها بتوانند از این سطح عبور کنند، می توانیم شاهد افزایش قیمت ها به سمت سطح 6.50 دلار باشیم. از جنبه نزولی، پشتیبانی در 5.60 دلار وجود دارد و اگر قیمت ها به پایین تر از این سطح حرکت کنند، می توانیم شاهد آزمایش سطح 5.30 دلار باشیم.