منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE/USD همچنان بین 0.079 تا 0.0845 دلار به تثبیت خود ادامه می دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE/USD همچنان بین 0.079 تا 0.0845 دلار به تثبیت خود ادامه می دهد.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

بازار ارزهای دیجیتال امروز ابهامات زیادی را نشان می دهد. تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin کاهش بیش از 0.26 درصدی را نشان می دهد در حالی که بیت کوین و اتریوم هر دو در سبز هستند. به طور مشابه، چند آلتکوین دیگر مانند Cardano و Litecoin نیز طبق نقشه حرارتی کریپتو در زیر زیان را گزارش می کنند:

نقشه حرارتی رمزنگاری
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال توسط Coin360

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه Dogecoin نشان می دهد که DOGE/USD پس از لمس خط حمایت در 0.071 دلار در 21 بازگشته است.خیابان ماه نوامبر در همان روز، مقاومت محلی را روی علامت 0.096 دلار تعیین کرد که Dogecoin هنوز آن را آزمایش نکرده است.

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه Dogecoin
نمودار قیمت Dogecoin توسط TradingView

امروز برای تحلیل قیمت Dogecoin نزولی بوده است. اگرچه بازار نوسان چندانی نداشته است، اما پس از رسیدن به بالاترین سطح 24 ساعته 0.0845 دلار، قیمت به 0.08 دلار کاهش یافت. RSI نشان می دهد که تحلیل قیمت Dogecoin در حال حاضر کاملا متعادل است. در همان زمان، اندیکاتور MACD رشد مثبتی را نشان می دهد، زیرا قدرت هیستوگرام های منفی در حال کاهش است.

حرکت قیمت 24 ساعته Dogecoin

در بیشتر موارد، Dogecoin امروز به شدت نوسان نداشته است. در همان ساعت اول به بالاترین سطح 24 ساعته 0.0845 دلار رسید و از آن زمان تا کنون نزولی بوده است. RSI در حال حاضر در نمودار 1 ساعته در 49 است. بنابراین بازار متعادل است و انتظار می‌رود که دوج کوین در چند ساعت آینده تثبیت شود.

به طور کلی، حجم معاملات Dogecoin در 24 ساعت گذشته 30.47 کاهش یافته است. بر این اساس، نسبت حجم به بازار 24 ساعته امروز برای Dogecoin 0.034 است که آن را در رتبه 9 قرار می دهد.هفتم رتبه بازار

تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته Dogecoin: انتظار می رود که Dogecoin یک طرفه تثبیت شود

تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته Dogecoin
نمودار قیمت Dogecoin توسط TradingView

از آنجایی که RSI بسیار متعادل است، هیچ حرکت ناگهانی در هر دو جهت انتظار نمی رود. بنابراین تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin احتمالاً به سمتی تثبیت می شود زیرا وارد محدوده ای بین 0.079 تا 0.0845 دلار می شود.

در همان زمان، ممکن است سعی کند خط حمایت را در 0.079 دلار در چند بازه زمانی بعدی آزمایش کند، زیرا اندیکاتور MACD مقداری رشد منفی را نشان می دهد. بنابراین Dogecoin اکنون به سمت پایین ترین محدوده حرکت می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: نتیجه گیری

Dogecoin آماده آزمایش مجدد خط پشتیبانی 0.079 دلار نیست. ظاهراً در نمودار 4 ساعته وارد محدوده جدیدی شده است. بنابراین، چند ساعت آینده نزولی خواهد بود و انتظار می رود قیمت آن اندکی کاهش یابد. بر اساس این تحلیل، ممکن است زمان مناسبی برای خرید Dogecoin برای سود کوتاه مدت نباشد. زمان مناسب برای خرید Dogecoin نزدیک به مرز 0.079 دلار خواهد بود.

در حالی که تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin مسیر آن را تعیین می کند، پیش بینی دقیق قیمت ما را در Chainlink بخوانید.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.