منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت EOS: EOS به زیر 4.2 دلار سقوط می کند، همچنان با ارتفاعات تعیین شده در اوایل ماه مطابقت دارد

تجزیه و تحلیل قیمت EOS: EOS به زیر 4.2 دلار سقوط می کند، همچنان با ارتفاعات تعیین شده در اوایل ماه مطابقت دارد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • قیمت EOS برای تثبیت محوری بیش از 4.36 دلار تلاش می کند
  • قیمت در روز 3 درصد دیگر کاهش یافت و به 4.10 دلار رسید
  • حجم معاملات 15 درصد افزایش یافت که نشان دهنده رکود توکن در بازار است

تجزیه و تحلیل قیمت EOS یک روز کاهش دیگر را برای توکن ثبت می کند، زیرا قیمت نمی تواند با اوج های قبلی در ماه مطابقت کند. قیمت 3 درصد دیگر کاهش یافت و در 24 ساعت گذشته به 4.10 دلار رسید. حجم معاملات بیش از 15 درصد افزایش یافت تا کاهش قیمت EOS را تشدید کند که نشان دهنده رکود در بازار توکن است. به طور کلی، دوره فعلی ثابت کرده است که برای EOS مشکل دارد، زیرا اوج‌هایی که در اوایل ماه به دست آمدند تکرار نشدند. قیمت در 10 نوامبر به بالاترین سطح 90 روزه 5.37 دلار رسید. از آن زمان، قیمت به زیر کف حمایتی 4.20 دلار و به 3.97 دلار کاهش یافته است.

بازار بزرگ‌تر ارزهای دیجیتال در آن روز حمام‌های خونی را به نمایش گذاشت که منجر به کاهش تقریباً 5 درصدی بیت‌کوین به 56000 دلار شد. اتریوم نیز 5 درصد کاهش یافت و به بالای 4000 دلار رسید. لایت کوین بیش از 6 درصد کاهش یافت و به 212 دلار رسید، در حالی که Cardano و Polkadot هر کدام 4 درصد کاهش یافتند.

تجزیه و تحلیل قیمت EOS: EOS به زیر 4.2 دلار سقوط می کند، همچنان با ارتفاعات تعیین شده در ماه اول مطابقت دارد.
تجزیه و تحلیل قیمت EOS: نقشه حرارتی ارز دیجیتال. منبع: Coin360

نمودار 24 ساعته EOS/USD: RSI با کاهش قیمت، وضعیت کم‌ارزش‌شده را برجسته می‌کند

در نمودار 24 ساعته برای تجزیه و تحلیل قیمت EOS، قیمت در سقوط آزاد برای EOS قابل مشاهده است. شاخص قدرت نسبی 40.26 نیز وضعیت بسیار ارزشمندی را برای توکن نشان نمی دهد. قیمت در حال حاضر در زیر کف حمایتی 4.20 دلار در 4.19 دلار قرار دارد و به زیر میانگین متحرک نمایی حیاتی در 4.365 دلار می رسد. در منحنی‌های باند بولینگر، قیمت در حال حاضر بین منحنی‌های میانی و پایینی قرار دارد، که نشان می‌دهد قیمت برای شکل‌گیری یک معکوس، به حرکت قابل توجهی در روند فعلی نیاز دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت EOS: EOS به زیر 4.2 دلار سقوط می کند، همچنان با ارتفاعات تعیین شده در ماه دوم مطابقت دارد.
تجزیه و تحلیل قیمت EOS: نمودار 24 ساعته. منبع: Trading View

نمودار 4 ساعته EOS/USD: قیمت به دنبال افزایش پشتیبانی از 4.20 دلار است

بلافاصله، قیمت EOS به دنبال بالا رفتن از سطح پشتیبانی در 4.20 دلار خواهد بود. به نظر می رسد ارزش RSI 43.60 در حال جمع آوری مقداری حرکت برای ایجاد یکپارچگی است. منحنی واگرایی میانگین متحرک همگرایی (MACD) نیز مقداری امیدوارکننده است، درست بالای منطقه خنثی، نزدیک به علامت 0.00 قرار دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت EOS: EOS به زیر 4.2 دلار سقوط می کند، همچنان با ارتفاعات تعیین شده در ماه 3 مطابقت دارد.
تجزیه و تحلیل قیمت EOS: نمودار 4 ساعته. منبع: Trading View

تجزیه و تحلیل قیمت EOS: نتیجه گیری

قیمت EOS همچنان در ارتفاعات تعیین شده در اوایل ماه دچار مشکل می شود، زیرا قیمت به زیر سطح پشتیبانی در 4.20 دلار کاهش می یابد. ممکن است زمان ایده‌آلی برای سرمایه‌گذاری در توکن برای معامله‌گران در نظر گرفته شود، اما فعالیت‌های اخیر خوانش خوشایندی را در این زمینه ارائه نمی‌کند. قیمت به دنبال ایجاد مقداری تثبیت در فوراً برای رسیدن به EMA در 4.37 دلار است، قبل از اینکه حرکتی برای یک فشار به سمت بالا ایجاد کند. هر حرکتی در بازه زمانی کمتر از 4.0 دلار، سناریوی بسیار نزولی را برای توکن ارائه خواهد کرد.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.