منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Fantom: FTM مقاومت را در 1.11 دلار می شکند ، آیا سطح قیمت حفظ می شود؟

تجزیه و تحلیل قیمت Fantom: FTM مقاومت را در 1.11 دلار می شکند ، آیا سطح قیمت حفظ می شود؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تحلیل قیمت فانتوم برای امروز صعودی است ، +13 from از قیمت دیروز.
  • Fantom در اوایل امروز مقاومت را در 1.11 دلار شکست زیرا گاوها در صدر بودند.
  • نزدیکترین پشتیبانی 1.01 دلار و پشتیبانی دیگر 0.8 دلار است.

Fantom در مقایسه با سایر ارزهای رمزنگاری شده عملکرد فوق العاده ای داشته است. این ارز با چشم انداز صعودی از 0.4 دلار در 27 اوت به قیمت فعلی 1.2 دلار معامله شد. این افزایش شدید قیمت توجه سرمایه گذاران و معامله گران عمده را به خود جلب کرد و درنهایت اوج جدیدی را برای سکه ثبت کرد. حجم معاملات این ارز در حال حاضر 27.71 درصد کاهش یافته است.

حرکت قیمت دیروز نتوانست مقاومت را در سطح قیمت 1.11 دلار بشکند ، اگرچه امروز شکسته شد و قیمت فعلی جفت FTM/USDT 1.2 دلار است. بر اساس تجزیه و تحلیل قیمت Fantom ما ، جفت ارز FTM/USDT می تواند برای مقاومت دیگری در 1.314 دلار حرکت کند. اگر قیمت در این مرحله سقوط نکند و مقاومت شکسته باقی بماند ، قیمتهای بالاتر پس از یک دوره خنک کننده امکان پذیر است.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین برای امروز نشان می دهد که ارز رمزنگاری شده در 50 هزار دلار مقاومت جزئی را شکست و در آن سطح قیمتی نیز حمایت شده است. حفظ مداوم سطح 50 هزار دلار می تواند برای اقدامات بعدی قیمت بسیار مفید باشد. با این حال ، مقاومت عمده در $ 50.5K بدون شکست است. اگر گاوها مسئولیت خود را بر عهده بگیرند و این مقاومت شکسته شود ، می توان انتظار یک بالاترین سطح تاریخ را داشت.

تجزیه و تحلیل قیمت 24 ساعته: شاخص های فنی صعودی هستند

به نظر می رسد شاخص های فنی تصویری صعودی برای جفت ارز FTM/USDT ارائه می دهند زیرا مقاومت 1.11 دلار امروز شکسته شد. معامله قیمت بالاتر از این مقاومت معامله می شود و اگر FTM بتواند این مقاومت را به پشتیبانی تبدیل کند ، ممکن است برای غلبه بر مقاومت مورد انتظار در 1.3 دلار ، روند صعودی را تجربه کنیم. مطالعه شاخص های فنی در نمودار 4 ساعته برای انجام تجزیه و تحلیل دقیق قیمت Fantom انجام شده است.

نمودار 4 ساعته FTM/USDT زیر نشان دهنده باند Bollinger و میانگین متحرک اصلی است. واضح است که اقدام قیمت در بالای میانگین متحرک 50 روزه و 100 روزه قرار دارد. یکی دیگر از مشاهدات مهم که از نمودار 4 ساعته زیر مشخص است این است که دیروز عمل قیمت از انتهای بالای Bollinger Band شروع شد و در نتیجه شمع های قرمز متوالی مشاهده شد.

پس از آن ، روند صعودی امروز قیمت Fantom را در دست گرفت و در نتیجه ، مقاومت 1.11 دلار شکسته شد ، در حالی که حمایت عمده را می توان در 0.8 دلار پیدا کرد. با این حال ، اینها تنها شاخص هایی نیستند که ما در مورد آنها بحث خواهیم کرد.

تجزیه و تحلیل قیمت fantom
تجزیه و تحلیل قیمت فانتوم در نمودار توسط TradingView

نمودار 4 ساعته FTM/USD: گاوها FTM را جمع می کنند؟

نمودار 4 ساعته زیر جفت تجاری FTM/USDT را با RSI ، شاخص قدرت نسبی و نشانگر MACD نشان می دهد. هر دوی این شاخص ها هنگام تعیین دقیق قیمت برای یک ارز رمزنگاری شده کاملاً ثابت شده است.

شاخص RSI زیر نشان می دهد که جفت معاملاتی با شیب مثبت وارد منطقه فروخته شده شده است. گرادیان مثبت نشان می دهد که این بهترین زمان برای فروش جفت ارز رمزنگاری شده و منتظر قیمت های پایین تر زمانی است که RSI وارد سطح زیر 40 می شود. اما ، با توجه به خوانش های RSI در روزهای گذشته ، اقدام قیمت بالای 50 بوده است. بنابراین ، خرید این جفت با بهترین قیمت موجود در حال حاضر ایمن خواهد بود.

در نشانگر MACD زیر ، واضح است که خط MACD یا خط آبی بسیار بالاتر از نارنجی یا خط سیگنال است. این یک سیگنال اقدام صعودی قیمت است. هیستوگرام MACD پر از نوارهای سبز است که نشان می دهد خرس ها هنوز تسلیم نشده اند.

تجزیه و تحلیل قیمت Fantom: FTM مقاومت را در 1.11 دلار می شکند ، آیا سطح قیمت حفظ می شود؟  1
تجزیه و تحلیل قیمت فانتوم در نمودار توسط TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت فانتوم: نتیجه گیری

از تجزیه و تحلیل قیمت Fantom ما می توانیم به وضوح بگوییم که این ارز رمزنگاری شده در کوتاه مدت عملکرد فوق العاده ای داشته است و ممکن است در بلندمدت انتظار قیمتهای بالاتری را داشته باشیم. FTM توانسته مقاومت را بشکند و ارزش آن را تنها در دو هفته سه برابر کند. در کنار Solana (SOL) ، LUNA ، ADA و XEC ، Fantom عملکرد فوق العاده ای داشته است.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.