منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE/USD کاهش می یابد و پشتیبانی جدیدی را در حدود 0.090 دلار تنظیم می کند

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE/USD کاهش می یابد و پشتیبانی جدیدی را در حدود 0.090 دلار تنظیم می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

در همان ابتدای نوامبر، Dogecoin قبل از ورود به محدوده 0.07 دلار و 0.0948 دلار، بالاترین قیمت محلی را در 0.158 دلار در هر دلار تعیین کرد. با این حال، پس از آزمایش مجدد مقاومت در 0.095 دلار از محدوده خارج شد و قبل از سقوط مجدد، یک مقاومت محلی جدید را در مارک 0.1 دلار تعیین کرد. اما بعد به کجا می رود؟

نقشه حرارتی رمزنگاری
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال توسط Coin360

اگر شرایط کلی بازار را در نظر بگیریم، می بینیم که احساسات نزولی بسیار بالاست. بیت کوین 2.54 درصد کاهش یافته است. در همین زمان، اتریوم 4.38 درصد کاهش یافته است. از آنجایی که دو سکه اصلی کاهش یافته اند، کل بازار مسیر مشابهی را دنبال می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه Dogecoin
نمودار قیمت Dogecoin توسط TradingView

اگر به تحلیل یک روزه قیمت بیت کوین نگاه کنیم، به نظر می رسد که امروز گاوها تسلیم شده اند. احتمالاً Dogecoin پشتیبانی اخیر را در 0.088 دلار در چند ساعت آینده دوباره آزمایش خواهد کرد. در حال حاضر کاملاً به آن علامت نزدیک است. با این حال، RSI در حال حاضر یک خط متعادل را نشان می‌دهد، که نشان می‌دهد ما نمی‌توانیم انتظار حرکت ناگهانی در بازار را داشته باشیم. بنابراین، این یک سواری کند خواهد بود.

تجزیه و تحلیل قیمت 24 ساعته Dogecoin

روز تحلیل قیمت Dogecoin بسیار نزولی آغاز شد. DOGE/USD به پایین ترین سطح 24 ساعته خود در 0.090 دلار رسید و به 0.093 دلار بازگشت. به طور کلی، ارزش بازار Dogecoin در 24 ساعت گذشته 11.18 درصد کاهش یافته است. همچنین حجم معاملات نیز 13.99 درصد کاهش یافته است. این نسبت 24 حجم به ارزش بازار آن را به 0.1184 رسانده است.

تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته Dogecoin: آیا Dogecoin می تواند به زیر 0.090 دلار برسد؟

تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته Dogecoin
نمودار قیمت Dogecoin توسط TradingView

اگر به نمودار تحلیل قیمت 4 ساعته Dogecoin نگاه کنیم، اندیکاتور MACD میله هایی را در رنگ قرمز نشان می دهد. علاوه بر این، میله ها افزایش منفی در شدت نشان می دهند. حرکت نزولی زیاد است و به نظر می رسد گاوها کنترل بیشتری را از دست می دهند. اگر شرایط یکسان باقی بماند، مطمئناً Dogecoin می‌تواند پشتیبانی 0.090 دلاری را آزمایش کند و احتمالاً پایین‌تر خواهد رفت.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: نتیجه گیری

بر اساس شرایط بازار و تحلیل قیمت Dogecoin برای امروز، ممکن است این بهترین زمان برای خرید Dogecoin نباشد. بازار در حال نزول است و نشانه ای از بهبود در 24 ساعت آینده وجود ندارد. با این حال، مانند همیشه، بازار کریپتو می تواند بسیار غیرقابل پیش بینی باشد.

معامله گرانی که به دنبال سودهای کوتاه مدت هستند ممکن است بهتر باشد منتظر بمانند تا محدوده جدیدی از Dogecoin تایید شود. با این حال، اکنون زمان مناسبی نیست. برای جزئیات بیشتر، ممکن است بخواهید پیش بینی قیمت Dogecoin ما را بررسی کنید.