منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت EOS: با تسخیر حرکت صعودی، EOS به 1.17 دلار جهش می کند

تجزیه و تحلیل قیمت EOS: با تسخیر حرکت صعودی، EOS به 1.17 دلار جهش می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت EOS، علیرغم اینکه خرس ها قبلا در دست بالا بودند، حرکت صعودی قوی را نشان می دهد. شتاب خرید بر بازار با تمایل بیشتر به خرید دارایی های بیشتر غلبه کرده است. این سناریو منجر به افزایش سطح قیمت به ارزش 1.17 دلار شده است که سطوح حمایتی برای امروز 1 دلار مشاهده شده است.

نمودار قیمت 1 روزه EOS/USD: افزایش فوق‌العاده قیمت با به دست آوردن مجدد حرکت گاوها

تجزیه و تحلیل روزانه قیمت EOS به گاوها برتری می دهد زیرا سطوح قیمت پس از یک رالی صعودی قوی به 1.17 دلار افزایش یافت. این موضوع باعث تعجب تحلیلگران شده و پس از تغییر ناگهانی روند بازار، بسیاری را به سمت خرید سوق داده است. سکه در 24 ساعت گذشته ارزش 12.9 درصدی خوبی به دست آورد و در صورت مشاهده در هفت روز گذشته، سود آن معادل 20 درصد است. میانگین متحرک محاسبه شده (MA) در هفته گذشته 1.03 دلار بوده است که در هفته گذشته افزایش یافته است. ارزش متوسط ​​باندهای بولینگر (BB) در علامت 1.00 دلار است.

eos 1 روز
نمودار قیمت 1 روزه EOS/USD. منبع: Tradingview

نوسانات نمودار کندل استیک به تدریج در حال افزایش است زیرا حد بالایی باندهای بولینگر به ارزش 1.12 دلار می رسد و پایین تر به سطح 0.89 دلار کاهش می یابد که نشان دهنده قوی ترین حمایت است. در عین حال، قیمت از باند بالایی عبور کرده است که یک نشانه صعودی قوی است.

شاخص قدرت نسبی (RSI) امتیاز 65 را نشان می دهد که به سمت سقف خرید بیش از حد در حال حرکت است، زیرا هفته گذشته برای ارزهای رمزپایه مطلوب بوده است و فعالیت خرید بسیار زیاد امروز بازار را فرا گرفته است.

تجزیه و تحلیل قیمت EOS: پیشرفت های اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته EOS افزایش شدید ارزش سکه EOS را نشان می دهد زیرا قیمت به 1.17 دلار 5.61 دلار رسیده است. تجزیه و تحلیل هفتگی نیز به نفع گاوها است زیرا نشان می دهد که خریداران بر بازار تسلط یافته اند و به افزایش آهسته ارز دیجیتال کمک کرده اند. مورد امروز ثابت شده است که یکسان است، بسیار زیادتر، زیرا میانگین متحرک (MA) تا 1.07 دلار افزایش یافته است.

eos 4 ساعت
نمودار قیمت 4 ساعته EOS/USD. منبع: Tradingview

روندهای آتی می تواند برای خریداران مثبت باشد، زیرا نوسانات در نمودار کندل استیک در حال افزایش است. در همین حال، مقادیر باندهای بولینگر به شرح زیر است. مقدار بالا در علامت 1.14 دلار است، در حالی که مقدار پایین در علامت 0.98 دلار وجود دارد. امتیاز RSI در نمودار 4 ساعته 73 است که بسته به شرایط ممکن است در آینده بیشتر شود.

نتیجه گیری تجزیه و تحلیل قیمت EOS

از تجزیه و تحلیل قیمت EOS فوق، می توان استنباط کرد که روند امروز ثابت شده است که به نفع خریداران است، زیرا سطوح قیمت به شدت به 1.17 دلار در طول روز افزایش یافته است. هر دو نمودار قیمت 1 روزه و 4 ساعته پشتیبانی قوی از ارزهای دیجیتال را نشان می دهند، زیرا تابع قیمت در 16 ساعت گذشته به سمت بالا حرکت کرده است. اگرچه سکه در نمودار ساعتی کمی بیش از حد فروخته می شود، اما شرایط کلی برای خریداران دوستانه به نظر می رسد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.