منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE/USD زیر 0.1488 دلار تثبیت می شود زیرا گاوها در آستانه رالی گرم می شوند

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE/USD زیر 0.1488 دلار تثبیت می شود زیرا گاوها در آستانه رالی گرم می شوند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin نشان می دهد که حرکت بازار احیا شده است و گاوها در کنترل هستند. قیمت در حال حاضر در 0.1488 دلار معامله می شود و انتظار می رود تا سطح 0.1572 دلار افزایش یابد. کریپتوکارنسی ماه را با قدرتی آغاز کرد و گاوها قیمت را به سطح 0.1572 دلار رساندند.

مقاومت برای DOGE/USD 0.1572 دلار است. این یک سطح کلیدی است که باید مراقب آن باشید زیرا شکستن بالاتر از این مقاومت می تواند هدف قیمت را در سطح مقاومت 0.16 دلار ببیند. از جنبه نزولی، پشتیبانی از DOGE/USD 0.117 دلار است. شکستن زیر این حمایت می تواند هدف قیمت را در سطح حمایت 0.105 دلار ببیند. به طور کلی، بازار صعودی به نظر می رسد و انتظار می رود روند صعودی خود را ادامه دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت دوج کوین نمودار قیمت یک روزه: شتاب صعودی سرعت می گیرد

تحلیل 24 ساعته قیمت Dogecoin نشان می دهد که بازار در یک روند صعودی قرار دارد. گاوها کنترل بازار را در دست دارند زیرا قیمت 21.19 درصد افزایش یافته است. ارزش بازار در حال حاضر 19 میلیارد دلار و حجم معاملات 24 ساعته 7.9 میلیارد دلار است. عرضه کل بازار 129.6 میلیارد سکه DOGE است. بازار DOGE بالاترین و پایین ترین سطح را تشکیل داده است که نشان دهنده روند صعودی است.

تصویر 13
نمودار قیمت 24 ساعته DOGE/USD منبع: TradingView

اندیکاتور فنی جفت DOGE/USD در حال حاضر سیگنال صعودی را نشان می دهد زیرا اندیکاتور RSI از سطح 60.00 بالاتر رفته و در حال حاضر در 66.54 معامله می شود. اندیکاتور MACD نیز در منطقه صعودی قرار دارد و در حال حاضر نشان دهنده یک روند صعودی قوی برای جفت DOGE/USD است. MA50 در حال حاضر نشان دهنده یک روند صعودی قوی برای جفت DOGE/USD است و در حال حاضر با قیمت 0.0.668 دلار معامله می شود. MA200 نیز در منطقه صعودی قرار دارد و در حال حاضر با قیمت 0.0/0775 دلار معامله می شود.

نمودار قیمت 4 ساعته DOGE/USD: به روز رسانی های اخیر

تحلیل 4 ساعته قیمت Dogecoin نشان می دهد که بازار در یک روند صعودی قوی قرار دارد زیرا قیمت از سطح 0.117 دلار بالاتر رفته است. گاوهای نر بازار و نزولی ها برای کنترل می جنگند، اما گاوها توانسته اند قیمت را به سطح 0.1488 دلار برسانند. به نظر می‌رسد که بازار همچنان به روند صعودی خود ادامه می‌دهد، زیرا گاوها کنترل خود را حفظ می‌کنند.

تصویر 11
نمودار قیمت 4 ساعته DOGE/USD منبع: TradingView

نشانگر MACD 4 ساعته در حال حاضر در منطقه صعودی قرار دارد زیرا خط آبی بالای خط قرمز است. اندیکاتور RSI 4 ساعته نیز در محدوده صعودی قرار دارد زیرا در حال حاضر روی 67.22 معامله می شود. MA50 4 ساعته نشان دهنده یک روند صعودی قوی است زیرا در حال حاضر با قیمت 0.0932 دلار معامله می شود. MA200 4 ساعته نیز در منطقه صعودی قرار دارد و در حال حاضر با قیمت 0.0637 دلار معامله می شود.

نتیجه گیری تحلیل قیمت دوج کوین

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin در یک روند صعودی وجود دارد زیرا قیمت ها در چند ساعت گذشته به طور پیوسته در حال افزایش بوده اند. با این حال، معامله گران باید محتاط باشند زیرا ممکن است قیمت ها قبل از حرکت دیگری تثبیت شوند. چند روز آینده برای تعیین مسیر بازار بسیار تعیین کننده خواهد بود. DOGE/USD در میان معدود ارزهای دیجیتالی است که در چند روز گذشته تا حدی ثبات نشان داده است، در حالی که بسیاری دیگر هنوز در تلاش برای یافتن جایگاه خود هستند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.