منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت EOS: خرس ها از قله صعودی عبور کرده و 5.11 دلار را لمس کردند

تجزیه و تحلیل قیمت EOS: خرس ها از قله صعودی عبور کرده و 5.11 دلار را لمس کردند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • به روز رسانی تجزیه و تحلیل قیمت EOS کاهش قیمت را نشان می دهد.
  • خرس ها امروز قیمت را به 5.1 دلار کاهش دادند.
  • هنوز از مقاومت 5.2 دلاری عبور نمی شود.

تجزیه و تحلیل قیمت EOS یک حرکت نزولی را نشان می دهد که منجر به روند نزولی قیمت شده است. خرس ها بر روند صعودی ساختمان غلبه کرده و قیمت را به 5.11 دلار رسانده اند.

ارزش سکه کمی کاهش یافته است و اگر حرکت نزولی بیشتر تشدید شود ، قیمت می تواند حتی بیشتر کاهش یابد. با این حال ، شانس مساوی برای گاوها نیز وجود دارد ، زیرا قبلاً در صدر بودند و هنوز روند صعودی هنوز معکوس نشده است.

نمودار قیمت 1 روزه EOS/USD: حرکت صعودی صعودی کمی بالاتر است

نمودار قیمت 1 روزه EOS/USD نتایج دلگرم کننده ای را برای ارز رمزنگاری شده نشان می دهد ، زیرا گاوها در حال حاضر پیشرو هستند. گاوها پس از تلاش های پی در پی برای غلبه بر موانع نزولی قیمت را به میزان قابل توجهی به 5.11 دلار افزایش داده اند.

میانگین متحرک (MA) همانطور که از نمودار نشان داده شده است 5.01 دلار است که زیر ارزش قیمت است زیرا حرکت صعودی بسیار قابل توجه بوده است.

تجزیه و تحلیل قیمت EOS: خرس ها با رسیدن به 5.11 دلار 1 قله صعود را پشت سر گذاشتند
نمودار قیمت 1 روزه EOS/USD. منبع: TradingView

بی ثباتی به تدریج در حال کاهش است ، به این معنی که می توان در آینده اخبار مثبتی را انتظار داشت. گروههای Bollinger همچنین در پیش بینی روندهای آینده اهمیت دارند و ارزشهای آنها به شرح زیر است: نوار بالا 5.71 دلار و باند پایین 4.7 دلار است. نمره شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز در حال افزایش است و امروز به عدد 53.43 رسیده است.

تجزیه و تحلیل قیمت EOS: حرکت صعودی از روند صعودی صعودی عبور می کند

تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت EOS کاهش جزئی قیمت امروز را نشان می دهد ، زیرا ارزش رمزنگاری تا 5.11 دلار کاهش یافته است. قیمت همچنان بالاتر از میانگین متحرک است که 5.03 دلار است ، به دلیل حرکت رو به رشد صعودی که در ساعات گذشته اتفاق افتاده است. نوسانات به آرامی در حال افزایش است ، در همین حال ، میانگین باندهای بولینگر در زمان نگارش این مقاله 5 دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت EOS: خرس ها از قله صعودی عبور می کنند و 5.11 دلار را لمس می کنند
نمودار قیمت 4 ساعته EOS/USD. منبع: TradingView

باند بالا Bollinger به 5.15 دلار رسیده است ، در حالی که نوار پایینی آن به 4.83 دلار رسیده است. نمره RSI نیز به 56.61 کاهش یافته است ، که با توجه به روند غالب در ساعات گذشته صعودی ، همچنان یک رقم مثبت است.

تجزیه و تحلیل قیمت EOS: خرس ها از قله صعودی عبور کرده و 5.11 دلار را لمس می کنند 3
نمودار شاخص های فنی EOS/USD. منبع: TradingView

نمودار شاخص های فنی EOS/USD سیگنال کمی صعودی به ما می دهد ، زیرا روند کلی آن روز به نفع خریداران بوده است. در مجموع 26 شاخص وجود دارد که 13 مورد از آنها در موقعیت خرید ، 8 شاخص در حالت خنثی و پنج در موقعیت فروش قرار دارند.

شاخص میانگین متحرک روندهایی را که طی چند هفته گذشته اتفاق افتاده و میانگین ارزش قیمت را مرتبط می کند ، تعیین می کند. بنابراین ، این سیگنال قوی صعودی را نشان می دهد ، زیرا گاوها در هفته گذشته تحت سلطه بودند ، با 11 شاخص در موقعیت خرید ، سه در فروش و یک در موقعیت خنثی.

نوسان سازها خنثی می شوند ، زیرا امروزه خرس ها سعی کرده اند مسابقه ای را برگزار کنند ، و هفت شاخص در نقطه خنثی وجود دارد ، و دو شاخص هر کدام در فروش و خرید لکه ایستاده اند.

نتیجه گیری تجزیه و تحلیل قیمت EOS

از تجزیه و تحلیل قیمت EOS 1 روزه و 4 ساعته ، می توان نتیجه گرفت که جدیدترین پیشرفت به نفع خرس ها بوده است. قیمت امروز به 5.1 دلار کاهش یافته است ، زیرا خرس ها توانسته اند دوباره حرکت کنند.

این حمایت همچنان در نقطه 4.83 دلار قوی است ، به همین دلیل احتمال کمی وجود دارد که قیمت به شدت پایین بیاید. علاوه بر این ، اگر گاوها قدرت خود را بازیابند ، احتمال زیادی وجود دارد که قیمت از سطح مقاومت یعنی 5.16 دلار عبور کند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.