منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت EOS: حداقل قدرت 5.22 دلار توسط گاوها به دست آمد

تجزیه و تحلیل قیمت EOS: حداقل قدرت 5.22 دلار توسط گاوها به دست آمد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • افزایش اندکی در سطح قیمت امروز مشاهده شده است.
  • بر اساس تجزیه و تحلیل قیمت EOS ، سطح قیمت تا سطح 5.2 دلار افزایش یافته است.
  • میزان پشتیبانی مناسب 4.73 دلار است.

نمودارهای شمعدان 1 روزه و چهار ساعته که تجزیه و تحلیل قیمت EOS را نشان می دهد برای گاوها قوی است. آخرین به روز رسانی ها نشان می دهد که قیمت تا 5.2 دلار افزایش یافته است که با توجه به روندهای گذشته پیشرفت خوبی است. این احتمال قریب الوقوع وجود دارد که سطوح قیمت در آینده نزدیک از مقاومت موجود در 5.47 دلار عبور کنند. امروز با افزایش ناگهانی شمعدانهای نزولی در سراسر جهان ، قیمت به طور مداوم افزایش یافته است.

نمودار قیمت 1 روزه EOS/USD: خرس ها مقاومت نشان می دهند ، ارزش را به 5.2 دلار کاهش دهید

نمودار قیمت 1 روزه که تجزیه و تحلیل قیمت EOS را نشان می دهد ، از حرکت نزولی ساختمان به ما اطلاع می دهد. پس از بهبودی شدید طی چند روز گذشته ، سطح قیمت ها به طور غیر منتظره ای به 5.22 دلار کاهش یافت. فشار نزولی سطوح قیمت را کمی پایین تر از میانگین متحرک (MA) یعنی 5.23 دلار قرار داده است. نوسانات نیز به سمت نزولی است و این سیگنال مثبتی برای خریداران نیست. علاوه بر این ، میانگین باند Bollinger نیز به 4.72 دلار افزایش یافته است ، همانطور که از نمودار نشان داده شده است.

تجزیه و تحلیل قیمت EOS: حداقل قدرت 5.22 دلار توسط گاوها 1 به دست آمد
نمودار قیمت 1 روزه EOS/USD. منبع: TradingView

از طرف دیگر ، نمره شاخص قدرت نسبی (RSI) امیدوار کننده 61.54 است ، زیرا روزهای گذشته برای گاوها حمایت کننده بود. به نظر می رسد نوارهای بولینگر در حال گسترش هستند و نوار بالای بولینگر به ارزش 5.79 دلار رسیده است در حالی که نوار پایینی به ارزش 3.65 دلار رسیده است.

تجزیه و تحلیل قیمت EOS: گاوها پس از یک شیب نزولی دوباره حرکت می کنند

نمودار 4 ساعته که پیشرفت ارزهای رمزنگاری شده را نشان می دهد ، نشان دهنده بهبود چشمگیر ارزش سکه است. جدیدترین تجزیه و تحلیل نشان می دهد که قیمت پس از غلبه بر ضرر در یک ساعت گذشته به 5.22 دلار افزایش یافته است. روند صعودی قوی بوده است زیرا قیمت از میانگین ارزش عبور کرده است. میانگین متحرک 5.12 دلار است. آینده برای گاوها ضمانت نمی کند ، زیرا نوارهای Bollinger در حال کاهش هستند و میانگین آنها به 5.10 دلار رسیده است.

تجزیه و تحلیل قیمت EOS: حداقل قدرت 5.22 دلار توسط گاوها 2 به دست آمد
نمودار قیمت 4 ساعته EOS/USD. منبع: TradingView

ارزشهای باندهای بولینگر برای امروز به شرح زیر است: نوار بالایی 5.47 دلار و نوار پایینی در حال حاضر 4.73 دلار است. منحنی RSI نیز در حال صاف شدن است و نمره آن در 52/62 در نمودار قیمت 4 ساعته ثابت شده است.

تجزیه و تحلیل قیمت EOS: حداقل قدرت 5.22 دلار توسط گاوها 3 به دست آمد
نمودار شاخص های فنی EOS/USD. منبع: TradingView

نمودار شاخص های فنی امروز تمایل مثبتی به سمت خریداران نشان می دهد. رقابت شدیدی از طرف خریداران ایجاد شده است ، زیرا در خلاصه آمده است که 15 شاخص در سمت خرید ، 10 در خنثی و تنها یک در طرف فروش قرار دارد. شاخص های میانگین متحرک نیز یک سیگنال صعودی قوی را نشان می دهند ، با 14 شاخص در موقعیت خرید ، یک شاخص در حالت خنثی و هیچ یک در موقعیت فروش.

اسیلاتورها در حالت خنثی هستند ، زیرا فشار هر دو طرف امروزه برابر بوده است. در مجموع نه شاخص وجود دارد که خنثی هستند ، یکی در طرف فروش و دیگری در سمت خرید است.

نتیجه گیری تجزیه و تحلیل قیمت EOS

از نمودارهای قیمت 1 روزه و 4 ساعته ، مشخص است که گاوها پس از پشت سر گذاشتن یک ضرر بزرگ دوباره در حال بازیابی قدرت خود هستند. سطوح قیمت امروز تا 5.22 دلار افزایش یافته است و نشانه های دلگرم کننده ای برای ورود خریداران به چشم می خورد. اگر سطوح قیمت با سرعت فعلی افزایش یابد ، مقاومت در برابر 5.47 دلار به راحتی قابل غلبه است. این تنها در صورتی امکان پذیر است که گاوها به سفر خود ادامه دهند و سطح حمایت را تا 4.73 دلار برای نتایج بهتر حفظ کنند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.