منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: Dogecoin به 0.288 دلار کاهش می یابد ، در حال حاضر 0.300 دلار هدف دارد

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: Dogecoin به 0.288 دلار کاهش می یابد ، در حال حاضر 0.300 دلار هدف دارد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin در نمودار 24 ساعته کمی نزولی است
  • DOGE/USD با دامنه روزانه 0.2777 دلار – 0.2972 دلار معامله می شود
  • هیستوگرام MACD نوارهای قرمز کوتاه را نشان می دهد

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin در جلسه 24 ساعته کمی پس از آنکه توکن با موضوع میم یک شبه 2.2 درصد اصلاح شد ، یک شبه نزولی است. گاوها سعی کردند در ساعات پایانی جلسه دیروز یک کانال نزولی را واژگون کنند و سپس با رد 0.31 دلار رد شدند.

بنابراین ، این سکه نمودار روزانه را در بالاترین سطح روزانه 0.2900 دلار باز کرد ، اما چند دقیقه بعد دوباره به منطقه 0.2777 دلار کشیده شد. بازار می تواند از هر طرف پیش برود ، اما شاخص های فنی DOGE/USD نشان می دهد که معامله گران باید منتظر ضرر در 24 ساعت آینده باشند.

با بسته شدن تعطیلات آخر هفته ، بازار ارزهای رمزنگاری شده با سیگنال های متفاوتی معامله می شود. بیت کوین 0.78 درصد کاهش یافته است ، اتریوم (ETH) 0.77 درصد کاهش یافته است در حالی که لونا و سولانا به ترتیب 18 و 8 درصد افزایش یافته اند.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin در 24 ساعت گذشته: DOGE/USD تلاش می کند تا 0.31 دلار را شکست دهد

بر اساس این تحلیل قیمت Dogecoin ، DOGE/USD با دامنه روزانه 0.2777 دلار – 0.2972 دلار معامله شده است. محدوده محدود نشان می دهد که نوسانات به طور ملایم در نمودار 24 ساعته توزیع شده است. از سوی دیگر ، کل معاملات Dogecoin از دیروز با 34.5 درصد کاهش به مبلغ 1.508 میلیارد دلار رسید.

در همین حال ، ارزش بازار Dogecoin در 24 ساعت گذشته 2.10 درصد کاهش یافته و در مجموع به 37.2 میلیارد دلار رسیده است. Coin Market Cap سکه مم را در شماره 7 رتبه بندی می کند.

نمودار 4 ساعته DOGE/USD: آیا DOGE تجمع می کند؟

در این نمودار تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته Dogecoin ، جفت ارز DOGE/USD تا مرز 0.2840 دلار افزایش یافته است و گاوها به شدت از فشار فراتر از مقاومت 0.2900 دلار حمایت می کنند.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: Dogecoin به 0.288 دلار کاهش می یابد ، در حال حاضر 0.300 دلار 7 را هدف گرفته است
منبع: TradingView

هیستوگرام MACD در تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin روزانه ما نشان می دهد که نوارهای قرمز کوتاهی وجود دارد که نشان می دهد حرکت کوتاه مدت می تواند در کنار خرس ها باشد. میله های سبز فقط چند ساعت پیش در قیمت 0.2900 دلار معامله می شد. در اینجا گاوها سعی می کردند فشار فروش را خنثی کرده و میزان روزانه را دوباره آزمایش کنند. در همین حال ، قدرت صعودی نتوانست با حمله مقابله کند و قیمت به روند نزولی بازگشت.

شاخص قدرت نسبی (RSI) به 50 متمایل است و به نظر می رسد بیشتر در منطقه فروخته شده فرو می رود. این نشان می دهد که خرس ها تحت کنترل هستند و احتمال زیادی وجود دارد که در 24 ساعت آینده اوج کمتری را ثبت کنند.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin در خط روند نزولی معامله می شود که ممکن است تا 24 ساعت آینده ادامه یابد. فروشندگان بین 0.2899 دلار – 0.2999 دلار بالا هستند. خریداران بیشتری باید وارد بازار شوند تا بتوانند یک کانال صعودی محکم را حفظ کنند. همانطور که منتظر تغییر قیمت در نمودار DOGE/USD هستید ، برخی از مقالات ما در مورد NFT ها و عدم تمرکز را بخوانید.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.