منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت EOS: EOS/USD با 5.49 دلار به عنوان حرکت صعودی در حال تسخیر است

تجزیه و تحلیل قیمت EOS: EOS/USD با 5.49 دلار به عنوان حرکت صعودی در حال تسخیر است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تحلیل قیمت EOS با کاهش مقاومت به 5.493 دلار ، حرکت نزولی را نشان می دهد.
  • پشتیبانی در قیمت 4.81 دلار یافت می شود.
  • تجزیه و تحلیل قیمت EOS نتایج شگفت انگیزی را در نمودارهای امروز نشان می دهد.

از تجزیه و تحلیل قیمت 1 روزه و 4 ساعته EOS ، علیرغم اینکه گاوها قبلاً در دست برتر بودند ، حرکت نزولی قوی پیدا شد. طرف های فروش با تمایل بیشتری به فروش دارایی های خود بر بازار چیره شده اند. این سناریو منجر به کاهش سطح قیمت ها به ارزش 5.49 دلار شده است ، و سطح پشتیبانی امروز 4.8 دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت EOS: نمودار شمع 24 ساعته فعالیت نزولی را با مقاومت 5.62 دلار نشان می دهد

تجزیه و تحلیل روزانه قیمت EOS به خرس ها پیشتازی می کند زیرا سطح قیمت ها پس از تقویت صعودی به 5.519 دلار کاهش می یابد. این امر پس از تغییر ناگهانی روند بازار ، تحلیلگران را متعجب کرده و بسیاری را به سمت فروش معطوف کرده است. میانگین متحرک محاسبه شده (MA) در هفته گذشته 4.98 دلار بوده است که در هفته گذشته بالاتر بوده است. میانگین ارزش قیمت نوارهای Bollinger (BB) در علامت 4.50 دلار وجود دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت EOS: EOS/USD در 5.49 دلار به عنوان حرکت صعودی بیش از 1
نمودار قیمت 1 روزه EOS/USD. منبع: TradingView

شاخص قدرت نسبی (RSI) نمره 75.22 را نشان می دهد که از مرز بیش از حد خرید عبور کرده است ، زیرا هفته گذشته برای ارزهای رمزنگاری شده مطلوب بوده است. نوسان نمودار شمعدانی به تدریج در حال افزایش است ، زیرا نوار بالایی به ارزش 5.63 دلار و پایین تر به سطح 3.38 دلار می رسد.

نمودار 4 ساعته EOS/USD: سقوط شگفت انگیز قیمت امروز رخ داد و به 5.6 دلار رسید

تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته EOS کاهش شدید ارزش سکه EOS را نشان می دهد تا زمانی که قیمت آن در 5.61 دلار متوقف شود. با این حال ، تجزیه و تحلیل هفتگی نشان می دهد که خریداران بر بازار مسلط شده اند و به افزایش آرام ارز دیجیتال کمک کرده اند. با این حال ، وضعیت امروز متفاوت است ، زیرا میانگین متحرک (MA) به 5.54 دلار کاهش یافته است. روندهای آینده می تواند برای خریداران منفی باشد ، زیرا نوسانات در نمودار شمعدان افزایش می یابد.

تجزیه و تحلیل قیمت EOS: EOS/USD در 5.49 دلار به عنوان حرکت صعودی بیش از 2
نمودار قیمت 1 روزه EOS/USD. منبع: TradingView

نمره RSI در نمودار 1 روزه 61.89 است که بسته به شرایط ممکن است در آینده ایجاد شود. در همین حال ، مقادیر نوارهای بولینگر به شرح زیر است: ارزش بالا در مارک 5.91 دلار است در حالی که ارزش پایین در علامت 4.80 دلار وجود دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت EOS: EOS/USD با 5.49 دلار به عنوان حرکت صعودی بیش از 3
نمودار قیمت 1 روزه EOS/USD. منبع: TradingView

در چند هفته گذشته سطوح قیمت هر روز به بالاترین حد خود رسیده است ، که از نمودار شاخص های فنی قابل مشاهده است. خلاصه نشان می دهد که اشاره گر به سمت صعودی متمایل است ، با هفت شاخص خنثی ، پنج در فروش و 14 باقی مانده در هنگام خرید. شاخص های میانگین متحرک نیز نشان دهنده روند مشاهده شده در طول روز است که بیشتر صعودی بوده است. سیزده شاخص در نقطه خرید وجود دارد ، یک شاخص خنثی است در حالی که شاخص باقی مانده در نقطه فروش وجود دارد.

با این حال ، آخرین روند سناریو را معکوس کرده و به سمت فروشندگان است. در مجموع چهار شاخص در علامت فروش وجود دارد ، شش در موقعیت خنثی و یک در موقعیت خرید به ترتیب.

نتیجه

از تجزیه و تحلیل قیمت EOS فوق ، می توان چنین استنباط کرد که روند امروز برای خریداران کشنده بوده است زیرا سطح قیمت به ارزش هشداردهنده 5.5193 دلار کاهش می یابد. نمودارهای قیمت 1 روزه و 4 ساعته پشتیبانی قوی از ارزهای رمزنگاری شده را نشان می دهند ، اما نتوانسته اند بر ضربه بزرگ خرس ها غلبه کنند.

سطوح پشتیبانی نیز تا سطح 4.80 دلار کاهش یافته است که اگر حفظ شود ، می تواند باعث بهبود قیمت شود. امتیاز RSI تقریباً نزدیک 70 بود ، اما اگر سطح مقاومت از 5.91 دلار بالاتر برود ، می توان آن را بالاتر برد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.