منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت EOS: EOS برای شروع مجدد صعود صعودی ، از آستانه 5.6 دلار عبور کرد

تجزیه و تحلیل قیمت EOS: EOS برای شروع مجدد صعود صعودی ، از آستانه 5.6 دلار عبور کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تجزیه و تحلیل قیمت EOS نشان دهنده یک تلاقی طلایی بالای میانگین متحرک نمایی 50 و 200 روزه است
  • این توکن از آستانه 5.6 دلار در الگوی سر و شانه عبور کرد و اکنون با بالاترین قیمت 6.24 دلار معامله می شود.
  • حجم معاملات 24 ساعته به 2.6 میلیارد کاهش یافته و قیمت 10 درصد افزایش یافته است

تجزیه و تحلیل قیمت EOS آغاز یک روند صعودی برای این توکن را نشان می دهد. قیمت روز در کمترین زمان از 5.55 دلار به 6.22 دلار رسید و 10 درصد افزایش را ثبت کرد.

سکه EOS با شکستن الگوی سر و شانه در معاملات 24 ساعته ، 5.6 دلار را شکست ، قبل از آنکه برای اولین بار از ماه ژوئن از مرز 6 دلار عبور کند. قیمت در حال حاضر 6 دلار در حال آزمایش مقاومت است ، بنابراین معامله گران که به دنبال ورود به سیستم EOS هستند باید منتظر بمانند تا توکن به درستی شکست بخورد یا از این علامت عقب نشینی کند.

بازار بزرگتر ارزهای رمزنگاری شده نشانه های رو به رشدی را از روز گذشته نشان داد ، چراکه بیت کوین از مرز 50 هزار دلار سود می برد. اتریوم همچنین با افزایش 2 درصدی به ارزش کمی کمتر از 4000 دلار رسید.

Altcoins نیز به همین ترتیب عمل کرد ، Dogecoin 3 درصد افزایش یافت ، کاردانو تا 2.87 دلار و ریپل 2.5 درصد افزایش یافت و در 1.27 دلار به پایان رسید. Luna بالاترین عملکرد ارزهای رمزنگاری شده در بازار را داشت و با 9.5 درصد صعود به 34.06 دلار رسید.

تجزیه و تحلیل قیمت EOS: EOS برای شروع مجدد صعود صعودی 3 ، از آستانه 5.6 دلار عبور کرد
تجزیه و تحلیل قیمت ESO: نقشه حرارتی ارز رمزنگاری شده. منبع: Coin360

نمودار 24 ساعته EOS/USD: روند صعودی پس از ادغام بعد از جام و دسته آغاز شد

معاملات 24 ساعته برای تجزیه و تحلیل قیمت EOS ظاهر یک الگوی سر و شانه را از 16 اوت تأیید می کند. از آن زمان ، قیمت EOS وارد دوره نوسان بین 4.7 تا 5.7 دلار شد.

پس از شکستن خط گردن در 5.6 دلار در 3 سپتامبر ، EOS صعودی بوده و میانگین متحرک نمایی 50 و 200 روزه (EMA) را پاکسازی کرده است. RSI در صعود 68 قرار دارد که نشان می دهد فضای بسیار کمی برای خرید وجود دارد و قیمت در اوج فعلی خود قرار دارد.

با این حال ، اگر فشار خریدار اعمال نشود ، روند فعلی می تواند کوتاه مدت باشد زیرا حجم معاملات 24 ساعته EOS در مقابل صعود قیمت کاهش می یابد ، که نشان می دهد فشار فروشنده ممکن است فشرده باشد.

تجزیه و تحلیل قیمت EOS: EOS از آستانه 5.6 دلار عبور می کند تا صعودی صعودی 4 را دوباره آغاز کند
تجزیه و تحلیل قیمت EOS: نمودار 24 ساعته.

نمودار 4 ساعته EOS/USD: تجمیع نزدیک به 6 دلار هدف بعدی EOS

اقدام 4 ساعته قیمت برای تجزیه و تحلیل قیمت EOS تأیید می کند که چگونه چند جلسه معاملاتی اخیر باعث افزایش قیمت توکن از مرز 6 دلار شده است. با این حال ، از اینجا ، یک حرکت خریدار قوی برای تشکیل ادغام در این علامت مورد نیاز است.

RSI دارای ارزش بالایی 80 است ، که این انتظار نزولی را نشان می دهد که هنگامی که حرکت فروشنده شروع به کار کرد ، ممکن است مدتی طول بکشد تا خریداران بتوانند دوباره فشار بیاورند. با این حال ، سناریوی فوری برای توکن خوب به نظر می رسد ، زیرا از مقاومت قبلی 5.6 دلار دور است.

همگرایی/واگرایی میانگین متحرک (MACD) نیز همچنان در بالای 0.00 در منطقه خنثی باقی می ماند ، که نشان دهنده حرکت صعودی در سکه است.

تجزیه و تحلیل قیمت EOS: EOS برای شروع مجدد صعود 5 ، از مرز 5.6 دلار عبور می کند
تجزیه و تحلیل قیمت EOS: نمودار 4 ساعته.

نتیجه گیری تجزیه و تحلیل قیمت EOS

با توجه به روندهای فنی ، می توان تأیید کرد که سکه EOS پس از عبور از آستانه سر و شانه در 5.6 دلار برای حرکت صعودی تعیین شده است. با این حال ، مانند هر گاو نر ، حرکت خریدار هنگامی که مقاومت جدید بالاتر از 6 دلار تعیین می شود ، بسیار مهم است.

RSI و کاهش حجم معاملات نشان می دهد که قیمت بیش از حد است و ممکن است در آینده نه چندان دور اصلاح شود ، اما پشتیبانی فعلی 5 دلار است و بعید نیست که مورد آزمایش قرار گیرد.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیقات مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.