منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Fantom: Fantom برای پشتیبانی مجدد 2.43 دلار در میان بهبود از ATH

تجزیه و تحلیل قیمت Fantom: Fantom برای پشتیبانی مجدد 2.43 دلار در میان بهبود از ATH

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تحلیل قیمت فانتوم امروز ویژگی های نزولی را نشان می دهد.
  • FTM/USD پس از آنکه به بالاترین حد خود در 2.62 دلار رسید ، در حال بازگشت است.
  • پشتیبانی با قیمت 2.43 دلار موجود است.

تجزیه و تحلیل قیمت Fantom نشان می دهد که ارز دیجیتال پس از رسیدن به بالاترین سطح تاریخ دیروز در 2.62 دلار در حال عقب نشینی است. قیمت از ابتدای جلسه امروز به طور مداوم در حال کاهش است. به طور کلی Fantom در نوسان کامل صعودی است و قیمت FTM هنوز بالاتر از علامت روانی 2.5 دلار است.

نمودار قیمت یک روزه FTM/USD: قیمت FTM به 2.54 دلار باز می گردد

نمودار قیمت 1 روزه برای تجزیه و تحلیل قیمت Fantom کاهش قیمت را نشان می دهد زیرا FTM/USD در زمان نگارش این مقاله به 2.54 دلار بازگشت. نزدیکترین پشتیبانی از FTM 2.43 دلار است. به طور کلی ، جفت ارز FTM/USD همچنان در 24 ساعت گذشته 9.4 درصد افزایش نشان می دهد و در هفته گذشته 27 درصد رشد را نشان می دهد. حجم معاملات 82 درصد افزایش یافته است زیرا Fantom به تازگی رکورد بالایی را ثبت کرده است و در نتیجه تسلط 0.25 درصدی در بازار است. ارزش بازار نیز 10.2 درصد افزایش یافته است.

تجزیه و تحلیل قیمت Fantom: Fantom می تواند با پشتیبانی از ATH 1 ، 2.43 دلار را دوباره آزمایش کند
نمودار قیمت FTM/USD 1 روز. منبع: TradingView

این نوسان برای FTM/USD به دلیل نوسانات زیاد قیمت طی چند روز گذشته زیاد است. باندهای بولینگر در مسیر صعودی قرار دارند که نشان دهنده چشم انداز خوبی برای روزهای آینده است. حد بالای 2.7 دلار نشان دهنده مقاومت برای FTM و میانگین 2.1 دلار نشان دهنده پشتیبانی است.

شاخص قدرت نسبی (RSI) امروز سیر نزولی به خود گرفته و با شاخص 64 در نیمه بالایی منطقه خنثی معامله می شود. RSI نشان دهنده فعالیت فروش در حال انجام در بازار است.

تحلیل قیمت فانتوم: پیشرفت‌های اخیر و نشانه‌های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته Fantom روند نزولی را بیشتر تأیید می کند ، اما آخرین شمعدان سبز است که نشانه هایی از تلاش های صعودی را نشان می دهد ، زیرا آنها در تلاش هستند تا از سقوط بیشتر قیمت جلوگیری کنند و تا کنون موفق به نظر می رسد ، زیرا قیمت شروع به بازیابی کرده است.

تجزیه و تحلیل قیمت Fantom: Fantom می تواند با پشتیبانی از ATH 2 ، 2.43 دلار را مجددا آزمایش کند
نمودار قیمت 4 ساعته FTM/USD. منبع: TradingView

نوسانات در نمودار 4 ساعته نیز بالا است، زیرا باندهای بولینگر از دیروز شروع به گسترش کردند و اکنون، با وجود اصلاحات در حال حاضر، این اندیکاتور روند صعودی داشته است که نشان می دهد قیمت FTM در محدوده قیمت بالاتر باقی می ماند. برای روزهای آینده RSI پس از سقوط به شاخص 62 حرکت مستقیمی را نشان می دهد. RSI فعالیت خرید و فروش متعادلی را در بازار نشان می دهد.

به طور کلی شاخص های فنی همچنان با اکثریت 16 صعودی هستند ، از جمله میانگین متحرک ، میانگین متحرک نمایی ، نوسان سازهای MACD و Momentum ، و تنها یک شاخص فنی در سمت نزولی قرار دارد. با این حال ، نه شاخص فنی خنثی هستند و هیچ طرفی از بازار را ترجیح نمی دهند ، از جمله RSI و نوسان ساز قدرت.

تجزیه و تحلیل قیمت فانتوم: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت Fantom نشان می دهد که عملکرد قیمت FTM رنگهای نزولی را در یک محیط بسیار صعودی نشان می دهد. معامله گران باید انتظار داشته باشند که قیمت برای 24 ساعت آینده در محدوده 2.45 تا 2.58 دلار باقی بماند. FTM/USD قبل از حرکت به سمت افزایش بیشتر به تثبیت ادامه خواهد داد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.